Олег Лісогор проспав народження власної доньки

2 січня 2009, 14:08
Плавець Олег Лісогор цього року став батьком. А от під вінець мати своєї дочки бізнес-вумен Катерину вести не поспішає.

Напередодні нового року спортсмен разом з коханою розповіли про пологи, шишки, попку своєї дитини та велику різницю між ними обома.

Півтора роки тому Олег та Катя познайомилися "на цілком спортивному заході - на дні народженні Лілії Подкопаєвої, коли за містом зібралася велика компанія...".

"Я звернула увагу на Олега, коли він потрапив мені шишкою в груди. Зараз уже не пам'ятаю, у яку саме, у праву чи ліву", - розповіла Катерина подробиці знайомства в інтерв'ю "Viva! Украина" .

Обраниця спортсмена-красунчика додала, що у спорті не розбирається, тому хто такий Лісогор - навіть не знала.


"Я того вечора для Каті був просто Людиною, яка збирала шишки. І кидалася ними", - сміючись, сказав плавець.

Дочка Лісогора з'явилася завдяки шишці та коханню Олега й Каті

За словами Олега, саме Катя показала йому справжнє життя. Бо, віддавши всього себе плаванню, Лісогор зовсім не бачив оточуючого світу.

"Життя поза спортом було для мене таємницею за сімома печатками. І Катя дуже багато цікавого розповідала саме про це життя, що проходило поруч зі мною, у двох кроках, але було для мене недоступним. Нові пізнання стали для мене одкровенням, і я, немов дитина, з відкритим ротом сидів і слухав, як буває за межами світу змагань", - розповів чемпіон.

Що ж до народження дочки, то і Олег, і Катя зізнаються, що це було спонтанно.

"Коли я довідався, що Катя вагітна, ми кілька годин проговорили, все обговорили, зважили..," - поділився спортсмен.

До речі, їхня вже чотиримісячна донька Малина не хотіла показувати свою стать під час УЗД.

"Мені всі казали, що у мене буде хлопчик, але я провела медитацію, уявляючи дитину, і у той момент бачила лише дівчинку", - поділилася Катя.

За її словами, вона перед УЗД ніч не спала, а майбутня донечка "під час дослідження взяла і закрилася, і все, не показує!".

Однак варто було Катерині жартома пригрозити тоді ще ненародженій дитині: "Так, якщо зараз не повернешся, то залишишся без одягу!", як плід розвернувся.

Пара народила дочку спонтанно

"А я думаю: "Напевно, дівка, хто ж ще міг так відреагувати!" А через секунду лікар підтвердив, що дівчинка", - додала кохана спортсмена.

Як каже молода матуся, їй було важливо знати стать дитини, щоб придбати всі необхідні речі. А забобони, що до народження не можна нічого купувати, Катерину не обходили.

Тому й ім'я дитині вигадала заздалегідь.

"Я був за кордоном і одержав від Каті SMS: "Марія-Евеліна". Мені дуже сподобалося, тому що в дочки з'явився вибір, яким ім'ям користуватися", - сказав молодий татусь.

Народжувати ж дитину пара думала за кордоном - в Америці чи у Франції. Однак врешті чомусь лишилися на батьківщині.

До речі, Катя виступила категорично проти того, щоб Олег був присутній під час пологів.

"Я боялася твоєї реакції, мені не хотілося тебе потім відкачувати!", - пояснила бізнес-вумен.

Але, напевно, бажання Лісогора побачити народження доньки було дещо перебільшеним. Адже в той час, як дружина давала життя новій людині, Олег був на Олімпіаді у Пекіні.

Спортсмен тоді ліг спати, навіть не дочекавшись результату.

Лісогор спав, коли його дружина народжувала

"Але в мене спортивний режим, і я не міг триматися до ранку, а надто Катя вже не брала слухавку, і розмовляти можна було тільки з її мамою. Тож я ліг спати. А прокинувся вже у новому статусі!" - розповів плавець.

За словами Лісогора, він довго звикав до немовляти й не знав з якого боку взятися. Але тепер спортсмен вже досяг певних успіхів у вихованні дочки.

"Купав, годував, допомагав переодягати, а от попу поки не мив..," - зізнався Олег.

Покищо Олег попу своїй дочці не підтирав

А от чому досі пара не оформили свої стосунки - не відомо. Щоправда, Лісогор каже, що це все через його спортивну кар'єру.

"Для мене дуже багато значила Олімпіада у Пекіні. Мені потрібно було робити серйозний вибір: або на користь шлюбу - із пропозицією, із квітами, з кільцями, або вже дійти до фінальної крапки у професії, до якої я йшов багато років. Можливо, я не правий, але я залишився у спорті", - сказав плавець.

А Катя запевняє, що ніхто і не планував оформлювати стосунки.

Я багато міркувала про те, що ж усе-таки нас тримає разом. Думаю, це доля, адже наші стосунки від нас не залежать і від дитини не залежать..," - сказала вона.

Лісогор обрав спорт, а не шлюб

"Розум підказує: це не твоя людина, у вас немає нічого спільного, у вас різні професії, різні життєві позиції, принципи. Але у той же час існує якесь притягання, причому не закоханість, це інше... Тож нам потрібно просто взяти і спробувати бути разом. А там уже як складеться...", - додала нинішня кохана Олега.

Фото "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів