Кікбоксер Кінах міряє біцепси по дочці та заробляє мозолі

9 липня 2009, 14:44

Депутат Партії регіонів Анатолій Кінах вдома про політику не розмовляє. Екс-віце-прем‘єр та екс-міністр економіки, він вимірює свої біцепси за допомогою онучки, а щастя - за допомогою своїх жінок.

Кінах розповів, звідки у нього мозолі, як почав колекціонувати кораблі і як провів дитинство босим.

"У сім‘ї - табу на розмови про політику", - одразу сказав в інтерв‘ю "Новой" Кінах. Можливо, саме тому, коли сімейство збирається гуртом, він почувається щасливою людиною.

Кінах почувається щасливою людиною

Своє щастя депутат мотивує тим, що живу в оточенні прекрасної половини людства. Нагадаємо, у Кінаха є дружина Марина, три дочки прийомні Наталя і Зоя, а також рідна Софія, а ще дві онучки.


"У такому оточенні у мене серйозні стимули до самовдосконалення. Треба бути завжди підтягнутим, у формі, щоб як можна довше носити їх на руках", - каже екс-прем‘єр.

До слова, фізичну форму Кінах намагається підтримувати. І взагалі, спорт любить: "Я великий шанувальник футболу. З п'ятого класу вболіваю за київське "Динамо". Захоплююся і силовими видами спорту, у першу чергу єдиноборствами".

"У мене росте молодша дочка Софійка, їй вже 9 років. Збільшення її ваги на 1 кілограм має відповідати збільшенню моїх біцепсів на 1 міліметр. Для того, щоб я міг її якомога довше носити на руках. Поки виходить", - ділиться Кінах.

Регіонал нарощує біцепси по мірі росту дочки Софії

У цілому ж, за його словами, регіонал захоплюється багатьма видами спорту - правда, не в плані особистої участі, а з точки зору їх видовищності.

"Схиляюся до боксу і кікбоксінгу, особливо в стилі "К-1", - уточнює він. Кінах, до слова, був чемпіоном кораблебудівного інституту з боксу. Окрім того свого часу регіонал займався забороненим в СРСР карате у підвалах.

А ще Кінах, як він запевняє, готовий позмагатися із кимось у відтисканні від підлоги. Каже, відтиснутися може багато разів:

"Мінімум сто. А на турніку підтягуюся разів 30-35. Можу показати мозолі на руках. Це від того, що я працюю з металом".

Промовляючи ці слова, Кінах, сміючись, пожартував, що через це інтерв'ю, його ще боятися почнуть.

Ще одне щастя Кінаха - дружина Марина

Також поділився екс-міністр спогадами про своє молдавське дитинство.

"Я народився і виріс у прекрасному селі Братушани ("шанувати братів"), заснованому козаками Богдана Хмельницького. Гарне було дитинство - вільне, босоноге. Жодного разу не був у піонерському таборі і дитячому садку" - почав розповідати він.

"Я мав перевагу перед нинішнім молодим поколінням, адже не було ні відеоплеєрів, ні телевізорів, ні Інтернету, і велику частину часу ми проводили на природі", - веде далі Анатолій Кирилович.

Каже, з перших днів літа він з іншими дітьми бігали босоніж і до осені могли спокійно ходити вже по щебінці, по скошеному пшеничному полю.

"П'яти ставали такими загартованими, що нас нічого не лякало", - пояснює він.

В дитинстві Толік бігав босоніж по щебінці

А ще сумує, схоже, Кінах за старими людьми: "Люди тоді були якось добрішими, комунікабельнішими, дружнішими. Добре пам'ятаю свята, весілля, толоки. Коли будувався будинок, приходили сотні дві людей - родичів і друзів - допомагати. Це була не просто важка робота, це було й свято", - милується спогадами депутата ПР.

У юнацтві Кінах мріяв вступити у Харківське вище військове авіаційне інженерне Червонопрапорне училище. Але вийшло інакше. Бо закінчив він Ленінградський кораблебудівний інститут. Правда, і в цьому, як виявилося, плюси є - тепер регіонал колекціонує моделі кораблів.

"Колекціонувати - голосно сказано. Моя основна професія - інженер-кораблебудівник... Мені вдалося побудувати багато кораблів різних типів. І для мене ця професія - як перша любов", - пояснює він.

Власне, колекція з цього і почалася. Як каже Кінах, друзі на згадку про його першу професію дарують йому моделі кораблів. Так утворилася його "маленька колекція" - близько сорока штук.

Фото "Новой", "Комсомольської правди в Україні" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів