Alyosha впевнена, що виділиться на "Євробаченні-2010". ВІДЕО

26 березня 2010, 10:29

25-го березня співачка Alyosha презентувала композицію "Sweet People", з якою представить Україну на "Євробаченні-2010", і розповіла про що її пісня.

УРИВОК ВІДЕО ПІСНІ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

"Той факт, що ця пісня створювалася у рекордно стислі терміни, зовсім не вплинув на її якість. Вона кардинально вирізняється за стилем від композицій інших країн-учасниць "Євробачення-2010", - сказала Alyosha під час прес-брифінгу у четвер.

"Ця пісня присвячена великій світовій проблемі... Але цю таємницю ми відкриємо дещо пізніше. Повірте, - це дуже щира річ, якою я хотіла би зачепити людей", - зізналася виконавиця.

Як пише прес-служба Першого національного, "Sweet People" - це пісня-звернення до людей із закликом оберігати планету. Серед "традиційних" естрадних пісень про кохання її має вирізняти більш емоційне та змістове наповнення.

"Члени журі обрали одну з трьох пісень, які написала Alyosha. Вони були одностайними у своєму виборі, адже "Sweet People" найбільш схожа за змістом і стилем на пісню "To be free", якій менше тижня тому віддали перевагу українські телеглядачі під час відбору учасника на "Євробачення-2010", - зазначив заступник гендиректора Національної телерадіокомпанії України Валід Арфуш.

Нагадаємо, на вибір журі було надано три композиції: "Коротка пісня", "Sweet People" та "І'м Strong", англомовний варіант пісні "Ты уйдешь".

До відбору пісні було також залучено шоумена Павла Шилька - діджея Пашу та чоловік і продюсера співачки Руслани Лижичко Олександра Ксенофонтова.

"Звісно, ми воліли би взагалі уникнути процесу із заміною пісні.... Оскільки ми вже вирішили бути відкритими, то, відповідно, звернулися до Європейської мовної спілки (EBU) з наступним поясненням: один з друзів Олени (Alyosha) виклав в Інтернеті пісню "To Be Free". Безумовно, це суперечить вимогам конкурсу... Ми це визнали, оскільки було обмаль часу відстежити наявну ситуацію", - вів далі заступник гендиректора НТКУ.

"Відтак, оргкомітет EBU пішов нам на зустріч і погодився на заміну композиції. Єдина прикрість - на нас було накладено незначний штраф із гнучкою системою виплати. Повірте, EBU могли застосувати значно жорсткіші санкції до Національної телекомпанії України", - додав він.

Та, як виявляється, на пісні усі проблеми не скінчилися. Наразі команда Альоші шукає спонсорів та меценатів, які б допомогли їй належним чином промотувати себе, як виконавицю.

"Alyosha не очікувала на перемогу... І, відповідно, виявилася неготовою фінансово. Тож ми усіляко прагнемо їй допомогти. І якщо знайдемо достатню кількість грошей, то обов'язково організуємо промо-тур співачки в ті країни, де люблять і знають Україну", - додав Арфуш.

Виступ на "Євробаченні" Альоша обіцяє неформатний.

"Можливо, ми видаватимемося дивними, тому що це, м'яко кажучи, не у форматі "Євробачення". Але саме тому ми і ризикуємо. Потім, я сподіваюся, будемо пити шампанське", - повідомила співачка, пише "ЛігаБізнесІнформ"

Головною "фішкою" виступу Альоші на "Євробаченні-2010" стане відсутність бек-вокалу та балету на підтанцьовках. Так вирішила команда співачки, щоб увага глядачів телешоу була насамперед прикута до змісту пісні та манери виконання Alyosha.

"Оскільки ми уже відрізняємося неформатом, ми вирішили відрізнитися ще й простотою. У нас нікого не буде на сцені, буду я одна", - повідомила Альоша.

Новою піснею Альоша хоче зачепити людей

Як раніше писав ТаблоID, рішенням НТКУ Україну на "Євробаченні-2010" мав представляти співак Василь Лазарович.

Однак після приходу нової влади та нового керівництва НТКУ, було вирішено провести відкритий Національний відбір. В результаті було вирішено делегувати в Осло співачку Олену Кучер Alyoshа з піснею "To Be Free".

Однак вже наступного дня після Нацвідбору Альошу звинуватили у плагіаті та порушенні правил для конкурсних пісень, а згодом співачці було запропоновано змінити пісню для "Євробачення-2010".

А через те, що НТКУ не змогла вчасно надати необхідні матеріали щодо конкурсантки від України у Європейську мовну спілку (EBU), на НТКУ наклали штраф.

25-го березня нарешті було вирішено, що Alyosha представить Україну з піснею "Sweet People".

Відео Першого національного

Фото Першого національного та з офіційного сайту Альоші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів