"ВІА-Гра" Джанабаєва не хоче зрад і кави у ліжко, а мріє про трьох дітей

7 листопада 2008, 14:12
Рудоволоса "ВІА-Гра" Альбіна Джанабаєва визнала, що вона стерво, і заявила, що зраду не пробачить. А ще артистка, яка колись співала арію Білосніжки у Кореї, зізналася, що хоче трьох дітей.

На зауваження про те, що Джанабаєву називають стервом, вона відповіла: "Так! Навіть якось сказали це мені в очі. Чесно, було дивно про це чути".

Тож передусім Альбіна підтвердила - вона дівчина темпераментна: "Ще й яка! Можу гримнути дверима, розбити торшер і навіть весь посуд. Щоб довести своє - усі засоби добрі".

А ще в інтерв‘ю "Сегодня" солістка ледь не найпопулярнішого українського жіночого тріо зізналася, що дуже вимоглива, зокрема до чоловіків.

Щоб довести своє, "ВІА-Гра" Альбіна може гримнути дверима і перебити весь посуд

"Буду любити, поважати, віддавати, але й брати натомість. Але, гадаю, така людина є на світі. Кава у ліжко для мене не найголовніше, необхідні чоловічі вчинки. Я повинна відчувати себе впевнено та захищено поруч зі своїм коханим", - ділиться вона, розповідаючи про необхідні чоловічі якості.


"Вірність для мене грає велику роль. Я не готова пробачити зраду, хоча може, буває, що так вже сталося... Мені складно говорити, тому що мені не зраджували, або принаймні я про це не знала. У мене не було вибору: пробачити загул чи ні. З цієї причини ні з ким не розставалася, хоча ініціатором розриву завжди була я", - повідомила 29-річна Альбіна.

"Стосунки мають приносити радість, а жертви - це вже перелом себе. Зі мною поруч не буде людини, яка змусить мене відмовитися від улюбленої роботи. Я хочу і можу одночасно займатися кар'єрою і родиною. А ультиматуми і сама можу поставити так, що мало не здасться", - додала вона.

Альбіна думає, що їй не зраджували

Нині ж рудоволоса співунья, за її словами, стоїть на роздоріжжі, а її життя дуже змінюється. Знає тільки, що будувати стосунки буде вже зовсім інакше, не так, як у 17 років.

"Стверджувати, що в моєму житті ніколи не буде розлучення, не можу. Мало що буде завтра! У мене справді були тривалі стосунки, не було хіба що штампа у паспорті, але річ зовсім не у страху перед розставанням", - ділиться вона.

Але весілля Джанабаєвій, схоже, таки хочеться. "Так, напевно, традиційне. Я хочу білу сукню, багато гостей, красиву обручечку. Я б і вінчалася, якби відчула, що це та людина. Загадувати не буду", - каже співачка.

А надто сімейні плани у Альбіни вже деякі є. Так, окрім сина Кості, руда зірка хотіла б народити ще.

Рудоволоса "ВІА-Гра" любить свою роботу і досі спілкується з Вірою Брежнєвою (ліворуч) та Надією Мейхер (праворуч)

"Я взагалі хочу трьох дітей - ще хлопчика і дівчинку. Сподіваюся, так і буде, але всьому свій час. Зараз Костик ні братика, ні сестричку, ні навіть собачку не просить, але, думаю, незабаром я це від нього почую", - ділиться співачка.

"З кожним днем він стає дорослим хлопчиком, піклується про мене, розуміє, що маму потрібно берегти, захищати... Ми з ним ходимо у басейн, у кіно мультики дивитися, любимо гуляти по лісі й зайти у кафе - піццу поїсти", - розповідає про сина "ВІА-Гра".

А от сама синові щось приготувати Альбіна все ніяк не збереться: "Дитина навіть і не знає, як його мама готує, зате бабуся відгодовує. Може, і мені її кулінарний талант передався в спадщину, але його просто ніколи втілювати".

Готувати сину Альбіна не встигає, але хоче ще дітей

"Мені з ним дуже цікаво. От пішов у садок, тепер такий зайнятий, до речі, у нього вже навіть дружина там є. Каже мені, що дівчаткам треба трояндочки дарувати", - посміхається зіркова матуся.

Але є із сином і проблеми. Як розповідає Альбіна, буває, що Костя у магазині закочує істерику, мовляв, хочу тільки це і крапка.

"Тоді я саджу його в машину і вже вдома ми з'ясовуємо стосунки. У куток він ніколи не стане, навіть не розуміє, що це таке, як і неможливо заборонити йому грати на комп'ютері або дивитися фільми. Можу у вигляді покарання залишити самого у кімнаті", - ділиться своїми методами виховання співачка.

5-річний син "ВІА-Гри" Костик

Нині Костя багато часу проводить із батьками Альбіни. Останні розлучилися, коли дівчині було 18, і вона вже поїхала з рідного Волгограда - жила і вчилася в інститут імені Гнєсіних на факультеті актора музичного театру у Москві.

Як зізнається Джанабаєва, розлучення батьків стало тяжкою новиною, але вона прийняла їхнє рішення. Більш того, ми всі ці роки продовжуємо спілкуватися"

"Мама зараз живе з моїм 5-річним сином Костиком у Москві, тато у Волгограді, але майже все літо вони проводять разом з онуком у мене на дачі: ходять за грибами, ловлять рибу й прекрасно ладнають. На свята ми завжди збираємося за одним столом. Але повертатися одне до одного вони не збираються", - додає вона.

І наостанок руденька "ВІА-Гра" зізналася, що дієт не дотримується - лише продукти їсть вибірково. Це саме стосується й спиртних напоїв. Так, Альбіна любить легкі коктейлі, приміром, приємний, тонізуючий й освіжаючий мохіто.

"ВІА-Гра" зізналася, що дієт не дотримується - лише продукти їсть вибірково

Фото Дмитра Амідова, "Сегодня", "Факты. События и люди", "Звезды.ру", "Жизнь за всю неделю"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів