Могилевська лікувалася у психлікарні, а тепер хоче трьох дітей

19 травня 2010, 16:32
Співачка та продюсерка Наталя Могилевська усіляко намагається огородити журналістів від свого особистого життя. Артистка майже ніколи не говорить про внутрішні переживання та романтичні стосунки.

Та ось Наталю "прорвало": вона розповіла про лікування у психіатричній лікарні, про те, як носила зброю у кишені, про плани народити трьох дітей та свої страхи.

Могилевська за свої 34 роки уяснила, що, коли дуже погано, небезпечно залишатися наодинці і намагатися вирішити проблеми самостійно.

"Не варто боятися звертатися до психолога. Ось я, публічна людина, не соромлюся цього робити. Навчило мене життя", - заявила "Бліку" співачка.

"У 99-му році у мене був такий нервовий зрив, що я навіть потрапила до психлікарні і мало не збожеволіла. Я лікувалася довго і дуже сильно приховувала це від преси. А в той час по радіо скрізь звучало "Тільки я", - відверто зізналася Наталя.


Могилевській довелося серйозно лікуватися

Та тепер Могилевська запевняє, що нічого не боїться:

"Мені нічого не страшно після смерті тата. Тепер я нічого надто не хочу, і нічого надто не боюся".

"Єдина проблема, яку я поки що не вирішила - це страх нудьги і старості. Я дуже переживаю, що постарію, мені буде нудно жити, а я все ніяк не помру", - з посмішкою каже артистка.

Однак, попри відсутність страхів, Наталю все ж таки охороняють зі зброєю.

"У мого водія є пістолет, і він готовий мене захистити. А сама я намагаюся за кермо не сідати. Не люблю керувати машиною. Цього адреналіну мені вистачило у юності. Коли була підлітком, то цікавилася мотоциклами, водними лижами, навіть навчилася керувати літаком", - згадує співачка.

У Могилевської спільна продюсерська компанія з чоловіком сестри Борисом Бронштейном

До речі, у молодості Могилевська захищала себе сама.

"Я дівчина, яка виросла в 90-х.У той час мені було 14-18 років, я працювала в цирку та фольклорному театрі. Репетиції закінчувалися пізно, і я йшла додому одна, по зарослих Березняках, де було небезпечно", - пояснює продюсерка.

"Щоб захистити себе, купила пістолет. Коли виходила з автобуса, знімала його з запобіжника і тримала у кишені. Потім зброю забула у таксі, і на цьому все закінчилося...", - додала вона.

Що ж до особистого життя, то тут останні роки у Наталі повна гармонія.

"Останні чотири роки у мене досить рівні і теплі стосунки з Єгором (бізнесмен з Харкова Єгор Долінін)", - зізналася співачка.

Щоправда, Могилевська зауважує, що вони з коханим не живуть, як традиційні сім'ї: сидячи вдома і проводячи вечори перед телевізором.

У 90-х у кишені Могилевської лежав пістолет

"У нашому коханні - головне, відчуття того, що ми є одне в одного і одночасно вільні. Я займаюся шоу-бізнесом, Єгор у роз'їздах за кордоном вирішує справи з бізнесу. Зустрічаємося ми тоді, коли обоє можемо: в середньому, кілька разів на місяць, також раз на рік їздимо разом відпочивати", - пояснила вона.

Однак, незважаючи на нетрадиційність стосунків, Наталка все ж мріє про дітей.

"До кінця року я займаюся побудовою тієї структури, якою зараз керую зі своїм партнером Борисом Бронштейном. А потім я подумаю про дитину. Хочу мінімум трьох", - розповіла про плани артистка.

Між іншим, у того самого Єгора, за інформацією джерел ТаблоID, є 3 дочки від колишнього шлюбу.

Наостанок Могилевська повідомила, що наразі усі свої гроші вклала у бізнес і поки навіть не може мріяти ані про заміський будинок, ані навіть, щоб купити ділянку під нього.

У Наталі з Єгором стосунки вже 4 роки

Нагадаємо, Наталя Могилевська вже одного разу намагалася побудувати сім'ю з бізнесменом Дмитром Чалим. Однак через рік подружнього життя - у 2005-му році - співачка розлучилася.

Фото "Бліку", "Дусі" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів