Alyosha розповіла про вінчання і "музичний секс" з продюсером

30 березня 2010, 12:42
Співачка Alyosha , чиє справжнє ім‘я Олена Кучер, у прискореному темпі готується до пісенного конкурсу "Євробачення". За останні півтора тижні дівчина прожила ціле життя і пережила широчезний діапазон емоцій.

Тепер Альоша - у фокусі і жовтої преси. Як з‘ясувалося, 23-річна дівчина, яка намагатиметься достукатися до Європи піснею "Sweet People", - не сприймає рагсову реєстрацію шлюбу, і має пікантні стосунки зі своїм продюсером. Принаймні Alyosha цих чуток не спростовує.

Так, на зауваження "Бліка", що, за чутками, продюсер Альоші Вадим Лисиця є її цивільним чоловіком, вона заявила:

"У нас музичний секс і музичне життя і спільний світогляд. Ми читаємо думки одне одного, і це багато чого варте".

Та в цілому на питання співачка відповідала ухильно. Так, коли журналісти спробували допитатися, чи живе Альоша разом зі своїм продюсером, вона відказала: "Студія - наш дім". Щоправда, історію знайомства з Лисицею, новоспечена зірка із Запоріжжя все ж розповіла.


Зі своїм продюсером Вадимом Лисицею Альоша має "музичний секс"

"У нас у місті є студія "Юність". Я прийшла туди, щоб записати свою першу пісню українською мовою "Сонечко". Вадим був звукорежисером. І коли я співала, ми зацікавилися одне одним", - сказала Альоша. Тож перше знайомство романтичним дівчина не назвала б.

"А оскільки мені було на той момент всього 16 років, я віддала перевагу вирішувати все, що стосується музики, йому. Тільки набагато пізніше він запросив мене на перше побачення..," - зізналася вона.

"Вадим взяв мене під своє крило і показав, що можна вірити у себе і розвиватися. Мені йти по дорозі з ним легко. Тому що на першому плані у наших стосунках - чесність", - пояснила "напевно, щаслива" Alyosha.

Олена Кучер зі своїм продюсером чимось нагадують Повалій і Ліхуту, Кароль і Огіра

Водночас, коли Альоша розповідала про свого бойфрнеда "Комсомольській правді в Україні", вона розповіла, що її зачепила його виконавчість:

"Виконавчість. Як кажуть, мужик сказав - мужик зробив, надійність така. Мені стало комфортно, знаю, що я з ним не пропаду".

Правда, подарунками "надійний" коханий Альоші її не балує.

"Бувало раніше! Зараз у нас так багато роботи, і ми живемо лише музикою, працюємо без вихідних і п'ятий рік мріємо поїхати відпочити, тому що всі зароблені гроші вкладаємо у студію. Але в цьому теж є своя романтика!" - запевнила вона.

Люблю, коли мужик сказав - мужик зробив

Тим часом батьки Олени, як вона підтвердила, вже натякають, що час і заміж виходити.

"Натякають, звісно. Але у мене ще є час: зараз вони тиснуть на мого середнього брата. Я поки відмазуюся", - розсміялася співачка..

Цікаво, що батьки Альоші досі були впевнені, що у дочки просто немає часу на амурні справи. Мовляв, вже у старших класах Олена була настільки зайнята музикою, що у неї ніколи не лишалося часу ані на гучні компанії, ані на хлопців.

А коли у 17 років Кучер перебралася у Київ, часу, на думку її батьків, стало ще менше. До навчання у вузі додалася ще й робота.

Батьки Альоші досі впевнені, що у дочки немає часу на шури-мури

"Навчання, репетиції, робота у студії, пошуки замовників на пісні - не знаю, як дитина знаходила час, щоб відпочити, не кажучи вже про те, щоб на побачення бігати", - сказала мама Альоші Людмила Кучер "Комсомольській правді в Україні".

А щодо стосунків між Оленою та її продюсером Вадимом, то мама дівчини стверджує: вони суто професійні. Мама співачки називає цю парочку хорошою творчою командою і, схоже, й не здогадується про "музичний секс" її дочки.

Власне, як пише газета, пані Людмила особливо і не втручається в особисте життя дочки і жодних порад на цей рахунок їй не дає.

В принципі, воно і видно, адже, як пише видання, мама Альоші досі думає, що "Олена ні з ким поки не зустрічається".

Мама Альоші досі думає, що "Олена ні з ким поки не зустрічається"

Як запевнила Альоша "E-motion", дітей у неї немає. Та й брати офіційний шлюб із реєстрацією в рагсі Кучер навряд чи буде.

"Ні, я незаміжня. Вважаю, що слово "брак" (шлюб) - це браковане слово і не сприймаю його. Якщо я вирішу, що вже прийшов час укласти щось і з цією людиною я готова прожити все життя, яке мені лишилося, впевнена, що не подивлюся на іншого - я просто обвінчаюся. Якщо вибирати супутника життя, то варто реєструвати це на небесах", - впевнено заявила Альоша у "Комсомолці".

Приблизно те саме казала Олена і в коментарях "Сегодня": "У мене є кохана людина, ми живемо у цивільному шлюбі. Але якщо і зберуся заміж, то буду лише вінчатися, а не розписуватися".

"Якщо і зберуся заміж, то буду лише вінчатися, а не розписуватися"

А щоб привернути увагу Альоші, багато не треба. Чоловік має володіти такими якостями, як розум, чистота, доброта, мужність і обов'язково почуття гумору.

"Якщо такі якості не присутні - до побачення!" - попередила Alyosha, пише "КПУ".

Фото "Сегодня", "E-motion", "Бліка", "Комсомольської правди в Україні", Першого національного на з "ТСН" і YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів