Могилевська не бачить сенсу у шлюбі, а у 2009-му може піти в декрет

13 січня 2009, 11:48
На 2009-ий рік у співачки Наталі Могилевської плани капітальні. Серед них, можливо, знайдеться місце і для дитини...

Новий рік Могилевська відсвяткувала на колесах - підібрала своїх "фабрикантів" і катала їх столицею у лімузині.

"Ми набилися, як оселедці в бочку. Шампанське, голосна музика, хлопавки, відкритий люк у лімузині - от мої спогади! Каталися всю ніч, періодично заїжджаючи в клуби з виступами", - ділиться святковими спогадами артистка в інтерв‘ю "Бліку".

"Я дуже нудьгую в пуританському спокійному сімейному житті. Тому дуже вдячна своєму коханому чоловіку за те, що він дає мені свободу. І саме тому я йому так подобаюся!" - впевнена Могилевська.

За наявною інформацією, чергового коханого Наташі звуть Єгор і він вже має дітей від попередніх стосунків. "Я зустрічаюся з тим самим чоловіком уже 3 роки", - нагадує співачка.


За словами Могилевської, після Нового року вона зі своїм Єгором поїхала кататися на лижах у Буковель. А пізніше парочка планує махнути в Індію.

"Просто він не любить піаритися. У нього два великих підприємства. І він мені каже: "Наташа, мене дістає, коли мої секретарі просять взяти в тебе автограф!" - сміється Могилевська.

За словами Наташі, її бойфренд тусовки не любить: "Коли ми знаходимося разом на заході, де є журналісти, до мене проявляється така кількість уваги, що одне одному ми просто не встигаємо приділити час".

А те, що співачка на тусовках з'являється з різними чоловіками, Могилевська пояснює так: "Я приходжу з тим, з ким на той момент мені цікаво".

Та й у другий шлюб Наталі поки, схоже, не збирається. Нагадаємо, Могилевська вже була у шлюбі - із бізнесменом Дмитром Чалим.

"Я просто не розумію сенсу в багатьох традиційних законах життя. Я - людина, яка завжди порушує правила. Не тому що хоче їх порушити, а тому що мислить інакше. Я не користуюся загальноприйнятими поняттями і не є середньостатистичною людиною хоча б тому, що я - артист", - запевняє продюсера "Фабрики зірок-2".

"Якби Діма (Чалий) свого часу не наполягав так сильно на нашому весіллі, тоді, може, все було б інакше... Я дала слабинку, сказавши "Так, я згодна". Потім вже не можна було забрати свої слова назад", - бідкається Могилевська.

За її словами, всі, з ким вона зустрічалася до Чалого, знали її позицію.

"Я взагалі не бачу сенсу в офіційному шлюбі. У цьому є сенс лише юридично. Якби у нас з коханим були мільйони, які довелося б ділити, то, тільки тоді я, можливо, подумала б про те, щоб узаконити стосунки. І то, це означає недовіру. Поки я не бачу жодної причини, щоб виходити заміж", - заявляє вона.

Натомість про те, щоб народити, співачка вже задумувалася. "Звичайно... Просто спершу я хочу повністю реалізувати усі свої мрії та бажання... Я не уявляю, як можна одночасно горіти своєю дитиною і роботою", - каже Наташа.

За її словами, тільки сьогодні у неї з'являється можливість мати дітей. Тому що створено гарну команду, яка може займатися шоу-бізнесом у тому вигляді, у якому Могилевська його уявляє.

"Тому в році, що прийшов, я можу собі дозволити піти у декретну відпустку!" - заявляє артистка.

При цьому стать потенційної дитини для Могилевської нічого не важить: "Немає різниці. Більше того, я двох-трьох хотіла б. Скільки стане здоров'я!"

Фото "Бліка", "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів