Тігіпко може і прибити, і повісити, а дочка просить ще й "народити"

31 грудня 2009, 14:42
Дружина кандидата в президенти Сергія Тігіпка Вікторія Лапотецька розповіла, як дочка вимагає від батька сестричку, і як її чоловік може прибити та повісити.

Що цікаво, за словами Лопатецької, її коханий любитель спорту, політики і банківської справи не зловживає послугами салонів краси.

"20 хвилин 2 рази на місяць, щоб підстригти цю "серйозну" шевелюру (посміхається). Це все, що він робить. Манікюр у розумінні нашому, жіночому, він зроду не робив. Сергій про себе дбає, як і будь-який чоловік", - запевнила Вікторія в інтерв‘ю "УНІАН".

Натомість спорт у серці та графіку Тігіпка, як каже його друга дружина, має окреме місце:

"І не тільки для того, щоб добре виглядати, - це вторинне. Завдяки спорту Сергій витримує такий напружений робочий ритм. Біг, плавання, штанга - невід‘ємна частина його життя".


Дружина Тігіпка свого банкіра метросексуалом не назвала б

"А те, як він виглядає, - це спасибі мамі з татом, генетиці", - каже Лопатецька. Стиліста ж, як запевняє жінка, її чоловік не має.

"Він сам відчуває, як і коли повинен виглядати, присутнє якесь природне відчуття стилю. Помічники йому в цьому не потрібні. Хоча з вдячністю приймає всі поради, у тому числі й мої. Одяг вибирає сам. Робить це дуже швидко. Якщо щось потрібно терміново - я беру "під козирок" і підключаюся", - розповідає вона.

Також, як зізналася блондинка-бізнесменка, їй приємно, що дехто називає Тігіпка найсексуальнішим кандидатом у президенти:

"Мені приємно, що у нас із жінками однаковий смак. Якщо він подобається жінкам - це супер. Він того вартий".

Водночас для ревнощів наразі Лопатецька приводів не бачить - каже, чоловік не дає.

Тим часом Лопатецька продовжує хвалити свого благовірного. Скажімо, розповідаючи про домашні обов‘язки чоловіка.

"Прибити, повісити, полагодити - це все тато. Всю чоловічу хатню роботу виконує він, а на пікніках і дрова рубає. Він же ж чоловік... Вдома на ділянці дерева теж садить сам. Сергій не боїться жодної роботи. Тому з ним дуже надійно і комфортно..," - каже вона.

Та й на дітей у парочки, судячи зі слів Лопатецької часу вистачає. Правда, режим напружений.

Поки що Тігіпко приводу для ревнощів не дає

"Звичайно, допомагають вихователі (дуже хороші люди і діти їх люблять). По-іншому не виходить. Троє дітей, робота, будинок і багато іншого - все це прискорює ритм життя. Але наш вільний час - повністю у розпорядженні дітей", - запевняє дружина Тігіпка.

"Ранок починається о 6-ій ранку. Перші підйоми. Тому що о 7:00 відправляємо перший "транш" - старший син (Тимофій) виїжджає в школу. О 8:00 - виїжджає в садок донька (Ася). І лише молодший син (Леонтій) залишається "на господарстві", - розповідає вона детально.

Вікторія і потусити встигає, і з дітьми побути

Водночас снідає сім‘я за традицією разом: "Накриваємо в їдальні. Десь о 6:30-6:40. І кожен за ці 20 хвилин має встигнути обмінятися всією корисною і не дуже інформацією, посміятися, спланувати вихідні, визначитися з культурною програмою".

"А в неділю вони утрьох нас розривають на частини. Будинок стоїть на вухах і це заряджає енергією всіх нас", - запевняє Лопатецька.

До слова, як запевняє Вікторія, вдома готують вони з чоловіком самі. Принаймні у неділю:

"Вихідний у нас, на жаль, один - неділя. Готуємо самі, хто перший встав. Нічого особливого - вівсяна каша, сирники або млинчики з "нутелою" - улюблені ласощі дітей - їли б їх щодня вранці, в обід і увечері".

"Перед вихідними у нас на повну працює "стіл замовлень". Діти придумують, що б їм хотілося смачненького, а ми все це виконуємо. Тато відмінно й швидко готує, і в цьому процесі йому ніхто не повинен заважати", - веде вона далі.

Також, як додала Вікторія, їхні діти обожнюють пікніки. "Повітря, картопля, сосиски на мангалі - прості речі тішать найбільше", - каже вона.

Власне, саме трьох дітей Лапотецька називає "спільним безцінним і неподільним майном". Та на трійці пара зупинятися, може, й не буде.

"Хіба можна дітей лімітувати? Ася вже замучила з питанням про сестричку. Тепер вона вже каже:

"Я зрозуміла, що у нас тато головний, значить, хай він мені і народить". Вона ходить за ним хвостиком і вимагає, щоб тато терміново вирішив і це питання", - каже Вікторія.

При цьому, за її словами, Тігіпко обіцяє дочці, що обов‘язково це питання вирішить.

А поки що дочці "полегшили" процес музичної освіти. Так, куплену Лопатецькою на доброчинному аукціону ляльку Тігіпка поставили на фортепіано:

"(Лялька) дуже позитивна. Може, і не дуже на нього зовні схожа, але асоціюється у мене зі здоровим способом життя.

Я йому подзвонила, розповіла про подарунок. Він сміявся. Тепер вона у нас красується на фортепіано, і доньці грати набагато приємніше".

А Новий рік Тігіпки святкують цьогоріч вдома: "...До нас з‘їжджаються бабусі, дідусі, так що святкуємо всією великою родиною. Цього року ми замучили Інтернет у пошуках великих кульок на ялинку, яка росте у нас на ділянці. Діти хочуть, щоб саме цю ялинку прикрасили".

Тігіпко "народить"?

Між іншим, минулого року Тігіпко навіть у Діда Мороза перевдягався.

"Діти навіть не зрозуміли, що це був тато. Вони нервували, згадували вірші, які готували. Маленька Ася змучилася, заплуталася в словах, а потім почала плакати і просити подарунок. А найменший (йому було тоді 2 місяці) теж готувався, був у костюмі Діда Мороза", - розповідає Вікторія.

Як до дала жінка, їй у Новий рік хочеться спокою, комфорту. олів‘є, домашніх солоних помідорів і походити по скрипучому сніжку.

Фото "УНІАН", "JetSetter.ua" та фото з офіційного сайту Тігіпка

Текст за матеріалами "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів