Віталіна Ющенко розповіла, як втрачала орієнтацію

8 вересня 2008, 18:09

Дочка президента Віктора Ющенка розповіла про свої дитячі пристрасті й захоплення, а також сімейний зв‘язок зі стайнею.

З‘ясувалося, що улюбленим предметом дочки Віктора Андрійовича була фізкультура.

"Як у всіх дітей - це був мій найулюбленіший урок. Адже фізкультура - це єдиний спосіб виплеснути енергію, яка у мене, як у дитини, шукала виходу", - пояснила Віталіна "Сегодня".

"Пам'ятаю, як не хотілося бути на інших уроках, як важко було висидіти ці 45 хвилин", - додала вона.


За словами Віталіни, у школі вона грала у баскетбол і волейбол. "І наша команда вважалася чи не найкращою серед шкільних. Я була невисокого зросту, тому капітаном бути не могла. Зате була капітаном в естафетах. І пишаюся цим дуже дотепер", - каже Віталіна.

Дочка президента розповіла, що нещодавно мала зустріч з однокласниками, на якій саме згадували останній шкільний волейбольний матч.

"Згадали, як у мене завжди дуже добре виходило робити подачі, і зовсім тяжко - відбивати. Я завжди намагалася потрапити на чужу сторону, а про свою чогось забувала", - згадала вона.

"Адже у волейболі міняються місцями команди, втрачаєш трохи орієнтацію при цьому і намагаєшся, щоб м'яч не впав. Словом, трошки важко. Але забивати у свій же кошик мені жодного разу не довелося", - пояснила дочка Ющенка.

А потім прийшов підлітковий вік і захоплення кіньми.

Кінним спортом Віталіна Ющенко професійно займалася з 12 до 18 років, поки не народила першу дитину.

"Я захоплювалася конкуром, і пропадала на іподромі по неділю включно... Конкур - це було моя мрія. У мене фанатична любов до коней, може, тому, що я виросла у селі, де був кінь, дід мій був кавалеристом, а моя бабуся теж працювала якийсь період під час війни на стайні. Гени, словом", - розмірковує Віталіна.

Як раніше писав ТаблоID, улюбленого коня президентської дочки звуть Патрек, по родоводу, а в житті Масік.

Фото "УНІАН", "Сегодня" та фото з сайтів nnm.ru та http://pinchukfund.org/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів