Скрипка не любить наїдатися, як порося, і коли просять "Мурку"

22 серпня 2008, 14:46
Олег Скрипка - не лише талановитий музикант, а і, як виявилося якось, не нетямущий кулінар. І це при тому, що наїдатися як порося фронтмен "Воплів Відоплясова" не любить. І взагалі - дієва він зірка, активна.

"Я - прихильник активного відпочинку. Коли їду відпочивати, не подобається животіти у пансіонатах, валятися на пляжах, харчуватися в "общєпітє", коли за все заплачено і ти наїдаєшся, як порося", - розповідає про свої уподобання Скрипка "Сегодня".

Так, у Єгипті співак брав напрокат моторолер і поїхав кататися по кам'яній пустелі, завітав до гірських поселень.

У такий самий спосіб, самостійний, познайомився з Грецією, Німеччиною, Італією. Іноді бере напрокат машину. Між іншим, за зізнанням Олега, є ще одне місце на землі, крім української столиці, де б він хотів жити.


"Якщо б жив не в Києві, який люблю, то хотів би в Нью-Йорку", - сказав Олег. І це при тому, що Скрипка - дитя села. Колись справжнє життя йому марилося саме у селі, а не у асфальтованому місті.

Як пам‘ятається, на своєму віку музиканту довелося якийсь час пожити й у Франції. Там, у 90-хрокахз минулого століття Скрипка й взявся за кулінарію. По консультації з куховарства дзвонив мамі.

В результаті на борщі, гречану кашу і котлети до Скрипки ходили натовпами - до 15 їдців за раз.

Врешті, пише видання, популярні обіди вилилися у пропозицію влаштовувати у клубі "Архіпелаг" музично-гастрономічні вечори. Музикант сам керував вечерею, роботою бара і сам же давав у концертному залі виступ.

До речі, за словами Скрипки, саме з цих французьких вечорів проросли корені "Країни мрій".

Коли артист повернувся додому, в Україну, теж намагався робити щось подібне. Однак після рецензії у пресі в дусі: Скрипка у Франції грав по шинках, і сюди привіз кабачну культуру, - він від цієї справи відмовився.

"Культура шансона і вар'єте, розвинена у Франції, у нас незрозуміла. Та й в цілому загальна культура падає. Наприклад, були в нас популярні барди. І де вони тепер?" - каже з жалем Скрипка.

У 90-х роках у планетарії Олег проводив вечори "Зустріч під зоряним небом" і ,каже, вони нормально проходили. А нещодавно грав на баяні - "підходять, ляскають по плечу: "Мурку" зіграй..."

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів