У Куриленко немає часу на дітей: "Заміж? Ні, дякую!"

27 жовтня 2009, 16:47
Дівчина агента 007 Ольга Куриленко в Україні буває не часто. У принципі, Олю сюди й не тягне. У нещодавній інтернет-конференції акторка розповіла про те, де мріє жити, свої симпатії у світі моди та можливу кар‘єру співачки.

На питання, чи сумує акторка за Батьківщиною рідним Бердянськом, Куриленко відповіла просто і ясно. "Я дуже давно виїхала і моїм домом протягом 13 років був Париж", - сказала вона, пише "Комсомольська правда в Україні".

У столиці Франції в акторки стоять шикарні апартаменти із видом на Ейфелеву вежу. І, тим не менш, живе Оля нині у Великобританії.

"Я нещодавно переїхала у Лондон і тепер живу там. Я дуже люблю Лос-Анджелес, і коли-небудь буду там жити. Але поки більшість моїх інтересів знаходиться у Європі", - розповіла жінка про свою приватну географію.

Для Куриленко вже Париж - Батьківщина?

Водночас, коли Ольгу питають про Україну, їй про неї говорити важко: "Мені важко говорити про Україну зараз, тому що я не живу в країні вже 13 років. Але я розповідаю про свої спогади з дитинства. Я також кажу, що нове покоління енергійне і хоче круто змінити світ на краще, і воно буде боротися за зміни".


Разом з тим дівчина з Бердянська наголосила: "На Україну повертатися жити не збираюся. Я надто давно виїхала".

Нагадаємо, під час останнього приїзду в Україну Ольга Куриленко не лише відкривала 39-ий кінофестиваль "Молодість", а й завітала на закриття Українського тижня моди. От тільки у fashion Оля, як вона відзначила, - не сильно розбирається.

"Куди у білій сукні йти? Заміж? Ні, дякую!"

"На жаль, я за модою не стежу, і ви знайдете більше інформації у модних журналах. З українських дизайнерів ношу одяг поки лише Андре Тана, тому що він єдиний український дизайнер, з яким я особисто знайома. З західних марок мені подобаються Burberry, Chanel, Jazmin de Milo, Prada, Fendi", - поділилася брюнетка.

"Що стосується Елі Сааба... мені дуже подобається його одяг... Але куди у білій сукні йти? Заміж? Ні, дякую!" - заявила "Бліку" Куриленко, що не так давно розлучилася.

"На діток зараз у мене немає часу. А якщо з дітьми не сидіти, виходить сумна картина. Коли відчую, що готова, з'являться діти", - запевнила Ольга.

Акторка також обмовилася, що їй більше до вподоби інтелектуальні чоловіки, ніж спортивні, та додала: "Чудово, якщо атлетична статура це додаток до гострого розуму".

Оля любить інтелектуалів. А спортсмен-інтелектуал - це взагалі щастя!

Та от коханого у Куриленко наразі, здається, немає.

"Мене можуть вибрати, але останній вибір за мною. Якщо я одна - значить це мій вибір", - наголосила вона, і тим самим відсікла подальші питання на цю тему.

Навіть коли Олю спробували спровокувати і спитали, який у ліжку її партнер по "Кванту милосердя" Деніел Крейг, вона відрізала: "Не маю жодного уявлення. Поцікавтеся у його подружки".

Оля відповіла на питання про те, який у ліжку Деніел Крейг...

Між іншим, про бондіану. За словами зірки з Бердянська, її гонорари після "Кванту" виросли...

"...Хоча гроші у кіно для мене не найголовніше і я готова зніматися в артхаусних фільмах, де гонорари менші, ніж у блокбастерах... На сьогоднішній день я живу в достатку, але гроші не є метою мого життя. Якщо мені доведеться вибирати між багатством і щастям, я оберу останнє", - підкреслила вона.

Та й влаштувати своє щастя Олі Куриленко є де. Тут тобі і Париж, і Лондон, і Лос-Анджелес у перспективі... Та й мовного бар‘єру акторка за собою не помічала.

"У мене немає жодних мовних бар'єрів. Я добре володію англійською та французькою, а також можу спілкуватися іспанською і розумію італійську. Після двох місяців роботи в Ізраїлі я розуміла все, про що йшлося на знімальному майданчику. Я досить швидко вивчаю мови і це одне з моїх хобі у житті", - зізналася Куриленко.

Також Оля розповіла, що зараз читає книгу Семюеля Беккета "Кроки", яку порадив їй друг-письменник і викладач філософії.

Вона готова програвати у грошах і зніматися в артхаусі

Та, власне, у Куриленко і без художки є що почитати. Їй повсякчас надають на прочитання якісь кіносценарії:

"Сценаріїв пропонують багато і часто. Але подобаються мені не всі, і я часто відмовляюся. Для мене важливе внутрішнє життя персонажа, сюжет, а також те, ким є режисер фільму та мої партнери".

А ще вона сказала: "Так, я обожнюю Крістіана Бейла, Джонні Деппа, а також Ральфа Файнса, і звісно ж. я думаю, що проекти з ними у мене попереду".

"З Джонні Деппом у мене була можливість попрацювати, але мені не сподобався мій персонаж, тому що, на мою думку, у нього була відсутня субстанція, і я відмовилася йти на кастинг. Головне не лише, хто твій партнер по фільму, але й те, хто твій персонаж", - додала Ольга.

Імовірно також, що на акторській кар‘єрі Куриленко не зупиниться.

"Співати мені вже пропонували і, можливо, я це спробую заради забави. Я не співачка, але життя коротке - чому б і ні", - прокоментувала цей момент зірка.

А наостанок Куриленко розповіла про своє ставлення до комуністів, що які оголосили акторку "зрадницею Батьківщини": "До комуністів ніяк не ставлюся. Вони на моєму імені зробили піар".

Фото з "ТСН" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів