Приходько відмовилася "посилати все у дупу"

17 травня 2010, 11:26
Чорнява співачка Анастасія Приходько вирішила, що не варто відмовлятися від кар'єри заради доньки.

Артистка прийняла рішення не годувати маленьку донечку Нану грудьми, щоб не "послати у дупу" те, чого добивалася 22 роки.

"Я, на жаль, не годую груддю, тому що у мене дуже багато концертів", - зізналася Приходько в інтерв‘ю телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі "Світського життя".

"На жаль, у мене ніяк не вийде поєднувати і годування кожні три години, і при цьому їхати у Донецьк, Харків і залишати дитину", - додала співачка.

Настя вирішила, що краще відмовиться від грудного вигодовування, ніж від концертів

На закид Осадчої, мовляв, виходить, здоров'я власної дитини для Насті не таке важливе, як кар'єра, Приходько відповіла:


"Так. Мене мама також не годувала грудьми, але здоров'я у мене хороше".

Співачка вважає, що відсутність грудного вигодовування не вплине на здоров'я її первістка.

"Тим більше у мене за дитиною наглядають троє лікарів, які приходять виключно додому, і я не ходжу у лікарні нікуди. Тому у мене з дитиною, слава Богу, все добре, усе нормально", - зауважила Настя.

Судячи зі слів Приходько, не одна вона на перше місце ставить кар'єру.

Приходько виправдовується, мовляв, її також груддю не годували

"У пологовому зі мною лежала жінка, бізнес-вумен. Вона також дитину не годує (грудьми). Вона каже: "Якщо я пропущу один день - моєму бізнесу кінець", - згадала артистка.

"А я можу сісти годувати грудьми, але при цьому все, чого я добивалася 22 роки, послати у дупу", - зауважила й собі Настя.

До слова, Приходько довелося обмежити не лише раціон доньки, а й свій.

"От зараз, у даний момент я вже п'ятий день не їм. Взагалі. Я п'ю лише воду і, якщо дуже схочу, з'їм апельсинку. Тому що усі знають, що спортом займатися не можна найближчий місяць, а фігуру я свою дуже бережу і ціную", - заявила Анастасія.

Настя не хоче "послати у дупу" те, чого добивалася 22 роки

Нагадаємо, через 10 днів після пологів співачка вийшла в люди, продемонструвавши новий імідж. Настя наростила довгі коси, перейшла на короткі сукні та підбори.

"Коли жінка стає матір'ю, напевно, треба виходити з якогось юнацького віку. Я, звісно, люблю кеди, джинси і костюми спортивні, але все ж таки я вже стала мамою, і це етап того, що ти дорослішаєш. Тому треба якось солідніше, напевно, виглядати", - пояснила зміни іміджу артистка.

До речі, так само Приходько змінила і концертні вбрання. Адже донедавна співачка не виходила на сцену у короткій спідниці - абсолютно усе її концертне вбрання було довгим. Та тепер Настя вирішила відкрити ноги.

"Нехай дивляться. Вони у мене гарні! Я хвастаюся своєю фігурою після пологів", - гордо заявила вона.

Співачка впевненна, що її ноги гарні

"Я невимовно щаслива, що у мене гарна фігура і красиві ноги. Тому я хочу щоб всі дивилися, як треба виглядати після вагітності", - додала Приходько.

Лишається сподіватися, що народженню дочки Настя теж невимовно щаслива.

Фото "Сегодня", "E-motion" та "Livestory"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів