Герман назвала соратника Луценка скотиною

21 листопада 2007, 15:00

Презентація кліпу Оксани Білозір на тему Голодомору 30-их років пройшла не без інцидентів. Так, депутатка від Партії регіонів Ганна Герман та її соратник Ярослав Сухий ледь не розтерзали нашоукраїнця Володимира Ар'єва...

Причому конфлікт, судячи зі слів одного з його учасників, виник майже на рівному місці. Просто нібито не у всіх вчасно спрацьовує почуття гумору. І, схоже, того вечора воно не спрацювало у екс-прес-секретаря лідера біло-голубих Віктора Януковича.

"Негіднику, мерзотнику, ти просто скотина! Ні копійки Янукович не давав, ти брешеш. Ти нагле брехло!" - кричала Герман екс-генпродюсеру "Закритої Зони" Ар'єву на очах у шокованих гостей Оксани Білозір. Так регіоналка відповіла нашоукраїнцю на якусь його репліку, пише "Газета по-українськи".

Регіоналка Герман назвала нашоукраїнця Ар'єва "негідником", "мерзотником", "скотиною" і "наглим брехлом"

ТаблоID вирішив з‘ясувати що саме настільки роздратувало Ганну Герман, що вона накинулася на свого колегу з образливиими словами.

"Насправді це були якісь несуттєві речі. Почалося з дрібниці. Я, Доній з "Самооборони", Мірошниченко з Партії регіонів спершу просто обмінювалися колкостями, знаєте як буває", - почав розповідати ТаблоIDу Ар‘єв подробиці вечора.

При цьому він  додав, що і проблем у спілкуванні, прикладом, із тим же Юрієм Мірошниченком ніколи не було. Незважаючи на те, що Ар‘єв і Мірошниченко - політичні опоненти.

"Я кажу жартома: "Олесю, ну що, знову гроші пропонують?" Всі посміялися з цієї репліки" А Ганна Герман у відповідь на цю репліку в адресу Донія заявила Володимиру, що він - продажний.

"Шановна, ви знаєте, я не міняв своїх поглядів", - відповів тоді Ар‘єв і нагадав час, коли Герман ще працювала на Радіо "Свобода" і брала інтерв‘ю у Януковича, а наступного ранку стала його прес-секретаркою, змінивши свої журналістські позиції. У відповідь на це на нашоукраїнця вилився потік бруду. Окрім того, Ганна Герман, за словами Ар‘єва, "почала пробувати розпускати руки".

"Але втрутилися наші - обійшлося. Я сказав, що вона поводиться непристойно, і їй треба підлікувати нерви - з Ганною Герман такі неадекватні випадки не вперше трапляються", - пояснив автор програми "Закрита Зона".

Та й на цьому не все завершилося. Наступним у напад на Ар‘єва пішов регіонал, який запам‘ятався загалу висловами на кшталт "оранжевая грязь", "оранжевая шантрапа", "оранжевая камарилья".

Регіонал Сухий також спробував "наїхати" на Ар‘єва

"Після того до мене підскочив Сухий, намагався мені погрожувати... Він оперував досить босяцькими термінами... Однак, якщо чесно, я до таких речей не опускаюся..," - сказав Ар‘єв.

В результаті такої "бесіди" був шокований не лише Володимир Ар‘єв, а й присутні, які стали свідками цієї перепалки. А сам нашоукраїнець підсумував: "Я зрозумів, що з неврівноваженими людьми спілкуватися не варто".

Водночас сама представниця Партії регіонів у коментарях ТаблоIDу сказала, що образили її.

"Ар‘єв мене образив дуже... так брутально і в дуже невідповідному місці. Я прийшла на вшанування Голодомору. Він собі дозволив брудний натяк стосовно мене. І мені страшно прикро, що людина, котра отримала мандат, може дозволити собі так образити жінку, колегу-політика і колегу журналіста. От і все, що я можу сказати", - відповіла Ганна Герман у телефонній розмові.

Разом з тим Герман каже, що Ар'єв її серйозно образив

У той же час уточнити, який саме натяк дозволив собі нашоукраїнець, соратниця Віктора Януковича відмовилася: "Ні, я не хотіла б про це говорити, це дуже образливо для мене, і я не хотіла би взагалі говорити на цю тему".

Фото Анни Андрієвської, "УНІАНу" та "Нового региона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів