Горбачова тепер з Кузьмою, а її дочка закохалася у сина Білик

19 листопада 2009, 14:17

Солістка групи "Арктика" Ольга Горбачова розповіла про справи сердечні - свої та своєї дочки. Також білявка повідомила, що знову візьметься за старе, а на шопінг може добряче розщедритись

"Якщо чесно - зараз я закохана! Але ми з цією людиною не зможемо бути разом. Це все, що я можу сказати..," - інтригує Горбачова в інтерв‘ю "Бліку".

Більше з проекту та жінки продюсера Юрія Нікітіна нічого витягти не вдалося. А от про своє ставлення до шопінга співачка розповіла. Каже, вона - не фанатка цієї справи.

Горбачова вся така закохана та інтригуюча

"Хоча люблю ходити по магазинах! Але частіше я здійснюю шопінг за кордоном. Одягу у мене тепер більше, ніж треба", - сміється Горбачова.


"За останній місяць я була у трьох країнах - Італії, Іспанії та Туреччині, а ще з концертами в Донецьку й Одесі. І от уявіть - скрізь я щось прикупляла! Загалом, п'ять шопінгів за місяць!" - хизується вона.

Витратила на свої жіночої примхи Оля чимало, як сама зізнається: "Більше за все у Римі. Втішаю себе тим, що зароблю ще".

Оля - не шопоманка, але побавитися у шопінг любить

А 4-річна дочка Горбачової Поліна, за словами своєї матері, взагалі - модниця: "Ще більша, ніж я! Дуже любить наряджатися. І вже командує мамі, яку саме сукню вона хоче".

"Якщо чесно, то дочка стала модницею завдяки не мені, а моїм подругам Ірині Білик та Ассії Ахат. Це вони обдаровують Поліну гарним одягом", - зізнається наступна після Білик дружина Нікітіна.

Цікаво, що навіть діти Горбачової і Білик вже дещо пов‘язані. Так, Іра поставила маленьку Поліну у списку наречених для свого 8-річного сина Гліба. А сама дівчинка зірковому хлопчику вже симпатизує.

Білик вже занесла маленьку Поліну в список наречених для свого сина Гліба

"Незважаючи на те що Поліні всього 4 роки, дочка ділиться зі мною всім! Причому у дрібних подробицях", - хизується Ольга і доводить:

"Нещодавно сталася кумедна історія: Гліб записав пісню - "Мама", моя дочка змусила мене прослухати з нею цю пісню разів з десять. А потім зненацька заявила, що, мовляв, мамо, я хочу, щоб Гліб співав про мене у цій пісні, а не про свою маму".

Окрім того, Горбачова підтвердила, що незабаром її можна буде побачити на телеекрані у якості телеведучої:

"Це не чутки - це правда. Буквально за два тижні я буду вести ранкове шоу на каналі М1 разом з моїм улюбленим Кузьмою". При цьому, за словами Олі, співати вона не перестане

З такою мамою (ліворуч) Поліна, певно, не сумує

А з попередньої "посади", з "Мелорами" Горбачова, за її словами, пішла через "кумівський" конфлікт.

Тоді Олю нібито звинуватили у тому, що вона показувала лише артистів продюсера Нікітіна. А Горбачова, як вона каже, "просто дружила з ними, а вони ніколи не відмовляли мені в ексклюзивних інтерв'ю. І це зрозуміло, адже Юра - батько моєї дочки".

Фото прес-служби проекту "Танцюю для тебе", "Бліка", прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів