Віктор Янукович: Мої сини - духовно міцні надійні мужики

16 липня 2008, 11:38
Зовсім нещодавно "регіональна" еліта підіймала тости за здоров‘я іменинника Віктора Федоровича. Нині ж у партії регіонів свято триває.

У середу , 16-го, Віктор Янукович-молодший відкриє комірчину для подарунків і квітів. Сину головного регіонала стукнуло 27.

"Я обов‘язково його привітаю. Він завжди вітає мене, а я - його. Я його люблю та поважаю, це - щирий та чуйний політик, і я для нього підготувала подарунок особистого характеру", - зізналася "Жизни как она есть" соратниця обох Януковичів Ганна Герман.

Натомість інший регіональний "монстр" Василь Горбаль тій же газеті зізнався прямо: "Чесно, я не буду його вітати. Може, надішлю телеграму".


Сину Януковича стукнуло 27, а Герман приготувала для нього дещо особисте

А в нещодавньому інтерв‘ю виданню "Факты. События и люди" батько іменинника, екс-прем‘єр Віктор Янукович трохи розповів про своїх синів, молодшого Віктора та старшого Олександра.

"Віктор - творчий хлопець, тонший за Сашка: любить музику, фотографування. А Саша - прагматик, займається бізнесом, вкладає у нього душу", - вів головний регіонал.

"Вони хлопці духовно дуже міцні, ґрунтовні. Надійні мужики!" - додав Янукович.

За словами Віктора Федоровича, його сини - його багатство, вони його найближчі друзі.

"Я з самого їхнього дитинства побудував стосунки із ними таким чином, що ми можемо розмовляти на будь-які теми. Секретів один від одного у нас немає. І це велике щастя - сини довіряють мені, а я довіряю їм", - розповів Янукович.

Віктор Янукович з синами - Олександром і Віктором. "Віктор - творчий хлопець, тонший за Сашка..."

Каже, ніколи не обмежував свободу синів. "А зараз з них цей дух свободи і коленим залізом не випалиш!" - додав одразу.

"Я вам зізнаюся чесно: не один раз пропонував і Сашку, і Віті свою фінансову допомогу. Відмовлялися обидва - і один, і другий!.. Тож практично все, що є у моїх синів, вони заробили самостійно. І я абсолютно спокійний за них - вони самі вирішують усі проблеми у своєму житті. Сини - це моя гордість!" - заявив екс-прем‘єр.

Правда, за словами Януковича-старшого, іноді дружина Людмила ображається, що сини з ним "більше радяться і набагато ближчі" до нього.

"Ну а якщо серйозно, то дружина рада, що в мене такий гарний контакт із синами. На жаль, не часто бачимося, але ми на відстані один одного відчуваємо, чуємо", - зізнається він.

Янукович: "Іноді дружина ображається, що сини зі мною більше радяться і набагато ближчі до мене"

На той момент, коли Віктор Федорович давав інтерв‘ю, його онук Віктор з невісткою саме відпочивали у Криму, а старший син Олександр курсував між ними та роботою.

"Він людина зайнята, приїде до них, побуде трошки і їде знову працювати", - пояснює Янукович.

Онуку головного регіонала вже вісім років. "Дорослий хлопець вже! З ним дитячою мовою не дуже то й порозмовляєш!" - каже лідер Партії регіонів.

За його словами, звісно в онукові Віктор Федорович бачить і себе.

"Ну-у, звісно. Як жартує моя дружина, якщо Вітя-молодший щось зробив не так: "Це - дід!"(Сміється). Каже: "Внук від тебе перебирає усі шкідливі звички", - переповідає слова дружини Янукович.

Онук Віктора Януковича, за словами Людмили Янукович, перебирає від діда усі шкідливі звички

Цікаво, чи перебере згодом онук регіонала звичку діда до політики.

Фото "Факты. События и люди" , а також фото "Бульвара Гордона" і "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів