Скульптор Пінчук шукав на горищах пляшки і домагався дружину чотири роки

21 серпня 2009, 16:20
Один з найдорожчих скульпторів України Олег Пінчук любить "засвітитися" на різних тусовках.

А в перервах між світськими заходами він катає своїх дітей на спині та згадує, ким хотів стати у дитинстві і як домагався коханої.

Перш ніж одружитися на Лілії Добжанський Олег Пінчук встиг пожити у шлюбі з іншою жінкою. Тож, щоб "заволодіти" нинішньою дружиною митцю треба було добряче "побігати".

"Розписалися через чотири роки після знайомства. За цей час я встиг одружитися, але перший шлюб тривав всього рік. Потім довелося докласти максимум зусиль, щоб домогтися прихильності Лілі", - розповів в інтерв'ю "Новій" скульптор.

"Вона ж розуміла, що художники - люди легковажні, несерйозні. Ліля - мистецтвознавець, пише статті, книжки розумні читає. У мене немає на це часу", - додав Пінчук.


Зараз митець разом з дружиною виховують двох дітей: шестирічну Оксанку та чотирирічного Богданчика.

"Вони просто золоті! Моя радість та гордість, добряче мені допомагають, дуже їх люблю!", - зізнався щасливий татусь.

Олег разом з Лілею виховують двох дітей

"Щойно діти мене бачать, одразу сідають на голову: люблять зі мною грати, а я люблю їх катати на спині", - розповів подробиці Пінчук.

За його словами, поруч з ним Оксанка ат Богдан відчувають вседозволеність й роблять все, що хочуть. А от мама Ліля виховує їх більш суворо.

Скульптор вихваляється, що його діти ростуть дуже творчими. Особливо донька.

"Моя донька дуже добре грає на фортепіано, танцює, малює, ліпить, збирає роботів, конструктори, робить інсталяції", - пояснив Пінчук.

Так само як і тато діти обожнюють тварин. Особливо собак.

"У нас вдома було три собачки, один з них - найрозумніший і найкрасивіший - нещодавно загинув. До собаки звикаєш як до людини. Залишились ще одна такса та швейцарська вівчарка", - розповів тусовщик.

Донька Пінчука Оксанка також любить собачок

До речі, собакам є де розгулятися - помешкання хазяїна доволі велике.

"Житло як житло. Все функціонально: на першому ворсі - майстерня та виставковий зал, на другому - квартира. Ще є тераса, де я працюю, коли потрібно багато часу", - скромно розповів скульптор про будинок, у якому живе вже 10 років.

А фішкою свого помешкання Пінчук вважає шматки Успенського собору.

"Умурував у стіни дванадцять каменів Успенського собору. Коли була реконструкція, їх вивозили, і я попросив мені віддати", - пояснив він.

Митець вдома має багато місця для творчості

У дитинстві Пінчук навіть не думав про те, що буде скульптором. Тоді Олег мріяв опанувати геть інші професії.

"То космонавтом, то археологом, то обкомом партії", - про такі професії мріяв майбутній митець.

Загалом же Пінчук був "нормальним дворовим пацаном".

"Любив свободу, любив шукати скарби, лазити по горищах старих будівель, знаходити там старі пляшки, вазочки, різноманітні штуки", - розповів він.

Та згодом юний Олег потрапив до Києва, де й вже пішов стежкою мистецтва.

Олег Пінчук ще з дитинства любить побешкетувати

"До школи не надто ходив і з круглого відмінника скотився у трієчники. Батько сказав: "Не хочеш вчитися, йди працюй! І після восьмого класу мене відправили до київського профтехучилища", - згадує Пінчук.

Після профтехучилища майбутній скульптор працював й намагався піти вчитися до Національної академії образотворчого мистецтва. Студентом Олег став лише з четвертого разу. Ну а потім пішло-поїхало: виставки, навчання у Швейцарії та популярність.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Світського життя", "Новой" та Сергія Волкова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів