"Стьопа-шарикопідшипник" не спілкується з дітьми

22 лютого 2010, 16:42
Колишній депутат Степан Гавриш знаменитий не лише тим, що просував оригінальну версію "яйцеметання" в Януковича.

Кілька років тому "Стьопа-шарикопідшипник" кардинально змінив своє життя на західний манер. Замість дружини однолітка у Гавриша з‘явилася молода коханка, а згодом і двійко малих дітей.

Тепер у заступника секретаря Ради Нацбезпеки Степана Гавриша четверо дітей і як мінімум двоє онуків. От тільки з деким із них він взагалі не бачиться.

"Онуків дітей не збираємо, оскільки ми почали життя з початку. Так сталося, так буває", - сказав Гавриш.

Судячи з усього, активне спілкування із дітьми у екс-депутата перервалося, коли він вдруге одружився - з молодою жінкою.


Стьопа та Інна Гавриш - пара на західний манер

Однак категорично казати, що двоє старших дітей його не зрозуміли і тому зараз вони стосунки не підтримують, Гавриш не захотів.

"Це не зовсім так. У них власні погляди на життя, надто власні, щоби вони ділилися зі мною", - так пояснив ситуацію заступник секретаря РНБО.

При всьому цьому востаннє своїх дочок від першого шлюбу Тетяну та Мар‘яну Гавриш бачив давно.

"Ну, думаю, що більше п‘яти років тому", - уточнив він.

Першою дружиною екс-депутата була викладач економіки Ольга Миколаївна Гавриш. А другою обраницею Гавриша стала молода Інна Володимирівна. У шлюбі з останньою у "Стьопи-шарикоподшипника" також народилося двоє дітей.

"Стьопа-шарикопідшипник" при дорослих дітях ще двох маленьких зробив

А оскільки побачити пару Гавриша та його молодої дружини вдалося під час прем‘єри романтичної комедії у Києві, то й питання про кіно ці двоє не уникли.

Так, за словами заступника Богатирьової, у нього із дружиною конфлікт на кіно-ґрунті. Мовляв, дружині подобаються романтичні комедії і мелодрами, а йому інші стрічки. Однак екс-депутат повідомив:

"Дружина "Секс і місто" не дивиться, вона в цей час малює із старшим автомобілі, із молодшим крокодили".

Зі своїми старшими Гавриш 5 років не бачився

За словами чоловіка, йому доводиться тримати себе у формі, аби сини на лопатки не поклали.

"Це два сини. Вони мають на мене надзвичайний вплив. Часто міряються зі мною вже силою, я відчуваю. Ще мушу залишатися молодим татом до того часу , поки вони міцно не стануть на ноги", - сказав Гавриш.

За матеріалами програми "Світське життя"

Фото Дмитра Амідова та "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів