Ротару побудує ще одну дачу в Криму

П'ятниця, 4 липня 2008, 11:53

Співачка Софія Ротару, яка вже будує готель в Криму, тепер має змогу звити ще одне гніздечко і для себе. Вона отримала землю для індивідуального дачного будівництва на півострові.

Щоправда це рішення Ради міністрів Криму ще має бути розглянуто Верховною Радою Криму.

Без законодавчого органу не обійтись, бо вказана земля належить Національному інституту винограду і вина "Магарач" і знаходиться за межами населених пунктів.

Тому питання виділення землі не є у компетенції Масандрівської селищної ради.

Тепер Ротару зможе дивитись на море з власного будинку

Таким чином Ротару стане законною господаркою 14 соток землі у Великій Ялті  в районі селища Відрадне строком на 49 років. Це означає, що земля орендована.

Як розповів голова Республіканського комітету із земельних ресурсів автономії Микола Голубєв, на цій ділянці був пустир, "забруднений і засмічений", а Ротару навела там порядок.

Також насолодитися кримським повітрям на власній дачі зможе і родина співачки

"Вона найняла людей, а ті вже вивезли вісім вантажівок сміття. Місце очистили. Наскільки я знаю, там буде садок. А ось щодо будинку - нічого не знаю. Софія Михайлівна буде там гуляти і тішити нас новими піснями", - сказав він.

Як пише газета "Комсомольська правда в Україні", місце дійсно дуже красиве - навкруги виноградники, все зелене, а ще й сусідів поки немає. До моря теж дуже близько.

Щодо вартості ділянки посадовці мовчать.

Але посилаючись на агенції нерухомості, видання називає цифру близько 30 тисяч доларів за сотку. Отже вся ділянка коштує близько 420 тисяч доларів.

Сама ж Ротару зараз на відпочинку з родиною і попросила її не турбувати.

 

Як відомо, співачці вже належить бутік-готель "Вілла Софія", який було побудовано на місці історичної пам'ятки - купалень Роффе.

Ротару реставрувала це місце. І тепер це невеликий готель на 12 номерів. Також тут є італійський ресторан. Перші гості мали відвідати готель в червні.

Також вже достатньо давно Ротару має дачу в Ялті. Там у неї є двоповерховий будинок, який вона будувала ще з своїм покійним чоловіком. Тепер Ротару матиме на 14 соток більше.

Всі фото з офіційного сайту Ротару


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів