Бужинська розповіла про свого молодого жеребця

5 травня 2010, 11:35
Співачка Катя Бужинська поділилася з народом новою пристрастю. Цього разу білявка освідчилася у любові до кінного спорту і розповіла про свого молодого жеребця.

"У моїй родині до мене кінним спортом ніхто не займався, хоча любов до тварин це точно спадкове", - наполягає Бужинська, пише прес-служба співачки.

Як зізналася Катерина, у кінний спорт її привела передусім любов до коней.

"Ще у дитинстві я почала збирати різні предмети з зображенням цієї тварини, чого тільки в мене не було: брелоки, магніти, футболки, кепки, сумки, листівки - ціла колекція", - згадує артистка.

Бужинська з дитинства має пристрасть до коней

Правда, займатися спортом регулярно Бужинська, за її словами, почала тільки зараз. Каже, що не завжди виходить, але принаймні двічі на тиждень вона намагається тренуватися.


От тільки своїм власним конем співачка досі не обзавелася:

"Зараз у мене немає свого коня, але сподіваюся, що незабаром буде. На власному гіркому досвіді зрозуміла, що дуже важливо тренуватися на своєму коні, з яким у тебе встановлено контакт".

Бужинська розповіла, як колись їй довелося тренуватися на чужому коні, і що з цього вийшло.

Катя досі мріє про власного жеребця

"Кінь був некерований, намагався мене скинути, ледве не у свічу встав, було дуже страшно. Таке буває вкрай рідко, слава Богові, що я була у касці. Після цього випадку я боялася навіть до них підходити, але все-таки себе пересилила..," - зітхає Катя.

Нині у співачки є кінь, на якого вона поклала око.

"Цей кінь мені знову вселив довіру і тепер планую орендувати його, щоб на ньому їздила лише я. Його звуть Пловдій, це молодий жеребець, мій друг, йому 5 років. Він дуже розумний, завжди мене впізнає, відчуває, з яким настроєм я до нього приходжу", - ділиться вона.

"У цих тварин дуже добра пам'ять. Він завжди мене чекає і радіє, коли я до нього приїжджаю, особливо з гостинцями. Після тренування я намагаюся завжди залишитися і поспілкуватися з ним, годую його, вичісую, вчуся його мити", - розповідає Бужинська.

Поки що співачка подружилася з Пловдієм

За словами блондинки, вона підгодовує свого вихованця яблуками, морквою, цукром, а інколи - вівсом зі стайні.

"Але у стайні він не один, там багато коней і усі просять їх погодувати і копитом стукають й іржуть, тому я намагаюся поділити на всіх і хоча б по парі яблучок, морквин даю, звісно, й іншим", - додає Катерина.

Між іншим, кінь Бужинської у стайні має крутого сусіда.

"До речі, сусідом мого коня у стайні є кінь Софії Ротару, на якому займається її онучка. І коли я годую Пловдія, ясна річ, гостинці передаю і йому", - сміється жінка.

Кінь Бужинської - сусід коня Ротару

Власне, кинути все заради кінного спорту - це і є мрія Бужинської. Та й дочку до коней Катя вже привчає.

"Лєночка в цьому клубі теж займається. Почала тренуватися вона разом зі мною, але вона поки катається на поні, яку звати Лулу", - розповіла маман.

За словами співачки, від цих тренувань її дочка завжди отримує стільки задоволення, що сама, можливо, займеться цим спортом професійно.

Фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів