Янукович знову став жертвою прихованої камери. Відео

21 липня 2010, 17:57

Нещодавно весь світ міг переконатися у тому, що Україна має талант в особі справного танцюриста і за сумісництвом президента Віктора Януковича.

Не минуло й кількох тижнів, як в інтернеті з'явилося нове відео з серії закулісного життя гаранта.

Цього разу Янукович не танцює, не співає, і взагалі поводиться не так розкуто, як, скажімо, у себе на ювілеї.

Це і зрозуміло. Мирний відпочинок Віктора Федоровича у Криму перервав візит прем'єра Миколи Азарова, який приїхав до Януковича за цінними вказівками.


Судячи з не дуже щасливого виразу обличчя Януковича, йому було нелегко піднятися з шезлонга і провести "паркетну" кількахвилинну бесіду з Азаровим.

На відео, яке потрапило у мережу, Янукович і Азаров, очевидно, не підозрюючи, що камеру вже включено, розподіляють ролі перед телезйомкою.

"Ну, я буду к тебе обращаться на украинской мове", - прогудів Янукович, звертаючись до Азарова.

Після цього президент заговорив українською і видав кілька загальних фраз.

З цих кількох секунд, які випадково потрапили у запис, стає зрозумілим, як президент спілкується з прем'єром. Як мінімум очевидно, якою мовою.

Отже, обурення Януковича з приводу незнання міністрами української мови, є щонайменше нещирими.

Цікаво, що подібні випадки відеоляпів у біографії Віктора Федоровича вже траплялися. Так, у 2004 році, коли ЦВК оголосила Януковича президентом, він записав звернення до народу.

"Спасибі, що ви прийшли на вибори і віддали свій голос за нового президента. За мене... Не треба казати "За мене"?", - розвів руками Віктор Федорович. На що "диригент" за кадром Ганна Герман заспокоїла його тим, що "все було дуже органічно". Як відомо, Янукович тоді президентом так і не став.

А для тих, хто забув, як виглядають інші українські політики за кадром, ТаблоID знайшов ще кілька "культових" роликів, які свого часу розійшлися на цитати.

Юлія Тимошенко: "Пропало всьо"

Михайло Добкін: "Чьо ти такой умний?"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів