Маша Єфросиніна розривається між другою дитиною і тусовками

28 квітня 2009, 16:59
Телеведуча і тусовщиця Марія Єфросиніна розповіла про свої душевні терзання, обмовилася про пристрасний роман не зі своїм чоловіком, і зізналася, що була офіціанткою.

В інтерв‘ю журналу "EGO" Маша запевняє, що вона - людина не тусовочна. "Але у мене робота така", - виправдовує свої часті появи на людях Єфросиніна. Вдома Маша, за її словами, переважно мовчить, - певно, набігавшись по різних заходах.

До речі, саме через роботу і її несумісність із розміреним спокійним сімейним життям у телеведучої виникають тривоги та душевна нестабільність.

"Моїй дочці п'ять років. І частенько я вертаюся додому, коли вона вже спить, а йду, коли вона ще спить. Тому час від часу я сама собі ставлю питання - а чи тією справою я займаюся? Я дуже переживаю з цього приводу", - зізнається Єфросиніна.

Єфросиніна майже не бачить дочку через роботу

Проте, Марія все ж спробувала пояснити. Як вона мислить собі цю ситуацію.


"Звичайно, я можу зараз все кинути, присвятити себе дитині, потім народити ще одну. Адже я думаю про це", - запевнила вона.

"Але я так само думаю про те, що діти не просто мають бачити своїх батьків - вони мають пишатися ними", - впевнена популярна шоувумен.

Окрім того, Єфросиніна любить свою роботу. Сестра подружки Андрія Ющенка впевнена, що варто жити заради того, щоб зачаровуватися новими людьми, знайомитися з ними.

"...Я можу зараз все кинути, присвятити себе дитині, потім народити ще одну..."

А ще телеведуча зізналася, що страждає від того, що їй часто доводиться чути фрази на кшталт "ти зовсім інша у житті!" або "я тебе зовсім іншою уявляв!". "Мене це кривдить, якщо чесно. Тому що мені здається, що я в будь-яких обставинах залишаюся сама собою", - ображається модниця.

До слова, про роботу. Виявляється, свого часу Маші випало працювати у фастфуді. "Мені довелося офіціанткою попрацювати. У Лондоні, у фастфуді. Це ще у часи студентства", - розповіла вона.

Також Єфросиніна зізналася, що не хотіла б, аби її чоловік Тимур пішов у політику:

"Знаєте, я дуже боюся, що мій чоловік одного разу зацікавиться політикою і почне нею серйозно займатися. Я як жінка - дружина, мати - не хотіла б бачити Тимура політиком. Мені здається, на інтуїтивному рівні, що це позначиться негативно на нашій сім‘ї".

Маша боїться, що її чоловік піде... в політику

А наостанок Єфросиніна пригадала, як була закохана у фаната Литвина і як той її покинув. А ще поділилася своїм захопленням японською поезією.

Фото "EGO"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів