Герман зачиняла сестру, різала животи і виймала нутрощі

16 травня 2008, 13:13

Соратниця Віктора Януковича, Ганна Герман, виявляється, у дитинстві була допитливою і майже жорстокою дитиною. У цьому бойова регіоналка зізналася, коли пустилася у спогади про дитячі роки.

Її улюбленою дитячою іграшкою, виявляється, були ножиці. Пані Герман робила операції лялькам своєї сестри. Причому іноді пацієнти Герман вмирали через її недбалість.

"Пам‘ятаєте, тоді були ляльки усередині з тирсою. На жаль, деякі з них "вмирали" - мені не було коли їх зашивати", - чесно зізналася депутатка в інтерв‘ю "Сегодня".


"Пацієнти" Герман "вмирали" через її недбалість

"Я зазвичай хотіла вирізати якийсь "орган". Мені увесь час здавалося, що якщо я розріжу, то там щось має бути, а там завжди опинялася тирса", - розчаровано згадує скандальна регіональна дама.

В результаті, за словами Герман, їй доводилося просто фантазувати: "Я уявляла собі, що от печінка, а от апендицит". Всього у маленької Ані було дев'ять пацієнтів.

Далі зізнання регіоналки набули ще більш похмурих відтінків. Виявилося, що у дитинстві вона була просто таки "enfant terrible", таким собі монстриком, який мучив власну сестру.

У дитинстві скандальна регіоналка пані Ганна мучила свою сестру

"При цьому молодшу сестру я закривала на ключ в іншій кімнаті. Вона дуже плакала і не давала своїх ляльок на операцію, а я говорила, що хворі мають бути прооперовані", - розповідає вона.

"Пам'ятаю, як сестра била в двері руками. Вона дуже любила ляльок і їй завжди їх купували. А я якось іграшки не любила", - згадала Герман. Може, тому і різала їх маленька Аня безжально.

Також, як з‘ясувалося, в обличчі Ганни Герман країна, можливо, втратило видатного кравця. У дитинстві Аня вирізала зі скатертини або покривал з ліжка театральні костюми

Маленька Аня була монстриком

"Наряджала дітлахів і робила спектакль. Я і костюмером, і гримером, і сценаристом була - усім. Ставила п'єси Корнейчука, Франка, прикладом "Украдене щастя", - уточнила вона.

"Вже пізніше у школі, коли я брала участь у театральних постановках, то моєю улюбленою роллю була Сніжна Королева", - розповіла Герман.

"У мене було з дощику волосся, велика корона, запудрене обличчя - я ж була смаглявою у дитинстві, а мені треба було бути білою".

Виходить, не лише кравчиню країна втратила, а й акторку.

Фото "Газеты по-киевски", "Сегодня", "УНІАН" та фото з сайту www.4post.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів