Соратниця Тимошенко повторює за Довгим, а її дітей виховують її батьки

8 січня 2009, 13:14
Соратниця Юлії Тимошенко Наталя Королевська дитинство провела у безпосередній близькості до ведмедів, називає чоловіка своїм найголовнішим критиком і копіює хобі Олеся Довгого.

Голова комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, Королевська народилася на Луганщині у місті Червоний Промінь18 травня 1975-го року.

"Один з моїх прадідів був видним комуністичним діячем. Він не вмів читати і писати, але при цьому керував заводами і колгоспами. До речі, це він посадив легендарну Пашу Ангеліну за кермо трактора. Інший мій прадід походив з багатого польського роду. Батько у мене - шахтар, мама - учителька", - почала екскурс у сімейне життя жінка.

Наталя Королевська з батьками та старшим братом
Бютівки люблять кіски

"Коли мені було 5 років, наша сім‘я переїхала на Шпіцберген, у селище Піраміда - тата призначили заступником генерального директора тамтешньої шахти. Місця там хоч і суворі, але дивовижно красиві: північне сяйво, льодовики, білуги й білі ведмеді..," - згадує Королевська в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Причому, як розповідає Наталя, рудник і всі інфраструктури часто закривали, бо у селище приходили ці самі ведмеді.


Та й школа, в якій їй довелося вчитися, за словами бютівки, була досить цікавою. Там в одному приміщенні сиділи учні 1-5-го класів.

"Дітей у селищі було дуже мало, і місцеві жителі нас усіх балували. Я просто не пам'ятаю дня, щоб у мене кишені не були забиті шоколадом і подарунками", - розповідає вона.

Дитинство Королевська провела серед північного сяйва, льодовиків, білуг та білих ведмедів
А в її школі в одному приміщенні вчилися учні 1-5-го класів

У Червоний Промінь сім‘я Королевської повернулися у 1983-му році. "На Шпіцбергені я звикла до того, що потрібно вітатися з усіма зустрічними. Коли ми повернулися на Луганщину, я, природно, стала чинити точно так само", - додає соратниця Юлії Володимирівни.

Маленька Наташа віталася з усіма зустрічними

А ще, за зізнанням Королевської, отримувати вищу освіту її буквально змусили - сама не надто цим горіла.

"Спочатку я хотіла вступати у педагогічний вуз, потім узагалі заявила батькам, що не хочу вчитися. Україна тоді вже стала незалежною. Багато моїх ровесників їздили в Польщу за товаром, торгували на ринках. Подруги, які займаються цим, мали можливість непогано заробляти, купувати собі гарний одяг", - пояснює свою поведінку Наташа.

"Але брат був невблаганний: тільки вища освіта! У підсумку за наполегливою вимогою брата, який вже тоді серйозно займався бізнесом, вирішила вивчати економіку", - зізнається вона. Цікаво, що зараз старший брат Королевської, Костянтин, - перший заступник керівника Департаменту містобудівної політики, розвитку і реконструкції Москви.

Що ж стосується лінії "Королевська-чоловіки", то вперше увага з боку хлопців Наталя відчула, за її словами, у старших класах. "Зізнаюся, браку у бажаючих до мене позалицятися не відчувала ніколи", - додала вона.

Вперше увагу чоловіків Королевська відчула вже у школі
А от поступати до вузу їй не надто хотілося

А от на дискотеки соратниця Тимошенко, каже, що не ходила ніколи: "Навіть зараз, коли ми з чоловіком перебралися у Київ, за два роки всього двічі ходила в нічний клуб". Між іншим, з майбутнім чоловіком бізнесменом Юрієм Солодом познайомилася у літаку у 2000-му році.

"Причому знали одне про одного вже давно, оскільки працювали в одному напрямку бізнесу. До слова, тоді Юра намагався мене в упор не бачити як конкурента і можливого партнера. Я ж застосовувала проти нього всі можливі методи конкуренції, намагалася завоювати пальму першості", - зізнається вона.

"А познайомилися справді випадково, у літаку - і він, і я летіли на відпочинок. За рік одружилися. Ще за рік народився Ростя", - розповідає Королевська. Нагадаємо, подружжя виховує двох синів Ростислава, який народився у 2001-му році, та Ярослава, який з‘явився на світ вже у 2008-му.

Причому на питання "Хто займається вихованням ваших синів?" Наталя зізнається: "Виручають мої батьки". Адже після народження другого сина вона навіть не пішла в декрет.

Майбутнього чоловіка бютівка підчепила в літаку

"Моя відпустка тривала з вівторка по суботу, коли я знаходилася у пологовому. Саме випав міжсесійний тиждень. Перші кілька днів просто насолоджувалася відпочинком: читала жіночі журнали, дивилася телесеріали. Потім мені принесли ноутбук, і на цьому відпочинок скінчився", - згадує вона.

"Я вважаю, що перед кожною жінкою стоїть найважливіше завдання зробити вибір: або зіграти свою симфонію успіху, яка потенційно є в її душі, або ця мелодія так і залишиться незіграною і її ніхто не почує", - переходить на образність Королевська.

Причому її чоловік, якого бютівка називає своїм головним критиком і своїм дзеркалом, її підтримує. А вона натомість йому за це вдячна. До речі, як зав пеняє Королевська, у плані металургійного бізнесу вони з чоловіком ніколи не перетиналися. "У мене був свій бізнес, у чоловіка - свій", - каже вона.

А у декрет робота її так і не відпустила...

Що ж стосується хобі "тимошенківки", то, як раніше писав ТаблоID, Королевська захоплюється конями і колекціонує дамські капелюшки. Окрім того, як стало відомо, як і улюблений хлопець мер Черновецького, Олесь Довгий, Наташа має пристрасть до фігурок слоників.

Фото Сергія Вовка, а також фото з особистого архіву Наталі Королевської з сайту журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів