Кільчицька зустріне Новий рік у піжамі, а олів'є наминатиме зранку

30 грудня 2009, 14:26

Заступниця голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька розповіла, за що любить хижаків, коли наїсться олів‘є з холодцем і як святкувала Новий рік у дитинстві.

"У дитинстві відзначала Новий рік у сімейному колі, ми жили на Хрещатику і завжди виходили подивитися салют. Якихось особливих пригод цієї ночі не було, у ліфті не застрягала, але однаково у свята волію обходитися без них", - зізналася в інтерв‘ю газеті "Новая" Ірена Реонольдівна.

А про те, що Дід Мороз - насправді переодягнений 10-класник, Кільчицькій повідомила старша сестра:

"Вона тоді була першокласницею, а мені було п'ять років. Відтоді я була твердо впевнена, що всі Діди Морози, навіть на Хрещатику, на листівках - переодягнені 10-класники. Не 9-класники, не першокурсники, не дядько з бюро добрих послуг, не тато, а саме 10-класники - обов'язок у них такий".


"Як не дивно, розчарувань із приводу того, що Дід Мороз - зовсім не дід, не було", - сама собі дивується Кільчицька.

Очі на деяких чоловіків Кільчицькій відкрила старша сестра...

Нинішній Новий рік Ірена Реонольдівна планує зустріти вдома - уві сні.

"Зазвичай я лягаю о 10-ій вечора. У святкову ніч я, звичайно ж, дочекаюся 12-ої години, символічно підніму келих із шампанським, не буду їсти ні-чо-го. Вважаю, що жодне свято не виправдовує нічну обжерливість", - впевнена вона.

"Але головне - спати. Тож зустрічати Новий рік буду в одязі кольору... своєї улюбленої піжами - в сірому. А олів‘є, холодець і мандарини - символи Нового року - із задоволенням з‘їм вранці", - запевнила Кільчицька.

"Заодно і подивлюся усі святкові передачі і, звісно ж, "Іронію долі". До речі пробувала дивитися її влітку - не те. Це суто новорічний фільм", - додала заступниця Черновецького.

Жерти у новорічну ніч Кільчицька не хоче. Це можна зробити і зранку

Водночас новорічна ялинка вдома у Кільчицької вже стоїть. Причому, як запевнила жіночка, наряджали новорічне дерево передусім її дочка Моніка та син Марк. А вона їм лише допомагала:

"Це я намагалася їм допомогти! Вони взяли всі іграшки та розвісили їх внизу - куди дістали і як вони собі це уявляли. Не давали мені повісити вище. Довелося вранці, доки діти спали, майже все переробити".

Ялинка у Кільчицької, як вона каже, невелика - трохи вище людського зросту.

"Принципово ставлю тільки штучну - шкода мучити живе дерево, навіть якщо його вирощено у спеціальному розпліднику саме для новорічних свят. Їх вирощують 2-4 роки, щоб потім за кілька тижнів "простою" у приміщенні викинути", - обурюється мерська дама.

Діти Ірени вже прикрашають ялинку на власний розсуд

Загалом, на рік Тигра Кільчицька чекає із задоволенням.

"До всіх хижаків ставлюся з великою симпатією, тому що себе теж вважаю хижаком. У мене батьки народилися у 1938-му році, у рік Тигра: і тато, і покійна мама. Природно, у мене хороший контакт із Тиграми", - запевняє вона.

"Інша справа, що я за гороскопом Мавпа, а це такий компанійський знак, що у нього ідеальні стосунки з усіма.

З Тиграми у Мавп можуть виникати певні складнощі. Чому? Тому що Мавпа дуже грайлива, вона, пустуючи, хапає Тигра за хвіст, але йому це не подобається. Він не може її покарати, не може її дістати, тому що вона дуже швидко тікає, стрибає і ховається. У мене так було із самого дитинства", - розповідає Ірена.

Ірена визнає, що вона - грайлива Мавпа, але вважає себе хижаком

Взагалі, за словами заступниці Черновецького, їй дуже подобаються тигри, їхня міць і грація: "А ще тигриці - чудові мами, чого не скажеш про багатьох "не хижаків". Чого тільки варта материнська "турбота" зозулі?"

"І потім, тигри - такі створіння, що якщо їх не чіпати і вони не полюють, щоб добути собі їжу, то вони абсолютно безпечні. Я хоч і не Тигр, але деякі їхні якості мені властиві", - сміється Кільчицька.

Окрім того, як нагадала Ірена Реонольдівна, у неї чотири "власних" хижаки: тигри Тішка й Амба, у яких у серпні в народилися дитинчата.

"Рену, до речі, назвали на мою честь, а з Малюком окрема історія. Я на той час була вагітна, ніхто, крім мене, не знав, що буде хлопчик, і тигреняті дали ім'я на честь моєї майбутньої дитини", - згадує мерська дама.

Кільчицька ледь не стала мамою двійнят

Тоді, як каже Кільчицька, взагалі цікава історія відбулася. Тигренята народилися у День Незалежності. Ірена тоді була за кордоном. Вона відключила всі телефони і з пресою не спілкувалася.

"І раптом шквал повідомлень - "Кільчицька народила двійню!" І у газетах, і в Інтернеті. Близькі телефонують у Канни: "Невже?" Телефоную своїм секретарям, прошу: "Дівчата, з'ясуєте, що відбувається!" А вони сміються: та пишуть, що у тигрів Кільчицької поповнення, двійня. Просто багато хто написав, що це у мене поповнення, щоб привернути увагу читачів. Було дуже весело", - каже заступниця Черновецького.

Між іншим, за словами Ірени Реонольдівни, її діти майже кожні вихідні ходять у зоопарк. Тільки в морози не ходили:

"Вони дуже люблять наш зоопарк, знають тигрів за іменами. Дуже кумедно спостерігати за реакцією людей, коли Моніка кличе своїх улюбленців, а ті біжать до неї. Більше того, у нас вдома є іграшкові полосатики, звісно ж, Тішка, Амба, Рена, Малюк та ще плюс Раджа!"

Фото "Новой" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів