Тарасюк смажить м‘ясо з бамбуком, а авто і квартиру сину не купить

1 квітня 2009, 11:37
Син екс-міністра закордонних справ Бориса Тарасюка Олег розповів про колишніх і теперішніх своїх дівчат, весілля, а також про квартиру, авто і домашню кухню.

Нині Олег Тарасюк з дружиною Мирославою та їхньою донькою Владиславою живуть в орендованій квартирі у Києві.

Власного житла у сім‘ї ще не має. А в двокімнатній квартирі, записаній на Олега, мешкає його бабуся.

"Ми з Мирославою винаймаємо двокімнатну квартиру на Подолі. Батьки трохи допомагають. Але тато сказав, що ні машину, ні квартиру купувати мені не буде", - розповів 24-річний Олег.

Син екс-міністра Бориса Тарасюка винаймає квартиру н Подолі

Нині Тарасюк-молодший - чиновник Держкомрезерву.


"Вакансію знайшов в Інтернеті. Відправив резюме, пройшов співбесіду. Із початком кризи зарплату врізали до 1000 гривень. Ще працюю помічником нардепа-"нунсівця" Романа Ткача", - розповів син "рухівця" в інтерв‘ю "Gazeta.ua".

Також розповів хлопець про свою дружину та їхнє весілля. З 23-річною Мирославою Мастилко Олег одружився у червні 2008-го року.

"Мирослава з Черкащини, у Києві вчилася на міжнародника. А познайомилися в Запоріжжі, на весіллі у спільних друзів", - трохи привідкрив він завісу сімейних історій.

Батькам Мирослава майбутнього чоловіка, за його ж словами, представила у ресторані. Як розповів Олег, мама його дружини Світлана Петрівна працює в банку, а батько Володимир Григорович - бізнесмен.

"Доти я мав багато дівчат, але за дружину не бачив жодної", - стверджує Олег Тарасюк виключність свого кохання до Мирослави.

Олег Тарасюк проміняв купу дівчат на одну Мирославу. Потім народилася і донька

Весілля Тарасюки гуляли у ресторані "Козацький Стан".

"Із політиків був нардеп Юрій Костенко з дружиною Іриною. Ми з ним родичі. Моя середуща сестра Богдана вийшла заміж за сина Костенка Ростислава. Уже мають трирічного сина Івана", - посміхається син екс-міністра.

На медовий місяць Тарасюки махнули на мальовничі Мальдіви та у Німеччину. Там, у німецькому Гамбурзі живе із сином Данилом сестра Олега Тарасюка - 37- річна Оксана.

А чотири місяці тому, 21-го листопада 2008 в Олега народилася донька Владислава. Правда, судячи з того, що дату народження власної доньки Олег перепитував у свого друга, складається враження, що Тарасюк-молодший чи то забудькуватий, чи то неуважний татко.

Олег Тарасюк сам не пам'ятає день народження своєї дочки?

Сам Олег Тарасюк народився у Нью-Йорку. Тоді, у 1984-му році його батько працював у Штатах секретарем представництва України при ООН.

"В Америці я жив до двох років. У перший клас пішов у київську школу N117, на Лютеранській. З двома сестрами і батьками жили у двокімнатній квартирі на Оболоні", - розповідає Олег

Правда, у шостий клас хлопець вже перевівся до Бельгії. Там викладали французькою, тому, як зізнається Тарасюк, він не розумів жодного слова.

"Але за півроку вільно говорив", - додав він. Нагадаємо, 1995-го року Борис Тарасюк очолив посольство в країнах Бенілюксу.

Наступні два класи Тарасюк провів у школі при штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

"Із нуля довелося вивчити англійську. Кожен семестр батьки отримували звіт про оцінки. Батько зазирав у нього рідко. Моїм навчанням цікавилася мама. Максимальною успішністю вважалося 100 відсотків, у мене було 80", - згадує Олег.

Батько рідко цікавився навчальними успіхами сина

Закінчив парубок славнозвісний гламурний вуз "КІМО". Правда, як він зауважив, із президентським сином Андрієм Ющенком вони навіть не знайомі. Андрій молодший за Олега, за його словами, на два роки.

Тепер чиновник Олег Тарасюк користується ноутбуком "Asus" та телефоном "Apple".

"У нас із батьком однакові моделі. Телефоную йому майже щодня. У вихідні ходимо до них у гості", - розповідає Олег.

За його словами, екс-міністр любить гратися з онукою. А іноді гостинний Борис Тарасюк, як розповідає його син, готує китайські страви: смажить куряче м'ясо, додає бамбук, водяні каштани і моркву. Правда, про кулінарні таланти екс-міністра ТаблоID вже писав.

Фото з родинного архіву Олега Тарасюка з сайту "Gazeta.ua", фото "Новой", "Публичных людей", "ТСН", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів