Лоліта Мілявська: "Хочу бути дурною!"

14 листопада 2008, 17:27

Українсько-російська Лоліта Мілявська не так давно епатувала київську публіку: співачка повзала по сцені, демонструвала целюліт під пачкою, обливалася мінералкою.

А у п‘ятницю 14-го Лолі стукнуло 45. Але вона у своєму творчому пошуку ставати серйозною й зразковою не збирається.

"Що сказати, до 45 років мізків не додалося. Іноді чудю, роблю дурості. Наприклад, можу щось зайве сказати, а потім шкодую. Не можу сама собі на якісь питання відповісти. Напевно, тому що втомилася. Хочу бути дурною!" - просто каже вона в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

"Знаєте, я матом не розучуся лаятися, курити не кину", - додала вона пізніше.


Лоліта каже, люди не бувають сильними постійно, а ті, хто не вміє розслабитися, розсипаються, як метал. "Я не хочу розсипатися. Тому дозволяю собі вихлюпувати емоції, істерити, лаятися матом. Все це допомагає мені тримати удар, негатив", - ділиться яскрава і вічно неспокійна зірка.

"Я взагалі не розумію тих, хто завжди тримає себе у вузді. А я вважаю: захотів плакати - плач! Чоловік, жінка - яка різниця. Видавай емоції, навіщо хворіти на страшні, у тому числі й онкологічні, захворювання через стреси? Та плювати мені, як я виглядаю у цей момент!" - веде далі Мілявська, яка ніколи не стримується ані на сцені, ані у житті.

При цьому, як зізналася співачка, громадська думка її не турбує.

"Раніше я дуже переживала, хто що скаже, особливо - хто що напише. Сварилася з журналістами, казала: як ви можете?! Написав один журналіст, напевно, мужик, про те, що у мене ростуть вуса. Я телефонувала у редакцію. А зараз так смішно це згадувати. Добре, що до 45 років прийшов внутрішній спокій", - каже вона.

А ще Лоліта зізналася, що не дуже вміє з чоловіками кокетувати - та й ліньки їй. Запевняє, що не займається збором компліментів для підтвердження своєї самооцінки.

"Багато років думала, що страшніше за мене нікого у цьому житті немає. А потім раптом самооцінка змінилася. У цьому й психологи допомогли, і друзі. Мені почали часто чоловіки казати, що у мене красиві ноги", - ділиться екс-дружина шоумена Олександра Цикало.

Тепер вона майже щаслива - ну, якби ще не так себе гризла. "Хоча кажуть, що у людей, на чиїх обличчях завжди посмішка, спить мозок... Я з цієї точки зору повноцінна, оскільки на моєму обличчі буває й дуже сумний вираз", - пояснює Мілявська.

Цікаво, але найбільший сум у житті Лоли - ні, не її розставання з чоловіками...

"Більше за все я згадую смерть свого собаки. Не було більших сліз, які я пролила у житті, оплакуючи ось вже 8 років кохані "12 кілограмів" - я так його називала... Він мені по ночах сниться!" - зізналася співачка.

А любов у її житті - це дочка і чоловік. Між іншим, на другу дитину зірка не збереться ще довго, а може, й взагалі.

"Для того, щоб присвячувати себе дітям, потрібно знаходитися в іншій професії. В нашій немає можливості нескінченно знаходитися з дитиною. Я одній своїй дочці не можу дати достатньо уваги, любові та турботи... Телефонує дочка: "Мамо, я так тебе люблю". Їй мене не вистачає. Я її іноді запитую: "Хочеш братика, сестричку?" - категорично ні!" - розповідає артистка.

І взагалі Мілявська каже, що донька у неї - дивна: "Знаєте, вона якась дивна у мене. Взагалі діти дивні зараз. Вони глибші, проникливіші, вони дивують. Дочка раніше називала Сашка Цекало татом, хоча рідко його бачила. А зараз - тільки Цекало. А іноді раптом мене так серйозно запитає: "А у мене тато є?"

"Вона переживає. Якось адаптує себе. Бачить, у школу приходять мами, батьки, а за нею - бабуся, дідусь. І вона так тішиться, коли я приїжджаю. Каже: "Це моя мама, дивіться!" Тобто підтекст такий: дивіться, у мене теж є мама", - ділиться Лоліта.

Тому вона б хотіла, щоб у дочки був батько. Але, як додає, це така тонка матерія. "Мій чоловік зайнятий. І ми взагалі не претендуємо на те, щоб вона називала його татом. Ніхто про це її не просив. Вона називає мого чоловіка (Олександра Зарубіна) ласкаво - Зарубінка", - розповідає вона.

Проте разом сімейство бачиться рідко. А дочка навіть попросила Лолу у Києві: "Постав мені його портрет". "І поставила його портрет на вікно у себе в спальні і мою фотографію приклала...На жаль, у її свідомості тато - це Сашко Цекало", - додає Мілявська.

"Ми з нею ніколи про Сашку (Цекало) погано не говоримо. Коли вона про нього запитує, я кажу, що зараз у нього родина, незабаром буде дитина, що у нього немає часу, але він тебе так само любить, просто дуже багато працює. Говоримо правду", - додає співачка.

А ще Лоліта, за її словами, - самодостатня жінка для самодостатніх чоловіків. І елітне не любить.

"У нас немає жодних заміських вілл, будинків. Я зараз купила квартиру в Болгарії, на березі моря. Мені не подобається все так зване елітне. Не знаю, як цим користуватися. Чоловік землю купив, але там ніхто нічого не будує", - розповідає вона.

Каже, спершу були якісь плани, але Мілявська собі нерви псувати не хоче. Їй подобаються її 6,5 соток у Дорохові, які у неї вже 17 років. Там є дерев'яний будинок, унітаз, вода - а що їй ще треба...

Фото "Сегодня", а також з сайтів www.bisconcert.com, www.echo.msk.ru, tden.ru,

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів