Власова: "ВІА Гра" для Костюка важливіша за дочку

10 квітня 2010, 16:10

Співачка Євгенія Власова розповіла про що тепер говорить з дочкою продюсера Костюка і знову поскаржилася на колишнього.

"На сьогоднішній день наш тато не причетний до виховання дочки, тому що наші стосунки складаються складно. Я намагаюся свої материнські амбіції сховати подалі, адже головне - їхнє нормальне спілкування", - сказала в інтерв'ю "E-motion" Власова.

Нагадаємо, від стосунків з продюсером гурту "ВІА Гра" Дмитром Костюком у Євгенії є дочка Ніна.

Власова про Костюка: "...Наш тато не причетний до виховання дочки..."

"Що тут можна сказати, дочкою своєю він не цікавиться, плюс до всього Діма - людина настрою. Буквально нещодавно він передав через мою тітку гарний східний костюм для Ніночки. Так, іноді він думає про Ніночку, по-своєму любить її, але поки наш тато зайнятий туром "ВІА Гри" і поновленням у групі. Для нього зараз це важливіше, ніж дитина", - ображено сказала Женя.


І хоча це, за словами співачки, засмучує, вона "не перешкоджає їхньому спілкуванню":

"Я не приховую, що подарунки передає тато, завжди кажу Ніні: "Тато тебе любить, тато про тебе думає". Нехай дитина росте і знає, що у сім‘ї все добре, я кажу дочці: "Тато далеко працює", - сміється Женя.

Власова ревнує Костюка до "ВІА Гри"

Водночас Власова каже, що їм з дочкою і вдвох непогано.

"Нам дуже подобається бути вдвох. Найчастіше ходимо у ресторан, їмо різні ласощі, базікаємо ні про що, намагаюся Ніну включати у своє життя, цікавлюся її думкою. Вона часом дає дуже слушні поради", - запевняє артистка.

"У нас, насправді, дуже багато тем для розмови. Вона стільки питань ставить: "Мамо, а звідки беруться автобуси? А як ґудзики робляться?" - тішиться Власова своїй доні. Власне, особисті теми мати й дочка теж не оминають.

"Звичайно, ми обов'язково говоримо про її хлопця. У нас є молодий чоловік, який набагато старший за неї - Ніночці 5, а йому 12 років. Вона мене кличе і каже: "Он, подивися, Андрій гуляє". Я кажу: "Нінуль, мене цікавить, а він хороший хлопець?" Вона відповідає: "Мамо, мені здається, хороший, він такий уважний, вітається зі мною", - сміється Женя.

Ніна з мамою вже обговорює "свого хлопця"

А для того, щоб розібратися у "дорослих питаннях" Ніна має спеціальну книгу.

"У нас для цього є ціла дитяча енциклопедія "Про це". Пам'ятаю, їй було роки три, коли вона показала на нижню частину Кена і запитала: "Мамо, а що це?" У мене за секунду пронісся рій думок (сміється). Я розуміла одне: крім правди я більше нічого сказати не зможу, і ледве вичавила із себе слово "піся", - кається Власова.

"Але потім життя внесло свої корективи: молодшому синові мого вітчима приблизно стільки років, скільки Ніночці. Якось вони разом грали. Якоїсь миті Валюшечка знімає трусики, і Ніна раптом це бачить. Вона біжить з реготом до мене і каже: "Мамо, у Валіка така смішна піся!" - згадує співачка сімейну сцену.

Як каже Женя, після цього довелося нарешті пояснювати доні, як все влаштовано у дівчат і хлопчиків.

Нещодавно Власова вибралася на вечірку для батьків і дітей

"Ця тема - дуже делікатна, головне, не розгубитися і знайти потрібні слова для дитини", - наголошує матуся Власова.

Між іншим з дочкою Євгенія обговорює навіть власне весілля.

"Спілкуємося з нею і про заміжжя, я кажу: "Маля, як ти гадаєш, коли я вийду заміж?" Вона відповідає: "Незабаром вийдеш, за мого тата!" - сміється артистка.

Тож Ніна росте з кожним днем. Вже й мамину косметику давно перебрала і купу всього, як зізнається Власова, перепсувала.

"Зараз стала акуратнішою, якщо фарбується, потім ставить все на місце. Останнім часом я стала звертати увагу, як вона дивиться на себе у дзеркало, у неї з'явився оцінюючий погляд", - хизується досягненнями дочки Женя.

Дочка Жені сказала, що Власова скоро вийде заміж за Костюка

Між іншим, Власова на свою дочку грошей не шкодує, часто купує Ніні красиві іменні речі та прикраси.

"Кажу: "Донечко, ну надягни цю божу корівку з діамантиками"! Я звісно, розумію, що для багатьох жінок кращі друзі - це діаманти, але моя мася ще цього не усвідомлює (сміється)... Максимум до чого ми дійшли - навчилися робити красиву зачіску і більш вибірково ставитися до вибору одягу", - розповіла Женя.

Також тішить зіркову матусю артистизм її дочки: "Вона так прикольно копіює Джамшута з "Нашої Раші". Дуже точно передає манеру спілкування, інтонацію. У мене дуже артистична дочка, іноді так регочу, що аж живіт болить".

Водночас, як каже Євгенія, у неї росте дуже чутлива дівчинка, вона добре відчуває музику, іноді навіть може заплакати, почувши що-небудь проникливе.

"У ній поєднуються доброта і в той же час суворість, Ніна відчуває, коли її обманюють... Від тата їй дісталася хитрість, я б навіть сказала, чарівна хитрість. Що стосується зовнішності, звичайно, дитина більше схожа на мене, але вона яскравіша. У рисах читається і Дімина лінія, у них схожа міміка", - розповідає Власова.

"Ніна мені часто каже: "Мамо, ну чому ти постійно йдеш і дивишся вниз, на асфальт, підніми голову і подивися в небо". Діти завдяки своїй чистоті змушують задуматися про життя, про близьких і рідних людей", - ділиться Власова.

А наостанок Женя розповіла про грішки своєї улюбленої доці.

"Вона дуже любить шоколад - це наша спільна проблема. Іграшки не так, хоча у нас ціла кімната присвячена іграшкам, лежать вантажем, і, за великим рахунком, вони їй не цікаві. Думаю, шоколад би у нас так не лежав!", - сміється жінка.

Правда, є у Ніни улюблена іграшка - собака породи мопс. Дівчинка скрізь його носить, "тому що свого часу через алергію нам довелося віддати собаку".

Фото "E-motion" та агентства "PR Batteries!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів