Син Єгорової хотів викинути новонароджену сестричку на мороз

25 січня 2010, 11:10
Багатодітна матуся вітчизняного шоу-бізнесу Сніжана Єгорова після народження четвертої дитини одразу ж повернулася до активного публічного життя.

Так, буквально за кілька днів після пологів телеведуча розповіла, що не лише її чоловік Антін Мухарський впливає на рішення завести дитину, чим вразила її новонароджене дитя та чому її трирічний син Андрій хотів викинуту сестричку на мороз.

Єгорова не приховує, що дуже хотіла народити сина. Тож навіть коли дізналася, що буде дівчинка - до останнього намагалася "змінити стать" ще ненародженої дитини.

"Коли мені на УЗД сказали, що буде дівчинка перший раз, потім другий, третій - я весь час приходила і нила: "Я хочу хлопчика!". Лікар казав: "Треба було у чоловіка просити. Я тепер абсолютно безсилий", - розповіла Сніжана "Ексклюзиву" на "Новому каналі".

Єгорова хотіла ще одного хлопчика від Мухарського

Нагадаємо, четверта дитина в акторській родині з'явилася на свято Водохреща. Так, татусь Антін Мухарський добре пам'ятає, як це відбувалося.


"Десь о 10 годині вечора я приїхав і Сніжанка каже: "Боже, я такі деруни зараз з'їла. Ой, щось мені погано, щось у мене шлунок болить. Щось у мене голова болить...". Я так на неї подивився і кажу: "Що, вже починається?". А вона: "Ну, ні. Ще ні. Я думаю, що то просто шлунок". А десь о першій (ночі) вона каже: "Ой, так, так", - сміється артист.

Щойно почалися перейми, подружжя швидко поїхало до пологового. Там Антін був до останнього поруч у родильному залі, де майбутні мамочки стрибають на м'ячах, стимулюючи початок переймів.

"А потім починається безпосередньо потрошку процес. І вже коли саме відбувалася найбільша таємниця - коли дитина народжувалася, вона (Сніжана) сказала: "Приберіть його з зали, він мені заважає зосередитися!", - розповів Мухарський.

Тож перші крики новонародженої донечки татусь почув вже через стінку, просидівши перед цим дві години в очікуванні.

"І відразу, коли я почув, що дитина закричала в у сусідній залі - знаходився в такому стані, наче ти на небесах, перед тобою відбувається щось на кшталт зустрічі зі інопланетянами, або ти побував гостях у Бога. Тобто такий момент, коли ти присутній при народженні нового життя", - ділиться емоціями артист.

Та у Сніжани з'явилася ще одна донька. На фото середня донька Саша

Та коли новоспечена мама Сніжана взяла донечку на руки, то ледь не втратила дар мови:

"Для мене це було великим здивуванням. Я коли побачила її з чорним волоссям, якщо б я не була при здоровому глузді та тверезому розумі і мені її не дали прямо після (пологів), то я б сказала, що мені підмінили дитину. Тобто я нас тільки звикла, що усі моїх діти блондини з блакитними очима...".

Але Мухарський сприйняв колір волосся донечки як належне, мовляв нічого дивного - це така собі родинна традиція.

"Я насправді теж, хоч і платиновий блондин, але народився з темним волоссям", - пояснив Антін.

Однак зірковий татусь все одно вгледів у кольорі волосся своєї новонародженої донечки інший відтінок.

"Він одразу повідомив усім, що вона руда. Причому: руда дівчинка з чорним волоссям", сміється Єгорова.

Зараз малятко вже вдома, ніжиться у люльці, яка дісталася їй від старшого братика Андрія. А от одяг для донечки Сніжана та Антін обрали нейтральних кольорів.

"Речі золотавого кольору. Тобто ми уникнули цієї проблеми: розділу на блакитне та рожеве. Ми вирішили зосередитися на золотому. Хай росте королевою!", - заявив Мухарський.

Антін розповів усім, що в нього народилася руда донька з чорним волоссям

Ну а у майбутньої королеви має бути і відповідне ім'я. Та, над цим Сніжана та Антін довго ламали голову.

"Варіантів було досить багато. Мені подобалося ім'я Уляна", - розповів татусь.

Але Єгорова зізналася, що саме це ім'я їй не подобається вже багато років:

"Я пропонувала Аліса. Серед варіантів, буквально вчора ми думали, що Марія".

Однак зрештою новонароджене чадо артистів не стало ані Алісою, ані Уляною, ані Христиною, ані Марією.

"ЇЇ будуть звати Аріна. Ми прочитали, що воно дуже моральне", - зауважила телеведуча.

Що ж до зовнішності доньки, то Антін запевняє, що вона стає схожою на Сніжану. Мовляв, навіть характер матусі проявляється.

Та схоже, суворий характер Єгорової має й трирічний син Андрій. Адже ще задовго до пологів хлопець, помітивши мамин живіть, заявив про свою позицію з приводу цього:

"Почали концентрувати його увагу, що ось у мами животик, там буде твоя сестричка. А коли він зрозумів, що його чекає - він відмовився зі мною спілкуватися. Сказав: "Мама, я тебе не люблю. Не дивись на мене, не говори зі мною. Я перетворюся в мухомор".

Схоже, Андрію зовсім не подобалася роль старшого брата. Хлопець усіляко намагався переконати батьків не привозити сестричку додому.

"Ось до пологового їхали забирати, він кричав: "Не треба! Не будемо маму забирати. Ми викинемо на мороз сестричку", - згадує Сніжана.

Трирічний Андрій не надто позитивно сприйняв народження сестрички

А коли хлопець вперше побачив сестричку, то взагалі заявив: "Мамо, у неї такі кігті, як у перевертня".

Однак Єгорова та Мухарський розуміють, що їхній син просто ревнує.

А наостанок Сніжана зізналася, що окрім її чоловіка Антона на рішення про появу дитини впливає ще один чоловік:

"Я вам скажу одне, Антон про це ще не знає, але попри мого чоловіка, який бере участь у рішенні народжуватися нашим дітям чи ні, є ще одна людина - лікар Маслов Дмитро Миколайович. Якщо б він поїхав до іншої країни, чи в мене не було б доступу до нього, то я б дуже серйозно замислилася над тим, чи зважитися колись на народження ще хоча б однієї дитини".

Фото "E-motion", "Комсомольської правди в Україні", "Новой" та з журналу "Story"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів