Андрій Ющенко був у лікаря з Лізою Єфросиніною?

18 серпня 2008, 11:05

У середу 13-го син президента Андрій Ющенко так і не зміг реалізувати свої акторські таланти на зйомках відеокліпу свого друга.

Тим не менше, "син бога" таки дістався до знімального майданчика, та ще й не один, а зі своєю нинішньою пасією - Лізою Єфросиніною.

Андрій Ющенко таки виїхав з "заторів" і доїхав на знімальний майданчик до друга Олександра Фортадо
Суперстар вечора став не лише президентський син, а й його кохана Єфросиніна

Цікаво, що перед тим, як Андрієва нога таки ступила на килимки й сходи театру "Сузір‘я", його співаючий товариш Олександр Фортадо казав пресі: "Не можу додзвонитися Андрію, він у лікаря..."

Щоправда, як пише "Блік", щодо неочікуваної "хвороби" сина Віктора Ющенка співак зауважив: "Планова перевірка..."


На зйомки до друга син Віктора Андрійовича запізнився через візит до лікаря...
Справжній друг, він і пропіарити може

Цікаво, що на знімальному майданчику після цієї "планової перевірки" Андрій з‘явився о третій ночі, як повідомляє видання. Причому приїхав з Лізою, із якою потім весь час обіймався, цілувався, ніжився і пестився.

Ющенко так і липнув до Єфросиніної цілий вечір
Ідилія!

Додати кілька штрихів до образу Андрія Ющенка вирішив його інший товариш, онук Едуарда Шеварнадзе Георгій. З президентським сином він, за його словами, потоваришував років шість тому.

"Неправда все те, що про Андрія пишуть! Не було жодної історії, коли він з моста стрибав... Повірте, я б не дружив з поганою людиною", - запевнив відданий друг Шеварнадзе, який також у кліпі не з‘явиться.

"Андрій відповідальний і чесний, перевірена у горі людина. Йому я можу зателефонувати у будь-який час - хоч о третій годині ночі, і він завжди прийде на допомогу", - додав Георгій.

Андрію можна телефонувати о третій ночі? Що ж, уперед!

Зі співаком, навколо якого зчинився ажіотаж завдяки іменам Шеварнадзе і Ющенка, за словами Георгія, його познайомив саме Андрій і теж шість років тому.

Гарно все ж таки мати владних друзів -піар тобі зроблять, та ще й, можливо, безкоштовно.

Фото прес-служби Олександра Фортадо та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів