Монро: Якщо любов і припливала до моїх берегів, то це було лайно

31 жовтня 2008, 12:17
Травесті-діва Монро що четверга тішить клабберів своїми шоу й іноді дописує на ТаблоID. Однак мало хто знає, яким є приватне життя білокурої бестії. Щоправда, як каже сама Монро, питання про особисте її не знічують.

"Зі мною можна говорити про все! Хіба це не помітно? Я не розбираюся хіба що у будівництві хмарочосів та водогінних мереж", - посміхаючись каже тусовщиця в інтерв‘ю "Starlife".

Погодилася травесті поговорити й про любов.

"Ой, напевно, коли нагорі роздавали любов, я стояла у черзі за чобітками на високих підборах. Серйозно! Якщо любов і припливала до моїх берегів, то у більшості випадків це було лайно", - зітхає Монро.

В результаті скандальний персонаж українського шоубізу навчився розділяти поняття сексуального життя та любові. "У мене швидше складається з першим, аніж із другим", - додає Монро.


"Коли нагорі роздавали любов, я стояла у черзі за чобітками на високих підборах"

У всякому разі свої критерії оцінки чоловіків у травесті є. І у першу чергу - це культура мужчини.

"Мене дуже обурює поводження сучасних чоловіків, які втратили повагу до жінки... Тож, чоловік повинен бути культурним у першу чергу. Жлобства терпіти не можу. Взагалі, я людей оцінюю за рівнем розвитку інтелекту", - каже вона.

За словами Монро, є у неї шанувальники, а от покровителів - немає. Відповідно, і подарунки від товстопузих дядечок Монро не приймає "Я дозволяю водити себе у ресторани і дарувати мені парфуми", - додає вона.

Цікаво, що навіть деякі жінки клюють на образ блискучої білявки.

"Дуже навіть активно. Так, є такі, сексуально-розбещені тітки (сміється), любительки гарячого. Але я тактовно з'їжджаю, головне - відмовою не скривдити", - пояснює Монро і уточнює, що у фізичному плані жінки її не цікавлять, хіба тільки з естетичної точки зору.

Монро любить культурних чоловіків і не має покровителів

А до створення власної сім‘ї травесті поки що не дозріла.

"Поки ще це в мої плани не входить. Не знаю, що стукне мені в голову через п'ять років, але поки що я роблю кар'єру. У мене маса нереалізованих планів і ідей. Я ще у Лас-Вегасі не виступила", - сміється Монро.

Та й італійською мовою, як відзначила білявка, вона поки не оволоділа. Чому італійською? "В Італії чоловіки палкі", - аргументує свій лінгвістичний вибір шоувумен.

Що стосується сім‘ї, то Монро наразі цілком вистачає батьків.

"Іноді до батьків ходжу в гості. У них все свіже, домашнє. Там мене ніхто не зачіпає, я читаю книги, лежачи на дивані, і дивлюся телевізор. Так приємно. Батьки - це найближчі люди. І мені дуже шкода, якщо у дітей не складаються стосунки з батьками", - ділиться травесті.

У Монро поки що замість сім‘ї кар'єра

"На даний момент усе прекрасно. Вони в курсі, чим я займаюся, але ми не обговорюємо цю тему. Як сприйняли? Ми про це ніколи не розмовляли. Мої батьки суворо виховані вже мною. Вони розуміють, що це робота, і дуже важка робота", - розповідає Монро про своїх рідних і їхнє ставлення до її способу життя.

"Напевно, вони для мене бажали іншого майбутнього. Ну а що зараз? Я прекрасно існую. Вони бачать мене на телебаченні й у друкованих засобах масової інформації. Іноді прослизають деякі фрази... Не більше", - додає білявка.

Правда, жодного виступу свого сина-жінки батьки Монро не бачили.

"У мене літні батьки. Я пізня дитина. І я зроблю максимально все від мене залежне, щоб зробити їхню старість емоційно і фінансово стабільною", - ділиться травесті.

Монро хоче, аби старість її батьків була емоційно та фінансово стабільною

А на питання ,чи вистачає Монро часу на відпочинок, вона легко відповідає : "Усе моє життя - це суцільне свято і відпочинок! Тому що я займаюся улюбленою справою". Між іншим у вересні 2008-го "Шоу Монро" виповнилося 10 років.

До речі, поділилася Монро й вимогами, які завжди зазначає у своєму райдері: "Найголовніші два пункти, які виділені великими жирними літерами - окреме спальне місце та твердий матрац з пір'яною подушкою. А все інше... Дадуть гречану кашу - з‘їм. Від устриць не відмовлюся".

При цьому примхливою себе Монро не називає, скоріше - "противною". Водночас, як зізналася травесті, вона дуже сувора до себе. "Дуже самокритична, і не тільки до себе", - уточнює вона.

І, безумовно, Монро стежить за своєю фігурою: "Фігура для мене - це синонім слова дисципліна. Бережи честь і зовнішність змолоду. Тільки самокопання і внутрішній самоаналіз дозволяє чогось домогтися у житті".

Примхливою себе Монро не називає, скоріше - "противною"

Однак поряд із суворістю та самокритичністю знаходить місце й сентиментальність. Щоправда, плаче Монро, за її совами, нечасто.

"Рідко. З бадуна (сміється Монро). Або коли дивлюся фільм, можу сплакнути. Нещодавно подивилася "Крихітка на мільйон" - на сльозу прошибило!" - зізнається травесті. Є у Монро і свої мрії. Так, шоувумен хоче потрапити на Олімпійські ігри у якості глядача.

"Я дуже захоплююся спортом, регулярно дивлюся спортивні передачі, читаю пресу. Колись сама дуже довго займалася плаванням, тому прекрасно знаю, що таке спорт. Шкода, що у нашій країні спортсменів реально недооцінюють. Хоча, не лише спортсменів!" - каже вона.

Що ж стосується неодноразових порівнянь Монро із образом Вєрки Сердючки, то травесті ці згадки коментує так:

Монро плаче з бадуна або від фільму

"Андрій Данилко і Вєрка Сердючка - абсолютно різні особистості. Як людина - Андрій Данилко, і як персонаж - Вєрка Сердючка. А я, Монро, - завжди однакова. Тільки можу змінити "передню панель": густіше нафарбувати вії або збільшити розмір грудей".

"У залежності від того, яка на мені одяг, куди йду, і скільки в мене часу, малюю на особі "картини олією". Можу за півтори години створити шедевр. Але й за сорок хвилин встигаю нашвидкуруч, поки сиджу в машині у заторі, зробити з себе суперстар", - додає вона.

А ще Монро хоче спростувати твердження, нібито культура травесті має пряме відношення до розпусти.

"...Я не виношу травесті культуру в ранковий або денний час доби... У чому розпуста? Я культурна артистка, з найбагатшим внутрішнім світом, не пропагую сексуальну розбещеність", - каже зірка тусовки.

Та й труси Монро не показує, у фонтани не стрибає, ліфчики на ній не розстібаються у непотрібний момент - хіба тільки іноді бретелька спуститься.

Фото Дмитра Амідова, фото "Огурцова" та "Starlife"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів