Писанку носять на руках, а вона видає кулінарну книгу і віддавлює пальці

16 квітня 2009, 16:08

Акторка Руслана Писанка розповіла, що відчула в собі після того, як її поноcив партнер. Телеведуча розповіла, як виставлялася всю ніч шампанським і як ледь не лишила чоловіка без пальців.

А ще Руслана зізналася, що випускає кулінарну книгу.

"Винні в цьому російські видавництва, що запропонували її видати (Посміхається). Рецепти у книзі - мої, батьків і знайомих. Вірите, так втомилася від неї!" - поділилася Писанка і інтерв‘ю газеті "Новая".

Розповідала про свої новини Руся під час танцювальної репетиції із її екс-партнером по "Танцях з зірками" Миколою Коваленком.


Писанка натанцювалася і пішла у письменники-кулінарісти

"Книга з‘явиться і в Росії, і в Україні дуже скоро. А Микола пропонує ще одну книгу разом з ним написати - "Методика схуднення за допомогою танцю", - додала вона.

Шоувумен розповіла, що після "Танців з зірками" почала відчувати свої м'язи. Тепер намагається тримати їх у тонусі, більше займатися собою.

А свого партнера Миколу Коваленка Писанка називає прекрасним вчителем: "...Скажу вам більше - він єдиний чоловік, який носить мене на руках!"

"Але жалості в ньому немає, він дуже суворий, і якщо у мене щось не виходить, Коля каже, що це все лінощі. Він вселяє у мене неймовірну силу, і всі поставлені задачі стають реальністю", - пояснює Руслана.

Микола Коваленко - єдиний, хто носить Русю на руках

Нині акторка, за її словами, живе на дві країни.

"Половина мене тут, половина - у Москві. Я працюю з відомими російськими артистами, а це велике щастя! З ними у нас такі імпровізації виходять!" - охає Писанка.

Каже, якось поставила у незручне становище партнерку по виставі Юлію Меньшову, а у мюзиклі "Сорочинський ярмарок" ледь не відтоптала пальці зірці "Убивчої сили" Андрію Федорцову.

"Ми познайомилися з Андрієм Федорцовим у студії. Тільки привіталися, без церемоній, і відразу почали співати. У мюзиклі я грала дружину Андрія, щоправда, до нього це не відразу дійшло", - почала свою розповідь Руслана.

Руслана розповіла про дві свої половини

"Була сцена, де мені треба було репетирувати рухи з притупуванням, і я імітувала, що наступаю Федорцову на ногу. Взуття в мене була на височенній дерев'яній платформі. Коли він переді мною впав, я наступила йому на пальці..," - зізналася підступна Писанка.

"Він так репетував - це жах, потім захотів відмочувати руку в шампанському - так ми всю ніч і виставлялися одне одному", - сміється артистка.

Руслана стверджує, що нікуди вона не пропала і не пропадає. Торік всю зиму і весну її можна було побачити у серіалі "Сила тяжіння". Там Писанка грала маму головної героїні - бойову жіночку, що працює в санаторії на душі Шарко.

Якось ця "працівниця душу Шарко" ледь не позбавила людину пальців

А відразу після цих зйомок розпочався музичний проект "Службовий романс". У ньому Руся з Вовою Зеленським були ведучими.

"Запам‘яталася спека у нашому павільйоні, там навіть не вдавалося врятуватися вентиляторами, але робота з Зеленським може замінити будь-який вентилятор - я його обожнюю! Це добре, що ми рідко спілкуємося, а то б я надто часто сміялася й у мене б з‘явилися зморшки", - сміється Руслана.

Дуже пишається акторка постановкою Російського незалежного театру "За двома зайцями", де вона грає Проню Прокопівну. З цією виставою Писанка їздить по всій Україні, з антрепризами виїжджає за кордон. А зараз саме складає плани на майбутнє.

А ще Руся стала Пронею Прокопівною

Фото "Новой", "Бліка", "Комсомольської правди в Україні", "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів