Повалій розповіла, як Ліхута увів її з сім'ї, а свекруха обробила сина

3 серпня 2010, 14:13
Співачка Таїсія Повалій та продюсер Ігор Ліхута, як відомо, тандем сімейно-робочий. Після того, як у 90-ті роки минулого століття парочку зв‘язала музика, між ними виник бурхливий роман.

Про те, як відома білявка закохалася у свого нинішнього чоловіка, і як пішла від колишнього вона розповіла у новому інтерв‘ю.

За словами Повалій, зустрічі з Ліхутою вона не сподівалася і не чекала. Каже, до появи Ігоря у неї була чудова сім‘я: чоловік Володимир і син Денис.

"Але кохання не питає. Воно навалюється лавиною, ураганом, і я кинулася з головою у вир почуттів, навіть не уявляючи, чи буде людина поруч зі мною, чи він по-справжньому ставиться до мене, чи просто грає", - зізнається Таїсія в інтерв‘ю журналу "Отдохни".

"Не знала я й того, як розрулити ситуацію, та й не думала про це. Мені було байдуже, що буде завтра. Хотілося кричати: "Нехай весь звіт зачекає, я закохана!" - додає співачка.


Вперше Таїсія Повалій пішла заміж у 1981-му році

Як зазначає Повалій, вона, можна сказати, увела Ігоря Ліхуту з сім‘ї: "Але й він увів мене з моєї. У нас все сталося взаємно: і кохання, і проблеми, які ми створили собі та іншим своїм коханням".

"До зустрічі зі мною у Ігоря за плечима було два шлюби, від першого - дочка, від другого - син. Його дружина страждала, що втрачає чоловіка, так само страждав і мій колишній чоловік, хоча вигляду не подавав", - веде далі зірка.

"Переживали наші діти, батьки. Але ми з Ігорем ніби й не помічали цього - впивалися одне одним. Прийшло якесь божевілля, і ми у ньому жили", - згадує Повалій.

Таке захоплення одне одним Повалій пояснює тим, що у нею з Ліхутою був спільний інтерес - музика:

"Ігор просто поведений на музиці. І коли зустрів мене, теж фанатку, наче знайшов свою половинку. Спершу він полюбив мене саме як співачку і лише потім - як жінку. Він слухав мої записи з ранку до ночі. Гадаю, його дружина й гадки не мала, що її чоловік піде до тієї, чиїми піснями він цілодобово заслуховувався..."

Ліхута і Повалій увели одне одного з сімей

На той час Таїсія, за її словами, була популярна лише у вузьких музичних колах, хоча й була лауреаткою міжнародних конкурсів.

"Ігорю було сумно, що така талановита, за його словами, співачка була мало кому відома. Він вирішив допомогти мені розкрутитися. Так і сказав: "Тая, я знаю, які пісні тобі потрібно співати, щоб завоювати широку публіку", - згадує вона.

От Таїсія Ліхуті й повірила. Коли Ігор почав переконувати співачку змінити репертуар та манеру виконання, вона призадумалася: "адже, правда, він - барабанщик, жив закордоном, слухав різну музику і знає, яка завтра буде у фаворі".

Та, власне, симпатію до Ліхути Повалій відчула "далеко не одразу".

Ліхута вирішив зробити з однієї Таї зовсім іншу

"Все почалося з того, що Ігор побачив мене по телевізору і, дочекавшись титрів, записав з екрану моє ім‘я на клаптику газети. Потім зателефонував знайомому гітаристу і через нього потрапив на телезйомку за моєю участю", - розповідає артистка історію знайомства з нинішнім коханим.

"Перше знайомство не викликало у мене нічого, окрім роздратування. Підводять хлопця у яскраво-червоному светрі, з чорними довгими віями і кажуть: "Таїсіє, це Ігор Ліхута, містер секс-символ Польщі", - згадує зірка.

За словами Таї, Ліхута саме приїхав з Польщі, де посів друге місце на конкурсі "Містер еротики й танцю".

"До речі, пізніше Ігор запевняв мене, що його засудили, і він явно тягнув на перше", - сміється вона.

"Я ж терпіти не могла гламурних хлопчиків і була з Ігорем дуже холодна. Незабаром він зателефонував мені і сказав, що готує нову програму, з якою їде у круїз по Скандинавії, і йому необхідна солістка. Я обурилася, почала казати, що ніколи не буду співати на паромах - моє місце на великій сцені", - зауважує Повалій.

"Містер еротики й танцю" Ліхута (другий праворуч) спершу лише дратував співачку

Та за деякий час Ліхута запропонував Таїсії записати дует з його другом, співаком Олександром Єременком. Цього разу співачка погодилася:

"Тут, треба сказати, Ігор перевершив самого себе у мистецтві лестощів. Він так вихваляв мої співи, що я аж розчервонілася. Такого про себе за все життя ні від кого не чула! Спершу страшно знічувалася, але з часом почала правильно сприймати його компліменти, думала: "Ти дивись, який уважний!"

При цьому перший чоловік Таїсії, як вона каже, ніколи її творчість не хвалив:

"Ні. У сім‘ї Володимира це було не прийнято. Навіть коли я збиралася на чергові гастролі, чоловік казав: "Тая, та нащо тобі все це?" Люди, з якими я прожила 11 років, вдовольнялися тим, що у них було. Вони не прагнули до висот: навіщо бажати ще чогось, якщо й так все непогано? Такий в них був життєвий принцип, який мене не влаштовував".

Натомість Ліхута, як стверджує Повалій, побачив у ній зірку.

"До знайомства із ним я їздила у метро і на трамваї, а тут за мною почали присилати автомобіль з водієм, фрукти, квіти. Це ж шалено приємно будь-якій жінці, а надто співачці. Я вперше відчула себе повноцінною жінкою, як люблять, бережуть", - зізнається білявка.

Однак згодом "гламурний хлопчик", який вмів ходити за жінкою, все ж підкорив Повалій

Відтоді, як каже Повалій, машина її популярності закрутилася. Вона отримала Гран-прі на конкурсі імені композитора Володимира Івасюка, потім на "Слов‘янському базарі" її назвали "золотим голосом України".

"Мама розповідала, що, коли оголошували результати конкурсу, мій чоловік сидів із сином у селі, слухав радіо і сильно засмутився таким результатом", - додає Таїсія. На ту мить її чоловік вже здогадувався про роман Таї з Ліхутою.

"Гадаю, так. А ще він відчував, що ми з ним віддаляємося одне від одного. І він вже знав ім‘я того, у кого я була закохана. Знаєте, я завжди заздрила жінкам, які примудряються жити з чоловіками і при цьому мають коханців. Я так не можу", - запевняє вона.

"Коли у мене почалися стосунки з Ігорем, я приїжджала додому і не могла лягти у шлюбне ліжко. Мені було так соромно! Я довго боролася з собою, змушувала себе грати, але я погана в цьому плані актриса", - запевняє Повалій.

Тому, як каже співачка, вона взяла і зізналася чоловікові у всьому. Розмовляли вони годину. Володимир вислухав і запропонував дружині "зняти квартиру, пожити самій, щоб розібратися у почуттях".

Таїсія соромилася лягти у ліжко до власного чоловіка

"Я почала збирати речі. Зайшла свекруха і сказала, щоб я залишила поки що сина з ними. Мовляв, давай не будемо травмувати Дениса, та й потім, йому треба здати заліки у школі. Ми домовилися, що я заберу його, щойно він їх здасть. Я погодилася, але, як виявилося, дарма..," - зітхає зірка.

Свекруха, судячи зі слів Повалій, її обманула: "Так, і це було для мене абсолютно неочікувано. У їхній родині завжди пропагували кодекс совісті та честі, водночас брехня вважалася страшним гріхом. А тут..."

Як зазначає журнал, про сина Дениса та розставання з ним Повалій розповідає зі сльозами на очах:

"Знаєте, я згадую очі сина, і мені стає так боляче! Коли сім‘я чоловіка дізналася про мої стосунки з Ігорем, вона буквально повстала проти мене. "Як тобі не соромно? Ти зганьбила нашу родину! Як ми тепер будемо дивитися в очі своїм друзям?" - травили мене свекор зі свекрухою".

"Вони почали налаштовувати сина проти мене, наговорили йому купу гадостей, аж до того що він мені не потрібен і що я хочу покинути його і поїхати з іншим чоловіком. Ясна річ, оскільки він чув це щоденно, син починав вірити бабусі та дідусю", - згадує Таїсія.

Врешті, коли артистка приїхала по сина, її просто не хотіли впускати.

Повалій каже, що свекор зі свекрухою обробляли її сина

"Але я все ж таки проникла у квартиру, хоч і з боєм, з галасом. Свекруха зателефонувала у міліцію, повідомила, що у квартиру ломляться рекетири. Я увійшла у кімнату до Дениса, обійняла його і сказала: "Сина, поїхали з мамою". Він опустив очі і пробуркотів: "Мамо, я не поїду, не хочу з тобою жити". Коли я почула це, моє серце прорізало щось гостре і гаряче", - ділиться співачка.

"Я розридалася, почала всипати його цілунками і спитала його, чому ж він не хоче їхати. Але він мовчав, і від цього мені було ще гірше. Я зі сльозами на очах термосила його, намагаючись викликати у ньому жалість до себе. Але він залишився холодним", - згадує вона.

"Озирнулася і побачила у дверях задоволену свекруху. Я зрозуміла, що мого сина обробили. Поїхала сама. Коли прощалася з сином, він сказав: "Мамо, я буду чекати тебе завжди". Чути це було понад мої сили", - резюмує Повалій.

Відвойовувала співачка сина, за її словами, тяжко. Каже, що ще багато разів приїжджала по Дениса та вислуховувала всілякі образи на свою адресу.

"В результаті за деякий час, коли я пригрозила колишнім родичам, що буду домагатися можливості жити з сином через суд, вони все ж здалися. На щастя, ця історія у минулому. Дениска підріс і багато що зрозумів. Зараз йому вже за 20, і для мене він сонечко, яке зігріває моє життя", - запевняє дружина Ігоря Ліхути.

Тая погрожувала колишнім родичам судом

Нещодавно, за словами Таї, її син пройшов кастинг в одній з телепрограм.

"Він у мене такий ловелас і красунчик, змінює дівчат, наче рукавички. Я навіть не встигаю встежити за ними. Питаю сина, з ким він зараз. А він мені: "Мамо, ти запам‘ятовуй не імена, а порядковий номер", - сміється Повалій.

А от з дітьми Ліхути від попередніх шлюбів Таїсія спілкується, але родинних стосунків встановити так і не спромоглася:

"Спершу, коли ми зустрічалися з Катею, дочкою Ігоря, вона весь час говорила про свою маму. Я зрозуміла, що не стану для неї близькою людиною, тому що вона ревнує мене до батька. Доллю не обдуриш".

До речі, перший чоловік співачки, Володимир, як вона каже, "слава богу одружений" і, як запевняє Тая, вона за нього рада. Та й образу на Повалій її колишній, як вона думає, не тримає:

"Навряд чи, він не з тієї породи людей, які будуть мучитися від втрати. З Денисом він спілкується, і мене це тішить".

Син у Повалій, як вона каже, - ловелас

Загалом, як наголошує Повалій, вона не шкодує про жоден свій вчинок. За словами співачки, лише тепер вона зрозуміла, що насправді означає фраза "Людина - сама коваль свого щастя".

Фото "Отдохни", з сайту Таїсії Повалій, "Сегодня", pinchukfund.org

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів