Янукович-молодший любить розумних блондинок

26 березня 2008, 16:37
Віктор Янукович молодший і раніше позиціонувався як хлопака скромніший за Андрія Ющенка, сина президента. А тут ще й виявляється, що син екс-прем‘єра - справжній консерватор у сімейних стосунках.

До речі, Янукович-молодший особисто зізнався, що на власне весілля збирати натовп народу не збирається.


"Я не люблю великі весілля. Це торжество для близьких і рідних людей, воно не повинно бути багаточисельним. Сподіваюся, моя обраниця розділить цю думку", - повідомив він в інтерв‘ю "Личному счету".

Однак син Віктора Федоровича одразу додає: "До весільних традицій ставлюся позитивно і тещу з задоволенням прокочу на тачці".

Окрім того, майбутній дружині Януковича-молодшого пощастить: вийшовши за нього заміж, вона автоматично стане власницею купи грошей. "Виходить, що так", - погоджується парубок "на виданні".

Адже до шлюбного контракту син екс-прем‘єра ставиться скоріше негативно. Щоправда, на цей рахунок він кілька разів змінював точку зору.

"Вперше почувши про шлюбний контракт, мене обурила сама думка такого юридичного оформлення стосунків. А як же любов? Складаючи контракт, щось у відносинах губиться", - почав пояснювати він.

Син Віктора Януковича Вітя не любить гучні весілля і шлюбні контракти

"Потім став думати, що у контракті є свої плюси. Але пізніше прийшов до висновку, що слов'яни володіють певною ментальністю, з якою шлюбний контракт не сумісний. Особисто мені не хотілося б, щоб українці переводили теплі сімейні відносини в розряд контрактних зобов'язань", - ділиться син екс-голови уряду.

Та й сімейний бюджет - то "прерогатива дружини", вважає депутат. "Займатися цими питаннями повинна жінка. У нас вдома було саме так. Вважаю, що це правильно", - каже він.

А поки своїми фінансами Янукович-молодший розпоряджається сам. І живе, за його словами, також сам: "От і кішку віддав близькій людині. Адже я постійно в роз'їздах, а вона стала нудьгувати".

Проте, як відзначила в одній з телевізійних програм відома модель Інна Цимбалюк, без пари Янукович-малий не залишиться. Тим більше, що вимоги у нього не позахмарні: "Хотілося б закохатися у симпатичну дівчину... а там як бог дасть, як вийде", - казав він колись у програмі "Аналіз крові".

Проте він же відзначив: "Віктор Янукович молодший любить блондинок". Між іншим, у списку найбажаніших наречених одного з популярних журналів він посідає другу позицію після Нестора Шуфрича. Тож, блондинки, уперед!

А ще Януковичу-молодшому "хотілося б закохатися у симпатичну дівчину"

На прохання змалювати психологічний портрет потенційної коханої Віктора Вікторовича, він зауважив:

"Це як у тому прислів‘ї: зустрічають по одягу, проводжають по розуму... Ну треба, щоб була душевність, чесність, чуттєвість. І жінка повинна бути розумною - це запорука успіху її чоловіка".

Проте зважаючи на спосіб життя депутата, імовірність познайомитися з кимось подібний досить мала. Як казав Віктор Янукович-молодший, його спосіб життя можна назвати "завіконним": на світ дивиться або з вікна квартири, або з-за вікна автомобіля...

Та можливо, коли Янукович-молодший таки знайде свою саме ту, його шлюб протриває не менше 35-ти років, як і у його батьків.

За матеріалами "Личного счета" та "Аналізу крові"

Фото Анни Андрієвської, "Личного счета" та фото "Утро.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів