Українська правда

Червоненко зізнався, що він поганий батько

9 вересня 2009, 18:40
Червоненко зізнався, що він поганий батько
Заступник мера Києва Євген Червоненко розповів, як його син Альфред схожий на нього і зізнався, що він поганий батько.

"Поганий. Мене майже ніколи немає вдома. Альфред мене асоціює з вертольотами, що пролітають, і спортивними машинами", - зізнався Червоненко в інтерв‘ю "Сегодня".

 Син Червоненка асоціює його з гелікоптером

Причому, за словами гонщика, у свої півтора роки його син уже вміє ідентифікувати татову гоночну машину:

"...(Я іноді тренуюся в Криму): на всі машини він каже "ж-ж-ж", а на гоночну ричить голосніше всього. Знає, що вона гучна".


Сьогодні ж екс-міністр транспорту та запорізький екс-губернатор їздить на "Аudі А-8".

"І ще часто літаю на вертольоті, щоправда, тільки другим пілотом", - додав він.

 

Також Євген Альфредович не без гордощів розповів, що його син Альфік дуже на нього схожий:

"Дуже. Якщо вирішив, приміром, що їсти не буде - можемо з нянечками хоч на стелі танцювати, однаково не буде!"

"А ще він обожнює машинки, і не любить, коли хтось занадто довго грається з ними. Ділиться, але контролює їхнє повернення на "базу", - тішить деталями з життя сина політик.

Між іншим, за словами "Червонця", вся його родина буде у Ялті на раллі. Зокрема, дочка Саша у ролі організатора, син дружини Ніни Кирило - у ролі глядача.

 Євген Альфредович прихопить у Ялту всіх своїх

"Альфреда теж візьму з собою. Це велике щастя - бачити своє продовження, у такому ж червоному комбінезоні", - запевнив наостанок Червоненко.

Фото "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Останні матеріали
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
Селебріті
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Селебріті
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Грав роль до останнього: Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
Скандал
"Грав роль до останнього": Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Лавсторі
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Я наївна: Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Скандал
"Я наївна": Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Мої вічні валентинки: Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Лавсторі
"Мої вічні валентинки": Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Дякую за досвід: Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Лавсторі
"Дякую за досвід": Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Я тебе люблю: Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Селебріті
"Я тебе люблю": Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Більше матеріалів