"Міс Україна-Всесвіт" про перший секс і Дівєєва-Церковного

20 червня 2008, 10:30
Напередодні від‘їзду "Міс Україна-Всесвіт 2008" Елеонори Масалаб до В‘єтнаму, ТаблоID зателефонував Елі. Дівчині саме мали конструювати на голові щось, але час на те, аби потеревенити про те, про се був.

Тож Еля встигла розповісти ТаблоIDу і про своє переш невзаємне кохання, і про свого коханого і про те, чому з Олексієм Дівєєвим-Церковним у неї роману бути не може.

- У вас не зовсім типова для українки зовнішність, є щось монголоїдне чи що...

- Мої мама і батько - українці, вони з України, відповідно я теж українка. Ім'я екзотичне просто тому, що вони мене так назвали, їм сподобалося. А прізвище татарське, хоча коренів татарських у мене немає. Тож я звичайна українська дівчина.


"Міс Україна-Всесвіт" Елеонора Масалаб поділилася із ТаблоIDом подробицями свого життя

- Хто ваші батьки?

- Я в сім‘ї одна, дуже бажана кохана дочка. Мама у мене домогосподарка, вона сидить вдома, а до цього багато років працювала у дитячому садку вихователем. У тата дуже потрібна народна професія - він водій громадського транспорту. Водить автобус.

- Де ви навчалися?

- Закінчила школу і тепер вчуся у Харківській національній юридичній академії. Здала сесію, закінчую заочно другий курс.

- Чому ви обрали юриспруденцію?

- У дитинстві я любила читати детективи, до того ж це один із кращих навчальних закладів у моєму місті.

Еля в душі - детектив, а її батьки - водій автобуса та вихователька-домогосподарка

- Як здали сесію? Які оцінки?

- З оцінками все в порядку: "Добре", "Відмінно".

- І як на сесії професура, викладачі поставилися до вас, знаючи, що ви тепер "Міс Україна-Всесвіт"? Були якісь потурання або якісь нападки з їхньої сторони?

- Та ні, ставилися просто з великим інтересом. Як раніше я здавала, так і здавала зараз - ніяких ні потурань, ні навпаки натиску. Все було, як завше. Коли прийшла в академію після перемоги, мене зустрічали як рідну - викладачі й студенти. Виявляється, вони стежили за моїми успіхами, вболівали.

- Що здавали?

- У цій сесії я здавала кримінальне право, релігійне право, здавала курсові роботи. В принципі, звичайно, навчання є навчання, і це завжди складно. Потрібно знаходити час навіть для того, щоб написати курсову роботу, щоб її захистити.

Новоспечена "Міс Україна-Всесвіт 2008" Елеонора Масалаб розповіла, як до неї поставилися в Академії після конкурсу

- Які мови ви вивчаєте?

- Я не іноземні мови вивчаю, я вивчаю тільки англійську, бо, на жаль, у мене дотепер є деякі труднощі. У школі до 10-го класу ми з викладачем співали під алфавіт.

- Який найяскравіший дитячий спогад, подія?

- У мене зараз стільки яскравих подій у житті, що вони затьмарили все, навіть дитинство.

- Розкажіть про першу закоханість.

- Перша закоханість? У якому класі? Зараз згадаю. Ні, не пам'ятаю!!! По-моєму, це таки було у школі, мені подобався один хлопчик, але я йому не зізнавалася, він був зі старшого класу. Я його любила усередині себе, приховувала і не показувала свої почуття. Це була невзаємна любов, тому що він навіть про це не знав.

Нова міска зізналася, чому її не кохав перший парубок

- Перший поцілунок?

- Перший поцілунок був у дитячому садку. Був там такий маленький хлопчик, якого я дотепер пам'ятаю, Стасік. Він потягнувся до мене, щоб поцілувати, а я злякалася, почала кричати і відбиватися від нього.

- Розкажіть про свій перший сексуальний досвід.

- Сексуальний досвід? Ого, які у вас запитання! На таке питання я точно не відповім, тому що це моє особисте, потаємне. Я не буду переконувати, що я незаймана, як деякі відомі дівчата, але й не буду вдаватися у деталі.

Еля не стала переконувати, що вона незаймана, і розповіла про перший...

- Є у вас коханий?

- Так, у мене є коханий, звичайно. Я його дуже люблю. Він у Києві живе. Я з ним знайома ще до конкурсу, це більше року.

- Заміж не збираєтеся?

- Поки ні, я підписала контракт на рік, тому навіть якби стало питання про заміжжя, довелося б почекати. А якщо пощастить, і я стану "Міс Всесвіт" - тим більше не до шлюбу буде.

- У В'єтнам коханий ваш їде з вами?

- Він приїде на фінальне шоу, на кілька днів.

Елеонора розповіла про свого коханого

- У команді підтримки там з вами хтось буде?

- У команду підтримки, на жаль, не дозволяють брати нікого - ні батьків, ні братів, ні сестер. Навіть Олександра Ніколаєнко (власниця "Міс Україна Всесвіт") прилетить в останній тиждень перед фіналом. Тож я там буду одна, все буду робити сама - і фарбуватися, і укладати волосся, і спілкуватися з оргкомітетом - такі правила!

- Ваш ідеальний чоловік?

- Це дуже розумна людина, насамперед, чарівний, щирий, з добрим почуттям гумору.

- Матеріальне становище чоловіка відіграє роль?

- Ні, не має значення. Освічена людина, яка до чогось прагне, завжди буде забезпечена матеріально.

Для Масалаб гроші чоловіка значення не мають

- Подейкують, що у вас роман з Олексієм Дівєєвим-Церковним. Як ви це прокоментуєте?

- З Дівєєвим-Церковним?! Дуже смішно! Ні, Дівєєв-Церковний - це друг усіх міс, які були на "Міс Україна Всесвіт". І для мене він більш, ніж другом, бути не може.

- Ви маєте на увазі його сексуальну орієнтацію?

- Ні, абсолютно ні. У нього все в порядку з орієнтацією. Справа не в орієнтації, а просто в моєму ставленні. У мене своє особисте життя, у Льоші теж є дама серця.

Еля: "Для мене він (Дівєєв-Церковний) більш, ніж другом, бути не може"

Продовження інтерв‘ю з Елеонорою Масалаб читайте незабаром на ТаблоID...

Фото Дмитра Амідова, Іди Спалах та фото прес-служби "Міс Україна Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів