Ксенія Ляпіна зав‘язала з пивом і пішла до молодого масажиста

29 серпня 2008, 15:14

Ксенія Ляпіна тримає його ім‘я у секреті. Так само не зізнається депутатка, скільки вона йому платить. Однак завдяки його послугам нашеукраїнка майже стає схожою на дівчинку. Він - молодий масажист.

Тепер зустріч із молодиком 22-23 років стали для Ляпіної приємною необхідністю. Адже завдяки сеансам масажу депутатка і почувається краще, і вагу втрачає. Одним словом, пані Ксенія задоволена.

"Він має медичну освіту. Крім того, вчився у дуже відомих масажистів, які за допомогою свого вміння робили справжні чудеса. Аж до того, що ставили на ноги безнадійно хворих", - розповідає Ляпина про свого молодика, якого їй порадила знайома.

Ксенії Ляпіній задоволення і радість приносить молодик 22-23 років

Індивідуальні сеанси масажу - саме те, що потрібно Ляпіній. Відвідування масажних салонів вона виключила відразу. Вирішила, що з її зайнятістю і робочим графіком регулярних походів туди все одно не вийде, пише "Дело".


І от уже протягом двох років Ляпіна регулярно, як правило, два рази на тиждень ходить до свого масажиста. Однак чітко встановленого часу, відведеного на здоров'я, депутатка не виділяє. Каже, все залежить від робочого графіка. Коли з'являється вікно, тоді і запрошує масажиста.

Зазвичай вся процедура може займати від 40 хвилин до 1,5 години. Перед сеансом Ляпіна розповідає фахівцю, що саме її турбує. Якщо відчуває, що підвищився артеріальний тиск, міряє його.

Кожна зустріч Ляпіної із молодим масажистом триває близько години. Зустрічаються у "вікнах" між роботою

А от про вартість такого корисного для здоров‘я задоволення Ксенія Ляпіна мовчить.

"Можу лише сказати, що вартість процедур трохи нижча, ніж у масажних салонах. Відсотків так на 10-15. Причому йдеться не про салони VIP-класу. Як постійному клієнту, мені роблять знижку", - уточнила вона.

Ляпіна поділилася, що відчутні результати від регулярного масажу з'явилися лише через кілька місяців після першого сеансу. Каже, значно покращилося загальне самопочуття: підвищилася працездатність, прийшов у норму тиск, менше турбують головні болі, знизилася вага.

Ляпіній за постійність і регулярність хлопець робить знижку

"Якщо робити масаж ще частіше, результати були б ще краще", - упевнена Ляпіна. Наразі ж силами молодого хлопця пані Ксенія втратила 10 кіло (за кілька місяців). Проте, за її словами, для такого ефекту одного масажу мало.

Потрібна сувора дієта, яка виключає з раціону висококалорійні продукти та напої, забороняє надмір жирів та вуглеводів й обмежує споживання солі й цукру.

"Наприклад, треба пиво не пити, що буває важко, коли його любиш", - з посмішкою каже Ляпіна. До речі, дієту і графік харчування депутатці теж рекомендує масажист. Однак, за словами Ляпіної. Її стиль життя не дозволяє слідувати порадам масажиста.

НІ - пиву, ТАК- масажистам - і 10 кіло як рукою зняло!

Фото Анни Андрієвської (ТаблоID), фото "Фокуса" та "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів