Дочка Ванникової підгодовує Ющенка цукерками

31 липня 2009, 18:03

Ірина Ванникова колись сама назвала себе голосом, тінню президента Віктора Ющенка. І хоч зазвичай у інтерв‘ю і коментарях головна прес-секретарка країни говорить про свого шефа, цього разу вона розщедрилася на кілька слів і про своє приватне життя.

Речниця Ющенка Іра Ванникова розказала про своїх дітей

"Віктор Андрійович знайомий з моїми дітьми. У Катерини Михайлівни Ющенко є чудова традиція організовувати в Безрадичах "Козацьке свято" для дітей колег, співробітників і друзів. Там мої дівчатка і познайомилися з Віктором Андрійовичем", - розповідає Ірина Ванникова журналу "Публичные люди".

За словами брюнетки, оскільки Ющенко - сам батько п'ятьох дітей, то обожнює малечу. Тож інколи жінка розповідає своєму начальнику різні кумедні історії про своїх дітей - Машу і Дашу.

Ванникова розповідає багатодітному Ющенку кумедні історії про Машу і Дашу

Певно, дітям про дядю Вітю Ірина також розповідає. Інакше чому б одна з дочок так "опікувалася" б раціоном маминого шефа...


"Після знайомства з Віктором Андрійовичем моя старша дочка Даша почала передавати йому цукерки і свої малюнки", - розповідає жінка.

Та про виховання своїх дітей Ванникова розмовляє здебільшого зі своїм чоловіком та мамою.

"Але погляди президента на виховання дітей я знаю і розділяю. Це прості істини: жити у повазі до старших, багато працювати, мати Бога в душі", - додає вона.

Дочки Іри підгодовують і президента

"Президент не мій особистий друг, рівень нашого спілкування не припускає розмов про особисте. Хоча ми іноді обговорюємо нові книги, фільми, вистави. Якось ми одночасно прочитали ту саму книгу - Оксани Пахлевської "Ave, Europa!", і мені дуже цікаво було почути його думку", - продовжує Ванникова, яка вкотре для фотосесії пофарбувала нігті у червоний.

До слова, якби Ірі колись довелося написати книгу про події останніх років, вона б назвала її "Наш президент"... власне, Ванникова, як, мабуть, і належить керівникові президентської прес-служби, вірить, що на виборах переможе її кандидат.

Ванникова всюди з президентом
Вона тінню ходить за Ющенком

Взагалі, про свого шефа-президента Ірина, схоже, і кривого слова сказати не може.. Він у неї і чесний, і щирий, і інтелектуал, і в приватному спілкуванні з ним можна говорити на найрізноманітніші теми.

"З ним цікаво розмовляти, але ще цікавіше - слухати. Я люблю слухати його виступи, тому що він ніколи не шукає дешевої популярності, а мислить у категоріях європейських, загальнолюдських цінностей і українського інтересу", - запевняє вона.

А ще Іра любить свого шефа слухати

До всього Ванникова наголосила на моральності Ющенка. За її словами, у ньому немає ані снобізму, ані панібратства. А найбільшою якістю Віктора Андрійовича його прес-секретарка називає вміння слухати і чути.

Правда, від роботи Ванникова. Схоже, вже трошки притомилася. Не дивно, бо, якщо вірити Ірині, вона починає робочий день о 8 ранку, а залишає офіс о 8 вечора. Плюс часті поїздки в регіони і закордон. Щоправда, це не заважає Ванниковій час від часу з‘являтися у світі, скажімо, на "Українському тижні моди" чи якійсь експозиції.

А після прес-секретарства жіночка воліла б відпочити: "Хотілося б трохи відпочити. Досвід роботи з президентом Ющенком, мої два університети і Дипломатична академія, у якій я зараз навчаюся, сподіваюся, дадуть мені шанс займатися цікавою справою".

Та й на друзів, можливо, час нарешті знайшовся б.

"Друзі залишилися ті ж. Дружити - це віддавати сили, енергію, час. Дружба - велика праця. Зараз майже весь мій час забирає робота. На друзів його майже не залишається. Сподіваюся, вони мене розуміють", - каже вона.

А наостанок Ванникова запевнила, що була рада, що Ющенко трапився у її житті.

Фото журналу "Публичные люди", а також фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів