Міс Журавська фанатіє від Сумської і мріє стати акторкою

13 серпня 2008, 12:16

Як справжня модель Ірина Журавська, за її зізнанням, перепробувала усі можливі дієти і прискіпливо доглядає за собою. Окрі того "Міс Україна 2008" зізналася, хто є її кумиром, чому вона прогулювала пари в університеті, і для кого пише вірші.

"Якщо треба терміново трьох кілограмів позбутися для зйомки, то сідаю на жорстку дієту. Але потім все повертається на кола свої, дієти для здоров'я це зовсім не корисно", - пояснила вона

"Зараз у мене у раціоні немає нічого м'ясного, солодкого або смаженого. Хоча я люблю поїсти, але перед таким важливим конкурсом це неприпустимо. Моя улюблена їжа - риба і морепродукти. Їх зараз їм, але тільки вдень, а після 6 не можна. Увечері намагаюся не їсти взагалі. Це важко, але інакше не можна.", - посміхаючись, розкриває секрети своєї фігури Журавська в інтерв'ю "ЛІГА.net".

Дівчина також розповіла, що постійно відвідує косметолога. Дуже любить маски для обличчя з білої глини. Робить їх і вдома, зокрема для волосся - із хліба, яйця. "А ще з майонезу. Серйозно, намащуєш волосся майонезом і за півгодини змиваєш. Це мама порадила, я перевірила - волосся таке блискуче і шовковисте!" - сміється Іра.


Переможниця конкурсу "Міс Україна 2008" зізналася й у своїх університетських прогулах. Це зараз Журавська годинами може стирчати у спортзалі. А в інституті уроки фізкультури для неї не існують. Їх вона заміняє пробіжкою на роботу - "Прогноз погоди".

"Таких пар як фізкультура для мене не існувало. Я казала тренеру: вибачте, але в мене погода, і тікала. Підготовка до ефіру займає кілька годин: макіяж, зачіска. Потім годину готуєшся перед камерою, і ще півгодини знімають. Не знаю, чи повернуся на канал після "Міс Світу", хоча хотілося б", - пояснила вона.

Утім, про свою майбутню професію Журавська поки говорить розпливчасто. Каже, розглядає всі пропозиції. "Але моя мрія - зніматися у кіно, стати акторкою. "Міс Світу" - це шанс потрапити у поле зору. І я рада, що я отримала такий шанс", - додала вона.

Причому одним з кумирів для Журавської є ніхто інший як найбільш тусяща акторка української сучасності, Ольга Сумська. "Я вважаю її гарною акторкою, дуже красивою жінкою. Знаю її особисто. Коли спілкуюся з Ольгою, відчуваю, що від неї виходить якась благодать", - пояснила дівчина.

А у вільний час племінниця заступника Леоніда Черновецького дає волю своїм творчим поривам. "Буває, нахлине - хочеться щось намалювати. Пишу картини. Ще люблю грати в теніс по вихідним, хоча в мене поки не дуже добре виходить. Пишу іноді вірші, але тільки для самої себе. Намагаюся приділяти час друзям і своїй мамі", - ділиться вона.

Правда, зараз, за її словами, весь вільний час віднімає підготовка до "Міс Світу". "Щодня я займаюся спортом по кілька годин: біг, плавання, тренажери. Чимало часу займають приміряння суконь, у яких мене побачать на "Міс Світу", а також різні процедури по догляду за собою. Повірте, немає нічого важчого, ніж щодня гарно виглядати", - бідкається дівчина.

До речі, гардероб Іри буде складатися з 10 вечірніх суконь. Їх безкоштовно надасть модний дім "Юнона". Журавська запевняє, що вони всі дуже красиві.

"Цього року колекція якась особлива, у східному стилі. Тканини підібрали італійські - дуже дорогі й красиві. Зараз почали шити сукню на фінальну церемонію "Міс Світу" - ніжно блакитного кольору, розшите камінцями і стразами", - ділиться вона.

Утім, те, у скільки обійдеться вся краса з підготовками до фіналу, міс замовчує.

"Фінансово для мене це важко - я не багато заробляю, не достатньо, щоб багато витрачати. З модельних зйомок дещо отримую, зарплатня ведучої погоди теж невелика, мама гроші дає. Але дуже допомагає те, що сукні усі надають, і деякі витрати на себе бере оргкомітет "Міс України", - розповіла вона.

За словами Ірини, перед фіналом "Міс Світу" відбудуться конкурси "Міс купальник", "Міс талант" і "Міс добродійність". Їхні переможниці автоматично потраплять до фіналу. Журавська до конкурсу "Міс Талант" вже навіть дещо підібрала:

"Я вибрала танець, адже чотири роки танцювала у балеті "Todes". Весь серпень буду працювати над цим танцем під керівництвом Андріса Капиньша - директора балету "Todes". Що стосується музичного супроводу, то на початку хочу зробити трохи класики, що поступово перейде у драйв. Костюма поки немає, але думаю над цим", - розповіла Журавська.

Дівчина впевнена, що виходити на фіналі "Міс Світу" буде "зовсім складно": "Потрібно постійно посміхатися. Стоїш на сцені і посміхаєшся на всі 32 зуби. Перед усім світом ти - батарейка, ти супер весела людина".

І це при тому, що, за словами Журавської, у неї за плечима вже близько восьми конкурсів: "Міс Алгора", "Міс Донбас", "Ford Models", "Золота корона України". "Міс Інтернет" у цьому списку - не конкурс, а звання, що його Ірі надали на "Міс Донбас". Також дівчина брала участь у "Міс Україна-Всесвіт-2008", але не посіла жодного місця.

Власне, "Міс Світу" для Журавської - своєрідна межа і, схоже, ні в яких інших конкурсах вона брати участь більше не збирається. "Я беру участь у "Міс Світу" - вище нема куди. Після 2 метрів стрибати на 1.50 вже нема чого", - каже вона.

Фото Дмитра Амідова, "ЛІГА.net", "УНІАН" та з сайтів http://novosti.ua/ і http://www.svitske.tv/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів