Вакарчука "вимуштрувала" бабуся і тепер він живе з Северином

14 травня 2010, 14:52

Цієї п‘ятниці обличчю "Океана Ельзи" Святославу Вакарчуку виповнюється 35. Коли львівські студенти створили "ОЕ", Вакарчуку було 20. За ці роки його голос почали впізнавати мільйони.

А першу свою пісню Славко написав років у 15, в останніх класах школи.

"У мене вдома було піаніно, на якому займався мій молодший брат, але я теж періодично сідав за нього. До того часу я закінчив музичну школу й усвідомив, що мені цікаво не просто грати чиюсь музику, а створювати свою", - розповідає Вакарчук у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

"Чесно кажучи, перших своїх пісень я вже не пам'ятаю. Вони були... смішні такі", - каже іменинник. А перший свій справжній хіт -"Відпусти" - він написав у 17 років.


Вакарчук: перші пісні були смішні

Цікавий факт: як пише газета, Вакарчук - "амбідекстр". Тобто людина, яка однаково вправно володіє правою і лівою руками. Окрім того, Славко може похизуватися дуже доброю пам'яттю:

"Мені легко давалися гуманітарні предмети. Коли я серйозно почав займатися фізикою, пам'ять трохи погіршилася, оскільки точні науки розвивають абстрактне й аналітичне мислення, і тоді частина мозку забирається на це. Але це непогано: запам'ятовування не має нічого спільного з процесом мислення".

Напевне, саме завдяки своїм здібностям Вакарчук кілька років тому за декілька годин став мільйонером. Як нагадує "Комсомолка", у 2005-му Святослав виграв у телешоу "Перший мільйон" - уперше за історію цієї програми в Україні. Наскільки відомо, гроші тоді артист віддав на благодійність.

"Я люблю інтелектуальні ігри, які пов'язані з якимсь розумовим процесом, з якоюсь роботою. Усе, що має відношення до твоїх знань, умінь, навіть до психології, - це завжди цікаво. До ігор, пов'язаних з таланом, везінням у мене дуже скептичне ставлення", - зізнається співак.

Кілька років тому Святослав за кілька годин став мільйонером

Власне, Славко і нині проти ночі фізикою бавиться. "Я і зараз люблю почитати проти ночі Фейнмановські лекції з фізики", - каже він.

Інтелектуальні здібності Вакарчука, за його зізнанням, із перших років життя розвивала його бабця:

"Моя бабуся була вчителем молодших класів, і вона весь свій 40-річний педагогічний досвід застосувала до мене: я з раннього дитинства вмів читати, рахувати, малювати".

А ще Славко добре володіє англійською. Адже, за його словами, закінчив школу з поглибленим вивченням англійської мови.

"Саме там нам з раннього дитинства прищеплювали любов до всього англійського. Напевно, це і є одна з причин, чому мені так подобається все пов'язане з Англією", - каже Святослав.

Славка "вимуштрувала" бабуся

До речі, єдиний серіал, який за все життя подивився Вакарчук, - англомовний. Йдеться про культову медичну сагу "Доктор Хаус" з Х‘ю Лорі у головній ролі.

"Фільми я люблю різні. Буває період у житті, коли хочеться дивитися лише серйозне кіно. Дуже люблю кінокласику. Вважаю, період 50-60-70-і роки - розквіт кіно", - ділиться зірка.

Що стосується сучасних модних фільмів, то у кінотеатр Славко, як він запевняє, як правило, ходить на дуже різні фільми:

"Для мене кінотеатр - розвага (як, приміром, луна-парк), тому і фільми обираю легкі, видовищні".

Нагадаємо, офіційно серце та безіменний палець Святослава Вакарчука - вільні. Та насправді вже кілька років Славко відданий коханій жінці - Лялі Фонарьовій.

Ця брюнетка була фотографом, стилістом та арт-директором "Океану Ельзи" практично з перших днів переїзду групи у Київ наприкінці 1990-х і по листопад 2008-го. З нею музикант і живе.

Вакарчук із коханою Лялею Фонарьовою
Наскільки відомо, пара досі живе у цивільному шлюбі і штампуватися не поспішає

Однак особисте життя Святослав воліє не коментувати. Відомо лишень, що живе він з Лялею і ще як мінімум із одним домашнім улюбленцем. Кілька років тому друзі подарували Вакарчуку котика Северина британської породи.

Улюбленець Вакарчука - кіт Северин

У свої 35 Святослав Вакарчук не знає, як відповідати на запитання, чи він щасливий.

"Переконаний: коли отримуєш те, до чого прагнув, ти щасливий. Але потім знову довго йдеш до нової мети, шукаєш свій шлях, іноді розчаровуєшся, іноді сумніваєшся", - розмірковує вголос фронтмен "Океану".

"Ніколи не вірив у те, що щастя може бути вранці, вдень, ввечері, щодня. Але я весь час знаходжуся у пошуку щастя!" - додав Вакарчук. На думку Святослава, саме у цьому і є головне завдання людини.

Вакарчук досі шукає щастя

Фото з архіву "Комсомольської правди в Україні", зі сторінки Вакарчука у Twitter, з сайту moemisto.com.ua, Радіо Свобода, а також фото Дмитра Амідова і Артема Жавроцького (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів