Добкін їздить на "Лексусі" і кидає дротики в губернатора

4 квітня 2008, 10:06

Зранку 27 вересня минулого року мер Харкова Михайло Добкін прокинувся відомим на всю країну та далеко за її межами. Хвиля популярності накрила його завдяки глобальній мережі, в якій з'явилося відео про те, як Добкін намагався записати свій передвиборчий ролик.

Над цим відео сміялися численні Інтернет-юзери, а ролик бив рекорди на відеосервісі YouTube.

Проте сам Добкін вважає, що цей інцидент не додав йому впізнаваності. В інтерв'ю "Бульвару" мер Харкова каже, що про нього таким чином дізналися "хіба що студенти, які байдужі до політики і живуть в Інтернеті".

"Довідалися, але після наступних цікавих сюжетів так само швидко і забули, а ті, кому політика не далека, і без того були в курсі, хто обраний мером Харкова і яку силу він представляє", - вважає він.


"З 2004 року, коли я почав активно брати участь у політичному житті в масштабах не тільки міста, але і країни, до мене підходять люди просто на вулиці - причому не тільки в рідному Харкові... Як правило, це зустрічі доброзичливі...", - додає мер.

Як відомо, раніше Добкін називав відео, яке з'явилося в Інтернеті, витівками його політичних опонентів. Взагалі меру Харкова завжди заважали жити його "помаранчеві" недруги. Зокрема, в особі губернатора Харківщини Арсена Авакова.

Якось Добкіну навіть подарували небезпечну іграшку з зображенням Авакова.

"Друзі, справді, подарували мені на день народження гру дартс, на мішень якої нанесена професійно виконана фотографія губернатора. Так, я володію цим унікальним предметом, але говорити, що щодня або хоча б раз на тиждень вправляюся в метанні дротика, не доводиться. Повірте, я не приділяю таким забавам занадто вже багато часу", - каже мер.

Бєз бокала нєт вокала

Та й взагалі, каже Добкін, він людина трудяща і скромна. От наприклад, по магазинах він ходить сам. Каже, робить покупки у тих самих магазинах, що і всі харків'яни.

"Багато земляків напевно бачили мене за цим заняттям", - впевнений він.

А от їздить харківський мер на джипі "Лексус".

"На ньому їздив до виборів і їжджу після того, як став міським головою: він у мене з 2004 року. Точно так само я, як купував костюми певних фірм, так і зараз купую...", - каже Добкін.

У питаннях гардеробу Добкін, як він каже, "всеїдний", але надає переваги костюмам, виготовленим італійськими майстрами.

"Я не ношу одяг тієї або іншої марки лише тому, що це модно. Коли ще був депутатом Верховної Ради, звернув увагу на один дуже престижний магазин на вулиці Грушевського (ви його, напевно, знаєте), але коли заходжу в парламент, у мене враження, що усі в спецодязі ходять: від одного виробника пальто, костюми, туфлі. Депутати приблизно однакові... Тому і намагався зберігати індивідуальність", - каже він.

Оригінальним, на його думку, є бренд Zegna, "тим більше костюм цієї марки можна було пошити".

"Приблизно раз на три місяці приїжджав кравець з Італії, знімав мірки, і я замовляв костюм із тканини, що сподобалася, по моїй фігурі. Буваючи за кордоном, іноді купую костюми там", - зізнається Добкін.

"Не знаю, чому, але я відчуваю дискомфорт, якщо бачу людину точно в такому ж одязі, як і на мені. Напевно, це від наших предків іде. Раніше ж не було "мерседесів", дорогих годинників - люди намагалися придбати собі гарну зброю, доброго коня або одяг. Тоді ж кравецька справа не була на потоці - одяг шили на конкретну людину", - додає він.

Взагалі Добкін стверджує, що не змінив свій спосіб життя після того, як став мером - з'являється у публічних місцях, великою кількістю охорони не користується.

"У мене є один охоронець - я цього не приховую: він з'явився, коли я займався бізнесом, залишався під час мого перебування народним депутатом, і тепер супроводжує вже як мера...", - каже мер.

Фото Медіапорт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів