Ірена Карпа: "От народила і стала гопніком"

26 серпня 2010, 14:37

Співачка і письменниця Ірена Карпа перед пологами до останнього лазила по горах і моталася світом. Навіть народжувати артистка вирішила, подорожуючи.

Про те, чому і як Ірена народила саме у Німеччині, вона розповіла "Сумно". А по інформацію з перших рук ТаблоID зазирнув на персональну сторінку Карпи у соціальній мережі Facebook.

Лідерка гурту "Qarpa" Ірена Карпа та її американський чоловік бізнесмен Норман Хансен стали батьками 17-го серпня. Тоді в одній із приватних клінік у Німеччині на світ з'явилася Корена Джіа Хансен або просто Кора Джі .

Правда, як пише видання, спершу Ірена схилялася до думки народжувати у США. Проте у Штати треба летіти, а от до Європи можна доїхати автівкою. І мотлоху більше влазить, і друзів у Європі більше. У Франції - подруги, а у Берліні - письменник Сергій Жадан з дружиною.


Тож за кілька тижнів до пологів Карпа з чоловіком покинули Київ, аби ще трохи повештатися світом, влаштувати собі бейбі-шопінг та находитися по музеях. А за кілька днів до народження донечки Ірена ще й примудрилася підкорити вершину у 2000 метрів у князівстві Ліхтенштейн.

Карпа тепер мамця, а так Ірена виглядала вагітною

"Усім тьотькам раджу займатися йогою для вагітних і їсти побільше зелені. Менше буде розтяжок, фігура одразу в порядок прийде, бо в основному ж не від вагітності, а від пундиків вона псується. Та й легше пологи переносяться", - порадила з власного досвіду Ірена.

Пологи у Карпи тривали кілька годин і були не найлегшою справою. Щоправда, поруч весь час лишався чоловік Норман.

"Під час пологів, поки я у ванні валялася, перечікуючи перейми, Норман читав мені вголос Буковскі", - розповіла співачка.

"Читаєм Коджі Буковскі англійською. Кажись, бейсбольні подробиці її присипляють :)" - написала 21-го серпня Карпа на своїй сторінці у "Facebook".

Тепер, як розповіла виданню письменниця, вона своєму чоловіку і Корі Джі читає вголос: "Хай дитина звикає до рідної мови і правильних письменників".

"Усім тьотькам раджу займатися йогою для вагітних і їсти побільше зелені...
...Менше буде розтяжок, фігура одразу в порядок прийде"

До речі, попри "американськість" голови сімейства, українська мова у родині Карпи теж має місце бути.

"Тепер, коли Кора верещить навіть Норман переходить з нею на українську. Взагалі дивно, що всі пологи я говорила англійською. Хіба, може, "мама" з рязанським акцентом кричала, як радистка Кет у тій же берлінській клініці "Шаріте", - віджартовується музикантка.

Під час вагітності не відмовляла собі Ірена і у виступах на концертах. Тож малеча ще в маминому пузі звикала до гучних ритмів та творчої атмосфери.

"Ми вже ставили їй важку музичку, яку її братик в Каліфорнії грає - їй здається подобається", - поділилася новоспечена мама.

"А ще я їй колискові співаю, першою чомусь в голову прийшла "Summertime", хоча й не дивно - до цієї арії Гершвін взяв за основу мелодію саме української колискової пісні. Тепер вже поволі пригадую різну нашу питому автентику. Не все ж дитинку американським хард-кором присипляти", - додала співачка.

"Коли Кора верещить навіть Норман переходить з нею на українську"

До речі, вже через два дні після прологів Карпа на своїй сторінці у "Facebook" написала:

"Вдягла перший в житті памперс. Подєлом же мені за моїх солдатиків, пістолєти, конструктори і звіряток в дитинстві замість пупсіків!"

Правда, як зізналася Ірена, якби у неї був син - вона б узагалі не знала що з ним робити: "З пацаном я б дупля не била, шо робити. Навіть на цих порах. Точно виріс би зацофаним якимсь. Чи в ліпшім випадку, гомосеком".

Між іншим, як зазначила Ірена там само, про щасливу новину і народження дочки вона інтерв‘ю на ліво-на право не давала.

"Я дала пару слів комента агентці. а потім уже всі почали перекрадати одні в одних і придумувати деталі:)) Я ні при чом. Я в лєжбищі сиджу! Втекла з лікарні..," - розповіла в інтернеті Карпа на третій день після пологів.

За кілька днів до пологів Карпа примудрилася підкорити вершину у 2000 метрів у князівстві Ліхтенштейн
Карпа над прірвою

Щоправда, тепер співачка подеколи пописує і особисто тішить друзів і шанувальників інформацією про себе і свою малу.

Корена-Джі, за словами своєї матусі, вже й характер виказує: "Ага, проявляє уже - не любить, коли цілують її, бачте".

А якщо дочка почне малювати стіни- Карпа не хвилюється: "А, хай малює. аби перло. Ше тааак довго до того..."

Найцікавіші зауваження письменниця лишила стосовно себе самої.

"От народила і стала гопніком... Ну, худим таким, на 10 кг меншим, голос грубий, матюкаюсь і джинси на півсраки злізли. І ето маладая мать!!.. Хаха! лишилось ше курнути самркруточку і співати: "Ах как рана я матєрью стала-а..." Далі там про раскумарєний взгляд шось. Отакі пєсні дєцтва :)", - жартувала цього тижня Карпа на "Фейсбуці".

"От народила і стала гопніком..."

"Далі - більше. Зловила себе на тому, шо сказала бебі Джі, коли та собі дерла лице пальцями: "Кора, фу!". Почули б соціальні служби мєсні, забрали б ребйонка..," - вела вона далі.

Того ж таки дня, 24-го серпня, Ірена дописала: "Завтра страх і жесть - битва з німецькою бюрократією. свідоцтво оформляємо. тримайте кулаки, бо ми звідси не виберемося!"

"...Громадянства буде два - німці не дають, просто з мозгом займаються сексом. анальним причому... І в Україні нас теж карусель потім чекатиме. Тут посольство тільки реєструє громадянство типу", - дописала вона, відповідаючи на запитання френдів.

Як зазначає "Сумно", в Україну подружжя Карпа-Хансен із маленькою Корою планують повернутися вже наприкінці вересня.

Фото з персональної сторінки Ірени Карпи у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів