Янукович-молодший батьку: "Подивися, посміхнися"

6 жовтня 2008, 11:36
Духовно міцний надійний мужик, як називає його батько, Віктор Янукович -молодший вилив партію своєї душі у свіжому інтерв‘ю.

Молодий регіонал, якому, як вважає журналіст Анна Філімонова, світив би успіх на подіумі, любить "Собаче серце", історичні фільми і смішить батька.

"Я завжди, із самого дитинства, відчував дефіцит спілкування з батьком. І так є і донині: якщо виходить зустрічатися, те ненадовго", - ділиться вже на початку інтерв‘ю "творчий хлопець", пише "Обком".

"Я вже забув, коли ми дивилися щось разом", - всміхається холостий регіонал на питання про кіно із батьком.

Як підтвердив Вітя, вони з татком , буває, обмінюються інформацією, пропонують один одному якусь музику, книги почитати.


Діловий Янукович з дитинства відчував брак спілкування

"Так, іноді...(задумується), я приблизно знаю його смаки, або мені якийсь фільм може сподобатися...або книга... Ну, приміром, той же безсмертний фільм за повістю Булгакова - "Собаче серце". Це фільм, який люблять усі, це класика. Ну от, така потужна творчість, історичні різні фільми", - розповідає депутат.

За словами Януковича-молодшого, у цьому його з батьком смаки збігаються. Як іноді і у книгах.

"У книгах? Так, можливо, у книгах... Мені подобаються якісь історичні - хоча, як показує практика, історію можна переписувати. Є просто гарні книги, якісні. Точно так само є і якісні фільми", - коментує надія і опора екс-прем‘єра.

За словами Віті, на деяке чтиво у нього з батьком смаки збігаються

Але назвати кінокартини, які б подобалися їм обом, Янукович-менший не спромігся: "Так я якось так над цим не задумувався".

А ще Віктор розповів, як нещодавно давав одному журналу інтерв'ю і його попросили скласти список з десятка афоризмів, які йому найбільше подобаються.

"І коли я писав ці фрази, то почав сміятися - зазвичай же не сидиш, не згадуєш... Я віддав ці афоризми для журналу, а потім, коли бачилися, передав цей листок Лідерові. Кажу: "Подивися, посміхнися" - тому що напружена ж робота, треба людині на щось відволікатися. Ну, він подивився, розсміявся... Мені приємно було..," - розповідає сценку з життя батька і сина Янукович-менший.

Янукович-менший розслабляє батька афоризмами

Батька, зазначає видання, Вітя іноді кличе Лідером. У спілкуванні, пише газета, він скромний, сором‘язливо посміхається, говорить повільно, з паузами - так само, як батько, підбираючи потрібні терміни. А улюблені слова Януковича-меншого: "міцний", "стабільний", "потужний".

Фото Анни Андрієвської та Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів