Розинська страждала від геїв і змусила б ридати Набокова

16 червня 2010, 17:27

Найпримітніший бюст української тусовки нещодавно побував в Ізраїлі. Коло стіни плачу телеведуча Наталя Розинська замовляла бажання, а після приїзду додому розповідала, як їй бідній краса жити заважала і чому Набоков плакав би.

"Полетіла я в Ізраїль на кілька днів для того, щоб у вдруге зустрітися зі Стіною Плачу. І попросити успішно увійти в новий телевізійний сезон. Щоб усі люди, які зараз зі мною співпрацюють, мали добрі творчі успіхи і були щасливі та здорові. І ще кілька речей", - повідомила у дописі в "Дусю" Розинська.

"Чому саме Ізраїль і Стіна Плачу? Та тому, що, коли я їздила туди в 2007 році, я попросила у Бога, через вищезгадану Стіну, три речі. Дві з них уже відбулися. Третя - дуже складна, тому я думаю, що усе ще попереду", - припустила пишно тіла білявка.

Розинська відпочила під стіною в Ізраїлі

Як каже Розіта, щоразу, коли вона приїжджає в Ізраїль, вона відчуває натхнення, силу і радість. Та й допомоги, судячи зі слів Розинської, їй просити немає в кого - хіба що у нерухомої стіни:


"Ці почуття залишаються зі мною надовго і не полишають мене. Ви знаєте, що у нас відбуваються деякі зміни на каналі, тож я попросила Стіну Плачу допомогти мені".

Як зізналася Наташа, поїздка в Ізраїль її дуже потішила і... надихнула на сюжет "нової книги". За словами Розинської, з нею видавництво "Фоліо" уклало з нею угоду: "...Зараз будуть перевидавати мої старі книги, наприкінці місяця буде презентація нової".

Виявляється, Наташу порвало - Розинська після спекотного вояжу геть розписалася. Причому, як впевнена, телеведуча, її доробок міг би вразити самого Володимира Набокова.

Розіта ударилася в романистику

"Четверта книга майже написана, називається "Париж у сльозах, або Вона любила Ремарка". Знаєте, якщо б цю книгу прочитав Набоков, то він би ридав. Його "Лоліта" "відпочиватиме", Набоков зрозумів би, що у нього є конкурент у цьому плані. Це історія маленької 14-річної дівчинки, яка полюбила дорослого художника з Монмартра", - повідомила "письменниця" "Розочка".

Втім, на четвертій книзі Наталя не зупинилася: "А от сюжет п'ятої книги прийшов до мене під враженням поїздки в Ізраїль. Називатися вона буде "Ніч у Тель-Авіві, або Як повернутися у життя, якого немає".

У своїй п‘ятій книзі Розіта знову не дала спокою духу Еріха-Марія Ремарка - непрямо, але згадала у назві його роман "Ніч у Лісабоні".

А ще Наталка суто по-жіночому пожалілася, що справжні чоловіки на цьому світі майже перевелися.

Білявка впевнена, що довела б Набокова до сліз

"Я можу сказати, що не лише у моєму оточенні, а й взагалі мало справжніх сильних чоловіків", - сказала вона в інтерв‘ю "E-motion".

"Приміром, коли я щодня пропливаю 10-12 басейнів, зі мною поруч плаває багато молодих людей, які не в змозі здолати і половину тієї дистанції, яку я пропливаю. Це доводить, що і фізична форма вже не потрібна чоловікам. Взагалі можу сказати вам, що слабкі чоловіки мене бояться", - заявила Розинська.

Добре хоч Наташа знає точно, який чоловік їй потрібен: "Сильніший і розумніший за мене. Чоловік має бути уособленням не просто м'язової сили, а саме сили волі".

Тим не менш, романів у Наташі було, за її словами, "навіть набагато більше, ніж хто-небудь міг собі уявити"

"Я можу сказати, що я ніколи не була обділена чоловічою увагою. Але й сказати, що моє серце комусь належить, я теж не можу... Якщо мені стає некомфортно, я просто збираюся - і йду. Мене дратують слабкі чоловіки. Коли я бачу перед собою слабкого чоловіка, я просто не можу продовжувати з ним зустрічатися", - заявила Розинська.

Розочка не любить слабаків і чоловіків їй вистачає

Певно, за старим Наталчиним бароном у його 66 років слабкість не значиться.

"Ми продовжуємо спілкуватися. У нас були якісь тимчасові паузи, але зараз у нас все нормально. Стосунки тривають, і, може бути, закінчаться чимось тріумфальним і урочистим", - натякнула власниця налитого бюсту.

Як нагадала Наталі, її Свен Де Гір Кон Геральд навіть вже освідчився. Однак Розіта досі тримає оборону - нічого своєму шведському дідфренду так і не відповіла.

"Мені б хотілося трьох дітей. Раніше я мріяла про п'ятьох, але я сповідую європейський життєвий принцип. Спершу людина має відбутися як особистість, а потім народжувати дітей. Я вже цілком готова до народження дітей. Більше того, якщо знайду людину, на яку можна обпертися, те народжу трьох дітей з невеликими перервами між пологами", - повідомила плодовита телеведуча.

Розинська все тримає оборону і заміж не здається

Поза тим, Розинська, здається, впевнена, що рано чи пізно така людина буде. Адже, на її ж думку, Наталя володіє основними жіночими якостями:

"Розумієте, краса без розуму - неможлива і небезпечна. Красу без розуму я вважаю марним діянням Бога. У нашому світі потрібно бути красивою, розумною і динамічною. Що стосується мене, то я ще у деяких випадках страждаю від своєї привабливості".

Як повідомила Розіта, на початку своєї кар'єри краса їй навіть заважала.

"У той час мені надходили нескромні пропозиції від чоловіків, які шантажували мене. Вони казали, що закриють мені шлях у майбутнє, якщо я не буду належати їм. Я завжди вибирала інший шлях, і тепер мені такі пропозиції більше не надходять", - сказала жінка, якій приписують роман із Медведчуком-молодшим.

"Мені надходили нескромні пропозиції від чоловіків, які шантажували мене"

Зараз же, за її словами, є інший момент - інколи Розинська страждала від гомосексуалів.

"На телебаченні дуже багато людей нетрадиційної сексуальної орієнтації, що не люблять красивих і, найголовніше, активних жінок. Вони у таких жінках бачать для себе загрозу. Можу сказати, що таке траплялося у моєму житті теж", - заявила вона.

Та, як заспокоїла Розинська, усі конфлікти на гендерно-сексуальному ґрунті завжди вдавалося вирішити.

Фото "Дусі" ,"E-motion", "Бліка" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів