До Аделаджі через сморід відмовилися приїжджати друзі

23 червня 2009, 15:43

Друг Леоніда Черновецького пастор Сандей Аделаджа має чим похвастатися. На його рахунку шикарний барвистий маєток, дружина з 15-річним стажем, друг-мер і стійкі спогади про смердюче парадне.

"Ну що ж, я, певно, можу назвати себе щасливою людиною, тому що я одружений з однією з найвродливіших жінок", - зітхає Сандей в інтерв‘ю журналу "Публичные люди" і наголошує на красиву душу своєї жінки.

"Чим більше я з нею живу, тим більше розумію, наскільки мені пощастило. Вона дуже розумна. Взагалі, всі дружини розумніші за своїх чоловіків, і чоловікам важко з цим змиритися. Вона - моя краща половина, у всьому", - запевняє старший пастор "Посольства Божого".

"Прославлений" завдяки історії з "King's capital" і дружбі зі столичним мером Аделаджа не втаїв від читачів й історію свого кохання:


"Дружина - моя перша любов. Я її називаю принцесою, хоча її звуть Босе, але я дав їй слово, я клявся, що ніколи не назву її на ім‘я, що я завжди буду називати її пестливо, і пестливе слово для неї - принцеса".

Аделаджа "коронував" свою дружину 15 років тому

Аделаджа розповів, як одного разу обмовився своїй Босе, що завжди буде ставитися до неї, як до принцеси. Тепер от "мучиться".

"Я не звертаюся до неї на "ти", я кажу їй "ви", тому що для мене це важливо, я маю тримати своє слово і ставитися до неї, як до принцеси. Завдяки цьому у нас ніколи не буває у сім‘ї криків, тому що вона принцеса, а на принцес не піднімають голос. Звісно, у нас бувають розбіжності, але ми ніколи не доводимо це до конфліктної ситуації", - хизується він.

Крім того, за словами чорношкірої "зірки" мерської тусовки, при знайомстві з майбутньою дружиною він пообіцяв, що її воля завжди буде для нього наказом.

"Коли я їй це казав, мені було 27 років, я був закоханий і гарячий, а тепер мені 42 роки, ми разом вже 15 років, і я тоді не підозрював, що раніше вона була скромною. А коли ми почали жити, з кожним роком її воля ставала все більшою й більшою, але навіть крізь перешкоди вона однаково для мене наказ", - божиться він.

Принцеса Босе любить рожевий колір, а Аделаджа - принцесу Босе. По краватці видно...
Навіть спальню своєї жінки пастор зробив у рожевих кольорах

Нагадаємо, у Сандея Аделаджі та його принцеси Босе троє дітей. Нині сімейство з наближення Черновецького проживає за рожевим парканом у блакитному 4-поверховому маєтку в Ірпені.

Причому до публікацій стосовно свого африкансько-ірпінського будинку пастор ставиться аж ніяк не байдуже. Каже, все це - українська "жаба"!

"А що стосується всіх статей і розмов про те, де я живу - це просто "жаба", українська жаба. Я хотів би запитати в цих людей: де пастор Сандей жив два роки тому, у яких умовах? Де пастор Сандей жив 5-10 років тому, у яких умовах?" - захищається балакучий друг Черновецького.

"Ще два роки тому я жив у маленькій квартирі на Індустріальній. Зі смердючим парадним, куди через запах відмовилися приїжджати навіть деякі друзі", - зізнався Сандей Аделаджа.

"Я спеціально 15 років жив у таких умовах, щоб довести спочатку моїм людям, що я інша людина і не женуся за грошами. Навіть в той час, коли ті люди, які завдяки мені відбулися, жили в шикарних будинках, я однаково примушував себе жити в огидних умовах - коли дах тече, коли мокрі стіни взимку 5 років поспіль. І моя дружина і діти постійно хворіли", - тисне на жалість пастор.

Аделаджа спеціально 15 років жив із дітьми у будинку зі смердючим парадним

Врешті, судячи зі слів Аделаджі, саме це і стало причиною того, що тепер служитель церкви живе у хоромах: "Тому керівництво нашої церкви поставило умови: вони сказали, що самі мені побудують будинок. І церква побудувала цей будинок".

І нарешті сталося так, що сморід припинив відлякувати друзів пастора від його обителі. Адже Аделаджа, за його словами, тепер живе зі своїми гостями: "І цей будинок побудований не тільки для мене, я живу тільки в 1/3 його частині, інший простір використовується як готель для наших гостей".

"Я ще скромно живу, у порівнянні з тим, що я заробив і яку я веду організацію", - наголосив Сандей.

На додачу, він відхрестився від яхти, яку йому приписують: "Із приводу яхти. У мене немає яхти, це неправда. А мої машини - це "Toyota" і "Volkswagen" (автобус для всієї сім‘ї)". При цьому Аделаджа порадив подивитися на українських чиновників і на те, на яких машинах їздять вони.

"Я ще скромно живу!" І рожевого побільше, побільше!

А собі, каже Аделаджа він міг все це дозволити: "Я не бідна людина і якщо мова йде про гроші, то в мене є мільйон способів як їх заробляти чесно. У мене є сили не на один мільйон і навіть не на мільярд. Я - недурна людина".

Я переконує Аделаджа, коли він вчився в університеті, його назвали "вродженим філософом". "Тобто я краще за всіх вчився в університеті", - розтлумачує для тих, хто не зрозумів, Сандей.

Виходить, Аделаджа і його улюблений мер Києва Леонід Черновецький - ну просто два чоботи - пара.

"Насамперед, з Леонідом Михайловичем ми - друзі. А потім уже він як парафіянин, а я - пастор", - каже сам Сандей. Правда, незважаючи на те, що "Льоня-Космос" значиться серед його парафіян, десятину з Черновецького Аделаджа, як він запевняє, не бере:

"Черновецький - бізнесмен, а бізнесмени не розкидаються грошима направо й наліво. Я навіть не беру десятину від Черновецкого. Навіть пожертвування не беру і ніколи сам особисто не взяв у нього грошей. І навіть у церкві ми у нього не беремо гроші".

Десятину Сандей від "Льопи" не бере - а квіти із задоволенням

"...Якщо він приходить, може, він і дає гроші в церкву, я просто про це не знаю, але він не перелічує ніяких грошей ні мені, ні церкві "Посольство Боже". Я це заявляю відповідально", - додав Аделаджа.

А що стосується історії із аферою "King's capital", то тут Аделаджа обіцяє - об нього в цій справі зуби зламають...

Фото "Публичные люди", з сайту Посольства Божого та фото з архіву дизайнера Сольмаз Фуляді (ТаблоID)

Читайте також на порталі "Українська правда. КИЇВ": "Аделаджа: Через мої руки і так проходять мільйони"

Читайте також на порталі "Українська правда. КИЇВ": "Аделаджа: Мінус Черновецького в тому, що він підвищує тарифи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів