На Харчишина вдягали наручники, а він продавав палену горілку

3 жовтня 2008, 17:19
Лідер групи "Друга ріка" Валерій Харчишин зробив кілька осінніх зізнань. По-перше, Лєра запевнив, що не хотів бути співаком, по-друге, розповів, як возив палений алкоголь і на сам кінець розписав картину, як на нього вдягали наручники.

"Співати я почав зовсім випадково. Під час здавання останніх державних іспитів, після яких я мав одержати диплом диригента, один з членів комісії сказав, що у мене є голос. Він поцікавився, чи я не співаю. Я відповів, що ні. Як видно, цікавий член комісії сильно засмутився і передумав ставити мені оцінку за іспит", - почав історію про своє естрадне становлення Харчишин, в інтерв‘ю "Magazine".

"Вже за годину я знову стояв перед ним і на все горло співав "Реве та стогне Дніпр широкий". Я сильно хвилювався і забував текст, тому, місцями співав просто "ла-ла-ла", але оцінку свою отримав", - веде далі Валєра.

Харчишин розповів, що вперше заспівав заради оцінки

Це і був його перший сценічний досвід. Проте, за словами артиста, він завзято не хотів бути співаком. Каже, запрошували його відвідувати відділення вокалу, але він все мріяв бути трубачем. Правда, з трубою так і не склалося.

"Перед вступними іспитами мені вибили зуб, і я грав, тримаючи трубу не прямо, а трошки боком, така собі флейта-труба. Але екзаменаційна комісія мої старання не оцінила", - згадує Харчишин.


В результаті за освітою Харчишин - диригент самодіяльного духового оркестру. Але, зізнається, ніколи не працював за професією, хоча й практика була. А вітчизняну естраду співак, каже, почав скоряти з фестивалю "Червона рута". Хоча про той період своєї творчості він каже: "Ми просто добре проводили час".

Валєра не став трубачем через вибитий зуб

"Так, після чергового такого часопроводження, саме у переддень фестивалю, ми потрапили до міліції. І на сцену нас вже виводили у наручниках, під наглядом людей у формі", - зізнався артист.

Як розповів Харчишин, на початку кар'єри грошей у хлопців з "Другої ріки" взагалі не було. Останні заощадження витрачалися на поїздки і демозаписи.

"У той час всі заробляли, як могли. Ми навіть продавали палену горілку, контрабандні сигарети і лікер. А всі зароблені гроші відразу вкладали у творчість", - ділиться Валєра спогадами в інтерв‘ю.

Зате тепер Харчишин може дозволити собі дорогі брендові речі. Проте, за зізнанням співака, він не любить від голови до ніг вдягатися у бренди, хоча у його гардеробі їх вистачає.

"Ми навіть продавали палену горілку, контрабандні сигарети і лікер"

"Я намагаюся поєднати непоєднуване і тому легко можу носити дуже дорогу куртку за кілька тисяч доларів з парою кедів за тридцять гривень", - каже він.

Харчишин також додав, що у міру можливості намагається цікавитися модою і навіть відвідує покази. Наприклад, йому дуже подобається творчість Сержа Смоліна. "Його речі мені близькі за духом. Цікавий Андре Тан. Я спокійно можу носити одяг маловідомих модельєрів і брендів. Головне, щоб він мені подобався", - додає Валєра.

"У мене є улюблена річ - це шкіряна куртка, яку пошив для мене наш стиліст Андрій Караваєв. Їй вже три роки, але я дотепер із задоволенням ношу її як на сцені, так і поза нею", - розповідає Харчишин.

Фронтмен "Другої ріки" розповів, що любить найбільше

Артист поділився, що ніколи не буде носити золото, особливо жовте. Не через те, що рокерам не личить його вдягати, просто воно йому ніколи не подобалося.

Харчишин також відзначив, що зброю не любить з дитинства. А нещодавно він ще раз спробував постріляти з гвинтівки на стрільбищах - ніякого задоволення, тільки шум у вухах.

"Нещодавно я катався на БТРі. Зізнатися, їздити на ньому краще, ніж на будь-якому джипі через м'який хід. Які б бугри не зустрічалися на твоєму шляху, трясти все одно не буде", - ділиться він враженнями.

Харчишин із сином

Розповів Харчишин і про те, що салони краси не відвідує. "Скоріше навпаки: раз на два тижні салон краси відвідує мене. Я людина публічна і тому зобов'язаний добре виглядати. Але я ніколи не перетворюся на хлопчика, який без макіяжу на вулицю не вийде. Для мене таке поводження неприйнятне", - заявляє співак.

А наостанок фронтмен "Другої ріки" нагадав, що найдорожче у його житті - син від коханої.

Фото "Magazine", фото прес-служби Валерія Харчишина та фото зі спеціальної фотосесії журналу "VIVA! Украина"

Читайте також на порталі "ЖИТТЯ": "Харчишин з "Другої ріки" розповів про дітей"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів