Лоліта виглядала дочку Ющенка і поливалася з пляшки

11 квітня 2008, 12:00

На своєму концерті у Києві у середу Лоліта Мілявська демонструвала скандальні па у задертій спідниці, палила і називала себе ідіоткою, пише "Сегодня".

Шоу-програма екс-дружини Олександра Цекало "Орієнтація північ" пройшла у традиційному для неї стилі - вільному. Навіть розв‘язному.

Судячи зі слів очевидців, 42-річна "сценічна розпусниця" давала жару. Співачка палила і пила безпосередньо під час виступу.


Під час київського концерту Лоліта Мілявська викидала свої фірмові коники

І світила сідницями

"Чи у вас теж Держдума заборонила курити?" - спитала Лоліта, після чого загасила недопалок об власний каблук і розтоптала бичок.

Під час виступу спідниця Лоли не раз задиралася вище, ніж варто було б. При цьому співачка продовжувала загравати до присутніх у залі чоловіків.

Лола повторює позу учасників "Танців з зірками" Неліпи і Пелипенко?

"Я не можу пройти повз, я вам потрібна, чоловіче!" - кричала вона. Мілявська, пише видання, цілувала сек‘юріті у залі, обіймала і носила на руках даруючих квіти хлопців.

А так Лоліта, вочевидь, загравала до чоловіків

Вона встигала навіть заводити знайомства у будівельному бізнесі України і цілувала одружених бізнесменів, які "допоможуть мамі розширити квадратний метр житла".

В якийсь момент співачка назвала себе "дурою й ідіоткою" за те, що "найняла на підтанцьовку молодь".

"Адже мама попереджала, що усі будуть знущатися з мого віку!" - побідкалася вона у мікрофон.

Мілявська назвала себе дурепою і покурила на сцені

Під час ще одного номеру Лоліта зізналася, що у неї не все в порядку з головою, і що вона "у житті не така корова, як на телебаченні".

Окрім того, протягом усього концерту епатажна артистка все виглядала у начебто "зарезервованій ложі" президентську дочку. Про це Лоліта згадала не менш двадцяти разів, пише газета.

Співачка запевнила, що "у житті не така корова, як на телебаченні" і все виглядала дочку Ющенка

А насамкінець виступу Мілявська на колінах зізнавалася в любові Україні.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів