Фреймут у монастир не піде і на чоловіках хрест не ставить

17 серпня 2010, 11:03

Після розриву з цивільним чоловіком Олександром телеведуча Ольга Фреймут у монастир не пішла. Та й не збирається. Білявка лишається відкритою для нових стосунків, хоча і про остаточну крапку у старих говорити не поспішає.

"Я - не ворожка, щоб загадувати, що буде далі. Не знаю, можливо, коли-небудь ми будемо разом, можливо, ні - життя все розставить по своїх місцях. Все постійно змінюється, ми змінюємося, тому я нічого не буду стверджувати", - сказала Фреймут в інтерв‘ю "E-motion".

Нагадаємо, як розповіла телеведуча, зі своїм колишнім вона розійшлася через його необґрунтовані ревнощі.

Телеведуча Фреймут може повернутися до коханого ревнивця?

"Я вірю у кохання і вважаю, що воно не може піддаватися статистиці. Одне почуття або їх буде десять - не важливо. Головне, щоб це було по-справжньому. Сашу я кохала, інакше я не можу", - сказала Ольга, коли її спитали, чи вірить вона у єдину любов.


Коментуючи питання нових потенційних стосунків, Фреймут була обережна:

"Скажу так, у монастир я точно не збираюся. Не можу сказати, що саме до такого-то числа такого року моє серце буде закрито. Такого не буде, пошле Бог нові почуття - добре, не пошле - виходить, не час".

Ольга запевняє, що кохала свого екса

"Я не з тих жінок, які встановлюють собі тимчасові рамки: вийти до певного віку заміж, народити задуману кількість дітей і побудувати бажану кар'єру. Я йду по життю, довіряючи долі, головне - не робити на цьому шляху нікому боляче", - впевнена телеблондинка.

І взагалі, ситуація з ревнивим коханим Оліне ставлення до чоловіків в цілому не змінила:

"Ні, звичайно. Розумієте, на життєвому шляху зустрічаються багато чоловіків, це все досвід. Я не можу сказати, що після цього випадку я почала думати, що всі мужики - зарази. Абсолютно ні, у будь-якій ситуації винні обоє".

"Скажу так, у монастир я точно не збираюся"

"Я не збираюся озлоблюватися на життя, а надто - на чоловіків. Як показала практика, у моєму оточенні все-таки більше чоловіків, тож оскомина на них відсутня", - заспокоїла прихильників Фреймут.

Та й відчуття скорботи в Олі вдома, як вона каже, "слава Богові" відсутнє.

"Нічого не змінилося, все, як і раніше", - запевнила телеведуча.

Крім того, як відзначила Фреймут, інформація у пресі про її розрив з цивільним чоловіком показала, хто справжній друг, а хто ні. "Вже за це можна бути вдячною Богові", - додала вона.

Утім, як пояснила жінка, вона взагалі не очікувала ажіотажу навколо своєї персони. Та й не хотіла б Фреймут уподібнюватися до тих, хто виносить свою історію на шпальти газет. За її словами, надто багато людей задіяні у цій історії.

Фото "E-motion", "Світського життя", "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів