Як Кульбаба робила груди, і як колишній не давав їй роздягатись

11 вересня 2009, 16:47

Телеведуча Кульбаба може похвалитися не лише своїм коханим, Артемом Щербанем. Тіло самої жіночки вимагає окремої уваги. Щоправда, Кульбаба цього і не приховує.

"Рано чи пізно, якщо треба буде зробити кругову підтяжку обличчя ‑ а це буде потрібно, швидше за все тому, що не думаю, що мені вдасться застати час, коли винайдуть еліксир молодості, ‑ то я піду і зроблю", - спокійно сказала Кульбаба, відповідаючи "Дусі" на питання про ставлення до пластичної хірургії.

"Наші жінки і дівчата так влаштовані: усі носять нарощені волосся й нігті, усі вставляють зуби, роблять груди", - додала вона.

При цьому, на питання, чи "робила" собі бюст телеведуча, вона ствердно сказала: "Так, груди я робила".


"Тому що я годувала дитину. Годувала досить довго. Природно, груди втратили колишню форму. Хто б що не казав, а красиві груди бувають лише в юності, а після годування форму свою втрачає", - пояснювала Кульбаба причини рішення про корекцію бюсту.

В принципі, як вважає телеведуча, первісну форму вона собі повернула. А зважилася на таку операцію, за її словами, дуже просто:

"Не переживала, що буде боляче. І не було. Мені пояснили лікарі, що в різних людей різний поріг чутливості. Комусь дуже боляче, і вони взагалі не витримують, а комусь - ні".

Та й реабілітувалася після такої процедури Кульбаба недовго:

"Абсолютно ні. На четвертий день я сіла за кермо і поїхала додому. Але протягом місяця не можна займатися спортом. І ще не можна спати на боці. Надягають тугу компресійну пов'язку. Швидше за все, щоб не зсунулися (груди), я так розумію".

А що стосується іншої цікавинки на тілі Кульбаби, її татуювання, то їх вона "зробила, тому що зробила". І бажання зробити ще - наразі жінка не має.

"Мені, напевно, уже вистачить. Єдине що, можливо, у якомусь місці, де не видно, зробити таке татуювання, яке реально несе у собі певний сенс. Яке справді зможе вплинути на життя, тому що я у це вірю", - додала вона.

Також Кульбаба розповіла, що у неї настільки розвинута інтуїція, що іноді вона сама лякається:

"Можу передбачати деякі речі. В основному, це передчуття. Дуже дивні. За хвилину до того, що відбувається, я відчуваю, що це станеться. Це дрібниці, але таке буває дуже часто".

І, власне, все телеведучу влаштовує. От тільки...

"Єдине що, мені здається, я мала народитися не тут, а в Америці. Здається, там я себе швидше б знайшла. І образ мій там більш затребуваний. У цій країні мені дуже комфортно і добре", - сказала вона.

До слова, як не дивно, провокуюча Кульбаба досі ще не знімалася для "Playboy"

"Ні. Коли мені пропонували до роботи на телебаченні, я ще тоді була заміжня, і мій чоловік був категорично проти зйомок топлес. А зараз поки пропозицій не було. Гадаю, можливо, була б уже готова зніматися топлес", - зауважила жінка.

Заразом кульбаба запевнила, що по натурі вона - не кар'єристка.

"У принципі, для того, щоб почуватися щасливою і реалізованою, мені достатньо буде зробити якийсь проект, можливо, про моду, про зіркових людей - щось оригінальне, і вести свою передачу. Це те, що я хочу зараз", - сказала вона.

А як буде далі, Кульбаба не знає. Можливо, візьметься за якесь шоу. Але конкретних планів у неї поки немає.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів