Кільчицька про матюки, другу дитину та бегемотиху

Четвер, 20 березня 2008, 10:00
У свіженькому інтерв‘ю заступник Черновецького Ірена Кільчицька доводила, що матюки - річ суб‘єктивна. Окрім того імпозантна жіночка натякнула, що невдовзі сподівається на поповнення у сім‘ї. А на додачу запропонувала секретарю Київради взяти під опіку бегемотиху.

"Розумієте, те, що ви називаєте матюками, - це нецензурна лайка. Але питання цензури чи нецензури залежить від того, хто цензор", - почала викладати свою "матірну політику" Кільчицька "УНІАНу".

"Наприклад, я кілька днів тому у прямому ефірі на "5 каналі" сказала про команду Тимошенко приблизно таке: то вони в опозиції, то вони в коаліції, то вони хрєн знає де..."

"Для когось слово "хрін" - нецензурне, і багато сайтів написало букву "х" з трьома крапками. А я вам скажу, що хрін - це дуже гарний овоч, якщо його правильно використовувати, але якщо його буде забагато, то він зіпсує будь-яку страву", - впевнено заключила "дама Черновецького".

Кільчицька: "Для когось слово "хрін" - нецензурне... А я вам скажу, що хрін - це дуже гарний овоч..." 

При цьому Кільчицька попередила, що вона прекрасно все контролює - себе, ніби, також.

"Я контролюю все, чим займаюся. Контролюю своїх домопрацівниць, нянь своєї дитини. Коли я віддавала дитину, яка була в мене під тимчасовою опікою, прийомним батькам, я їм передала три зошити. У них по днях і по годинах розписано, що ця дитина робила: скільки вона з'їла, скільки важила, як вона кашлянула, яку мала температуру і таке інше", - сказала вона в інтерв‘ю.

Ірена Реонольдівна додала, що контролює "найменші деталі: як хтось зайшов, як подивився, як оцінив те чи інше" її слово. "Потім усе це аналізую", - зізналася вона і підсумувала: "Контролювати - це в моїй крові".

При цьому подружка дружини київського мера зізналася, що вона "тіпа не відморожена", а до критики взагалі ставиться, за її ж словами, "дуже позитивно".

Кільчицька зізналася, що любить все контролювати і тіпа не відморожена 

"По-перше, я практично на неї не реагую. По-друге - якщо мене критикують, то це означає, що я чогось варта. Безумовно, бувають моменти, коли мені неприємно. Але я публічно не звертаю на них увагу, бо найкращий спосіб відповіді ворогам, недругам, необ'єктивним критикам - ігнорування", - впевнена Кільчицька.

"Я можу, наприклад, з п'яти пунктів критичних зауважень щодо себе відповісти на якийсь один, аби не подумали, що я якась тіпа відморожена, а щось таки відчуваю", - додала Ірена Реонольдівна.

Критика критикою, а похвали і нагороди, вважає Кільчицька, вона сама собі зможе організувати найліпше.

"За те, що я допомагаю людям, я знаю, як себе нагородити - іду в салон краси й отримую при цьому більше задоволення, ніж від якихось нагород. Я собі знаю ціну!" - попередила вона.

 Ірена Реонольдівна попереджає: вона собі ціну знає

А от із поняттям азартності колоритна мерська дама щось накрутила - приплела туди і любов, і трудоголізм, і чужі проблеми.

"Я небайдужа, я дуже азартна людина! Причому азартна в усьому, з азартом вникаю в чужі проблеми. Тому, звісно, мені нелегко працювати, бо не можу дозволити собі бути жорсткою та байдужою", - ділиться сокровенним Ірена Реонольдівна.

Кільчицька при цьому додає, що вона "дуже емоційна людина": "У приватному листуванні я завжди в кінці дописую: "З любов'ю". Чому так? Бо все, що я роблю, роблю з любов'ю. Я ніколи не робитиму щось тільки задля галочки. Вважаю, що так може робити лише азартна людина".

"Не думаю, що можна бути азартним у чомусь одному... Безумовно, я трудоголік. Але я не граю в азартні ігри - наприклад, автомати, бо вважаю це злом. Не граю в казино, у карти. Не вмію робити цього професійно, і це дуже добре, бо з моїм азартом програла б усе своє майно", - переконує вона.

 Кільчицька каже, якби грала в азартні ігри - програла б усе майно

Окрім того, заступник київського мера розповіла трохи про свою маленьку доньку Моніку, якій вже виповнився рік і місяць від дня народження.

"Вона говорить дуже багато слів. Вона в мене така смішна... Недавно прийшла додому і побачила, що обличчя в неї все в синяках: і під оком, і на чолі... Вона безперестанку бігає, ніяк не всидить на місці і не дає себе нікому підтримувати. Сподівається тільки на себе. У неї характер точнісінько, як у її мами", - гордо констатує Кільчицька.

Ірена Реонольдівна також додала, що маленьку навідує і її батько, й інші родичі. Проте від відповіді на питання "А хто ж насправді той батько?" ухилилася: "А чому це так усіх цікавить?"

А потім, сміючись, додала: "Уявляєте, якщо я скажу, то вся цікавість пройде. Хай якийсь час це ще поцікавить людей". Тим не менш, дала таки Ірена Реонольдівна тему для роздумів.

Доньці Ірени Моніці вже рік і місяць, а Кільчицька досі не зізнається, хто її батько

"Я ніколи не полюбляла хлопців-відмінників. Правильні чоловіки ніколи не привертали моєї уваги... А що стосується чоловіка, з яким би я могла бути поряд, то він має бути розумним, благородним і вміти заробляти гроші. Тоді решта негативних рис не матимуть значення", - повідомила вона пресу.

При цьому подруга Черновецьких додала, що ЇЇ чоловік має заробляти більше за неї: "Безумовно! А навіщо він мені тоді потрібен, якщо зароблятиме стільки, скільки я?"

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи хоче вона ще дітей, Кільчицька заінтригувала: "Я сподіваюся, що найближчим часом це станеться".

Цікавий факт: у неділю на черговий вечір "Українського Тижня Моди" Ірена Реонольдівна сиділа поруч із співаком Андрієм Кравчуком. І все б нічого, але артист так тісно притулився ззаду до жіночого плеча...

На "Тижні моди" Кільчицька зблизилася з Кравчуком... 

А ще повеселила Кільчицька згадкою про Довгого і його пристрасть до слонів. Запізнився Олесик, каже жінка, із опікою над слоном з Київського зоопарку.

"Пан Довгий колекціонує статуетки слонів, тож заявив, що опікуватиметься слоном із зоопарку. Але поки він це сказав, на слона вишикувалася черга. Є дві дуже серйозні структури, які хочуть взяти цього слона під опіку. І ми вже пообіцяли його одній із цих структур", - зізналася вона відверто.

"Так що панові Довгому тут не пощастило. Але в нас є бегемотиха, якій цього року сповнюється 50 років. Я хочу письмово підписати з ним домовленість, аби він узяв її під особистий патронат", - потішила, мабуть, Довгого дама.

Слонів чи жирафів Кільчицька Довгому не дасть, а от бегемотиху - можна 

Тим більше, що на день народження Олеся Кільчицька, за її словами, подарувала Довгому "дуже красиву статуетку бегемота авторської роботи Франка Мейслера. У нього красиво відкривається паща, у якій видно рибку. Так ось матиме пару до свого бегемота".

Фото Анни Андрієвської, фото "УНІАНу", "Ліги", "Нової" та фото, надане Вікторією Доманською


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів