З "ВІА Гри" йшли через неправильні запахи?

9 квітня 2010, 14:44

Під час нещодавньої онлайн-конференції тріо "ВІА Гра" розповіло про свої автомрії, запахи тіла та інтимні прізвиська.

Відповідаючи на питання конференції "Комсомольської правди в Україні", учасниця "ВІА Гри" Альбіна Джанабаєва спробувала прокоментувати "романний" конфуз із Валерієм Меладзе.

"Я не коментую своє особисте життя, але все-таки відповім: нас сфотографували в аеропорту, а там я буваю буквально щодня і постійно з кимось. Тому можна сфотографувати мене з ким завгодно, з Кіркоровим, наприклад, але з цього не випливає, що ми живемо разом", - сказала Альбіна.

Нагадаємо, наприкінці березня папарацці сфотографували, як Альбіна та її, за чутками, коханець співак Валерій Меладзе прибули у Київ, а тоді разом поїхали в готель.


Джанабаєва прокоментувала конфуз з "коханцем" Меладзе

Водночас про успіхи своїх дітей "віагріянки" говорили із задоволенням. Нагадаємо, у Альбіни підростає син Костянтин, а у Надії Мейхер - Ігор.

Нагадаємо, згідно з плітками, які розгулялися у пресі, Костя - син Джанабаєвої і Валерія Меладзе. Останній, як всі пам‘ятають, сам зізнавався, що має якогось позашлюбного сина.

"Син мене тішить завжди, просто ці радощі згодом змінюються, спершу це були якісь посмішки перші слова. Зараз це дотепні висловлювання та звороти, анекдоти. Останнє чим він потішив мене... тим, що закохався... у Єву", - зізналася Альбіна.

Йдеться про Єву Бушміну, екс-"фабрикантку", яка зробила з продюсера Костянтина Меладзе "стільчик" і нещодавно потрапила у "ВІА Гру" замість Тані Котової.

"Я свого малого не бачила тижні півтори, він був у мами в Італії. Син порадував мене тим, що повернувся, щоб знову продовжити навчання", - додала Надя Мейхер про свого Ігоря.

І хоч на питання чи не збирається Мейхер знову стати мамою, вона відповіла заперечно, все ж додала: "Я думаю, що під час гастролів зачаття коли-небудь і відбудеться".

Мейхер і Джанабаєва зі своїми синами Ігорем і Костею (праворуч)

Говорили дівчата і про свій тур, і про особисте. Скажімо, про те, хто як пахне і якими парфумами користується.

"У мене багато, під настрій обираю", - зізналася Надя.

Водночас Джанабаєва у цьому плані виявилася більш стриманою: "Надаю перевагу обходитися у першій половині дня без парфумів, тому що це нестерпно. У першій половині дня має ще запах свіжості залишатися".

У свою чергу один з продюсерів колективу, екс-чоловік Євгенії Власової Дмитро Костюк заявив:

"Я хочу сказати, що пахнуть вони всі правильно. Тому що жоден запах не дратує. А ті, хто користувався неправильними парфумами, довго у групі не затримався".

Відповідно такими заявами Костюк викликав підозру, що Олену Вінницьку, Аню Седокову, Тетяну Найнік, Світлану Лободу, Христину Коц-Готліб, Ольгу Корягіну, Меседу Багаудінову, Віру Брежнєву і Таню Котову з "ВІА Гри" "пішли" через їхні запахи.

Дмитро Костюк: ці "ВІА-Гри" пахнуть правильно

А ще на онлайн-конференції дівчата розповіли про те, що у їхній групі є своєрідні прізвиська майже для всіх.

"Ми дали прізвиська майже всім нашим музикантам. Cucumber (огірок) - наш барабанщик, клавішник - "сліперс". Наприклад, костюмер у нас був Мона Ліза, у нього такий вираз обличчя і посмішка загадкова. Надю ми інколи називаємо "серденько". А нашого продюсера Дмитра Костюка - хеппі", - розкриває секрети Альбіна.

Окрім того, "ВІА-Гри" поділилися своїми методами "боротьби" з чоловіками.

Так, скажімо, якщо до когось із дівчат підходить небажаний чоловік, то, щоб красиво згладити ситуацію, Бушміна жартома запропонувала дати йому одразу "по печінці". Натомість Мейхер була менш радикальною.

"Найбільш переконлива відповідь це тверде "ні". А її треба вміти сказати. Для жінки, особливо для слов'янок, це не так вже просто. "Ні" - усвідомлено, твердо, впевнено, без натяків на продовження стосунків", - озвучила свою думку Надя.

"Серденько" Мейхер працює з "огірком" і "Моною Лізою"

"А якщо не допомагає, то підключається директор, продюсер", - додала Єва.

Взагалі, є речі, які дівчата чоловікам ніколи б не пробачили. Або пробачили б, але лише "при розгляді справи в індивідуальному порядку".

"Напевно зраду (предательство). Якщо ви спілкуєтеся близько, тобто якісь рамки, за які не варто виходити. Якщо людина зраджує, та ще й таємно, це не обов'язково може бути зрада (измена), то це важко пробачити. Просто немає сенсу далі продовжувати стосунки", - сказала Єва Бушміна..

Водночас трохи інакше прокоментувала питання зради більш досвідчена і старша за Єву Альбіна Джанабаєва:

"Це питання між життям і смертю, мені важко відповісти. Може, зраду можна пробачити. Все залежить від того, наскільки ти кохаєш людину і наскільки вона тобі потрібна. Можна ніколи не пробачити і все життя страждати за цією людиною".

Альбіна знає, що зраду можна і пробачити. Можливо...

Щоправда, більш позитивні теми для розмов у "ВІА Гри" теж були. Скажімо, дівчата розповіли, хто коли отримав водійські права, а Надя ще й поділилася, про яке авто мріє.

"Права років у 20 отримала... Я зараз у процесі чекання, у мене зараз немає машини. На метро, своїми ніжками. Хоча я сподіваюся, що після туру буде машина. А яку я хочу, не скажу, коли буде, похвастаюся", - запевнила Альбіна.

"А я у 19. Я точно пам'ятаю, що здавала на права, коли ходила вагітна... Я їжджу на тій машині, на якій не хотіла б їздити..," - поскаржилася Мейхер.

"До речі, я на ній хотіла б їздити", - хутенько зреагувала на репліку колеги Єва Бушміна. На це моторна Надя запропонувала:

"Давай ти мені купиш "Infinity", а я тобі віддам свою. Мені взагалі, подобається "Jaguar" або"Mini Cooper".

Мейхер запропонувала, щоб Бушміна купила їй круту тачку

Хоча навряд чи Бушміна купить Наді "Infinity", адже сама Мейхер навіть не привітала Єву з днем народження. Власне, ані Мейхер, ані Джанабаєву, Бушміна на свої іменини не запрошувала.

"Ні, я їх не запрошувала. Так вийшло, що Альбіна була у Москві, і я не хотіла платити їй за квиток, а Надя забула мене привітати. А тих, хто не вітає, я не запрошую", - заявила новенька "ВІА-Гра".

До речі, за її словами, цього року їй подарували "багато грошей на квартиру".

Мейхер забула привітати Єву з днем народження, а Альбіні треба було платити за квиток з іншої країни?

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Комсомольской правды", "E-motion", "Экспресс газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів